Προς το περιεχόμενο

Huawei FreeBuds 3 Carbon Black 139€ (πλαισιο)


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι λέει ο τίτλος. 

Σε μαύρο χρώμα.

Huawei FreeBuds 3 Carbon Black

https://www.plaisio.gr/huawei-bluetooth-truly-wireless-freebuds-3-mauro_3348628

 

Aπο 195€ και πάνω οι υπόλοιποι. 

https://www.skroutz.gr/s/21273187/Huawei-FreeBuds-3-Carbon-Black.html?from=sku_color_variations

20191206135040_huawei_freebuds_3_mayro.jpeg

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά καλή τιμή. Στην ίδια τιμή τα είχα πάρει προπαραγγελια λίγο πριν τα Χριστούγεννα με το huawei band. Ήταν τότε price match από άλλο μεγάλο κατάστημα του χώρου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gtferrari είπε

Τα έχει δοκιμάσει κανένας να μας πει την γνώμη του; Σε σύγκριση με τα AirPods 2 τι λένε;

Εγω ειμαι αρκετα ευχαριστημένος σε ολα. Σε εφαρμογη, σε ηχο και σε διαρκεια μπαταριας.

Οτι λενε πανω κατω οι αξιολογησεις. Τα χρησιμοποιω σε mate 20 pro. Για iphone δεν γνωριζω λεπτομερειες.

Βοηθαει και η εφαρμογη AI LIFE που έχει και συνεργαζεται αψογα με το EMUI 10.

Αν θελει παντως καποιος ποιοτητα ηχου και απολυτο noise cancellation παει στα γνωστα Sony.

H τιμη τους ειναι 249 τωρα αλλα παλιοτερα και για αρκετο καιρο επαιζε η τιμη στα 175. Το λεω γιατι ημουν αναμεσα σε αυτα τα 2.

Διαλεξα τα buds 3 για περισσοτερη πρακτικοτητα και καλυτερη συνεργασια με το mate 20 pro.

Ελπιζω να βοηθησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω για δύο βδομάδες. Το μόνο αρνητικό που έχω παρατηρήσει είναι ότι για κάποιο περίεργο λόγο η μπαταρία  της θήκης αδειάζει ακόμα και όταν δεν τα χρησιμοποιείς (~5% το 24ωρο).

Τα έχω με το P20 pro και δουλεύουν σωστά, χωρίς αποσυνδέσεις και χωρίς να έχουν καθυστέρηση ήχου όταν παρακολουθείς youtube ή Netflix. Το μικρόφωνα είναι πολύ καλά επίσης.

Η λειτουργία της μείωσης θορύβου είναι πολύ καλή. Βέβαια δεν ακυρώνει όλους τους εξωτερικούς ήχους, αλλά την "φασαρία". Την αίσθηση που σου αφήνει όταν την ενεργοποιείς θα την παρομοίαζα σαν να οδηγείς με ανοιχτό παράθυρο στο αυτοκίνητο και να το κλείνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Τα έβαλε το Πλαίσιο νομίζω. Τα ίδια δεν είναι;

https://www.plaisio.gr/search?query=FreeBuds truly&page=1&configure[hitsPerPage]=4&configure[distinct]=true

Σωστά αυτά είναι. 

Οποίος ενδιαφέρεται προχωράει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Τα έβαλε το Πλαίσιο νομίζω. Τα ίδια δεν είναι;

https://www.plaisio.gr/search?query=FreeBuds truly&page=1&configure[hitsPerPage]=4&configure[distinct]=true

Ναι 

Ωραίος 👍

Το άλλαξα στον τιτλο. 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αποφασισμενος να τα αγορασω στα 140 , πηρα τηλεφωνο για διαθεσιμοτητα καιι αμεση παραλαβη. Απο το τηλεφωνο εκανα "παζαρι" και μου τα αφησαν 97.51!

Δεν ξερω αν θα το κανουν στον καθενα , σημαντικο ειναι αν εισαι παλιος και καλος πελατης σιγουρα οποτε μην με ρωτησετε τπτ περισσοτερο για την τιμη. Δειτε τον λογαριασμο σας και απο εδω καιι περα να κανετε "παζαρι" πριν απο καθε σας αγορα! 

To καλυτερο? Πληρωνω και περιιμενω να παραλαβω.. Μετα απο 10 λεπτα αναμονη , μου δινει τα apple airpod PRO και μου λεει ευχαριστουμε για την αγορα! Της εξηγησα οτι κοστιζουν 250 ευρω αυτα που μου δινει και σιγουρα εχει κανει λαθος. Ηρθε ενας αλλος πωλητης και εσωσε την κατασταση.. Αν ηταν αλλος στην θεση μου θα τα ειχε παρει 😄

*Στα 10 πρωτα λεπτα τα αυτια μου πονουσαν απο την πιεση και ειναι one size.. Αν δεν αλλαξει κατι στις επομενες μερες , θα τα βαλω αγγελια...

Επεξ/σία από argosixna
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Zus είπε

'Επρεπε να πάρεις τα Airpods τελικά! 😛 

Και εκκλησία θα είχες κλέψει και δεν θα σε πονούσαν τα αυτιά σου :D 

Τελικα θεμα συνηθειας ειναι! Ξεχνας οτι τα φορας μετα απο λιγο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/1/2020 στις 10:32 ΜΜ, argosixna είπε

Αποφασισμενος να τα αγορασω στα 140 , πηρα τηλεφωνο για διαθεσιμοτητα καιι αμεση παραλαβη. Απο το τηλεφωνο εκανα "παζαρι" και μου τα αφησαν 97.51!

Δεν ξερω αν θα το κανουν στον καθενα , σημαντικο ειναι αν εισαι παλιος και καλος πελατης σιγουρα οποτε μην με ρωτησετε τπτ περισσοτερο για την τιμη. Δειτε τον λογαριασμο σας και απο εδω καιι περα να κανετε "παζαρι" πριν απο καθε σας αγορα! 

To καλυτερο? Πληρωνω και περιιμενω να παραλαβω.. Μετα απο 10 λεπτα αναμονη , μου δινει τα apple airpod PRO και μου λεει ευχαριστουμε για την αγορα! Της εξηγησα οτι κοστιζουν 250 ευρω αυτα που μου δινει και σιγουρα εχει κανει λαθος. Ηρθε ενας αλλος πωλητης και εσωσε την κατασταση.. Αν ηταν αλλος στην θεση μου θα τα ειχε παρει 😄

*Στα 10 πρωτα λεπτα τα αυτια μου πονουσαν απο την πιεση και ειναι one size.. Αν δεν αλλαξει κατι στις επομενες μερες , θα τα βαλω αγγελια...

Σε ποιο κατάστημα έκανες παζάρι και σου τα άφησαν τόσο; Περίεργο πάντως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...