Προς το περιεχόμενο

[Gaming Keyboard] Fnatic Streak RGB (Cherry MX Brown) 82€ @ Fnatic Shop


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Tantalord είπε

Δεν με αφήνει να βάλω στο καλάθι οποιοδήποτε προιόν. Μάλλον τελείωσε η προσφορά.

Διάλεξε πρώτα layout, μετά καφέ διακόπτες και είσαι ΟΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θέλω να αγοράσω ένα πληκτρολόγιο με Cherry Brown, το έχει κανείς να μοιραστεί εντυπώσεις, ποιότητα κτλ; Νομίζω κι άλλες φορές που έχουν βγάλει προσφορές κατά καιρούς έχει αγοράσει κόσμος από εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, agriokatsiko είπε

Επειδή θέλω να αγοράσω ένα πληκτρολόγιο με Cherry Brown, το έχει κανείς να μοιραστεί εντυπώσεις, ποιότητα κτλ; Νομίζω κι άλλες φορές που έχουν βγάλει προσφορές κατά καιρούς έχει αγοράσει κόσμος από εδώ.

Αν δεν εχει cherry σε πειραζει?

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/196972-coolermaster-ck550-rgb-brown

εχω αυτο και ειναι πολυ αξιολογο απλα λιγο θορυβωδες . νομιζω το ειχα παρει καπου 60-65 ευρω με εκπτωση. Επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σε μερικα περιφερειακα ,πληκτρολογιο μονο coolermaster και mouse μονο logitech  :)

 

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aias είπε

Αν δεν εχει cherry σε πειραζει?

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/196972-coolermaster-ck550-rgb-brown

εχω αυτο και ειναι πολυ αξιολογο απλα λιγο θορυβωδες . νομιζω το ειχα παρει καπου 60-65 ευρω με εκπτωση. Επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σε μερικα περιφερειακα ,πληκτρολογιο μονο coolermaster και mouse μονο logitech  :)

60€ το πηρες αλλα εδω αυτο εχει μικρα εξτραδακια που βρισκεις σε πληκτρολογια ανω των 100€ π.χ ροδελα για τον ηχο και usb pass through 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι οτι κολλάω στη μάρκα αλλά με Cherry Brown σε τέτοια τιμή δύσκολα βλέπω. Το pass through, ok, χρήσιμο, δε λέω. Δεν ψάχνω όμως και συνέχεια βεβαια. Έχω ήδη μηχανικό από το '14, ένα Ducky shine 2 το οποίο να μην το ματιάσω πάει τρένο μέχρι σήμερα. Μόνο 2 led έχω αλλάξει μέχρι στιγμής. Καταλαβαίνω ότι προφανώς είναι gaming/εφεδιάρικο, απλά με ενδιαφέρει να είναι και ποιοτικό. Για το γραφείο το θέλω, γράφω κώδικα πολλές ώρες και τα χαζοdell πληκτρολόγια που έχουμε εκεί δεν... Καλά reviews διαβάζω αλλά θα προτιμούσα και τη γνώμη κάποιου εδώ μέσα που το έχει.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια παιδιά. Αν είναι ακόμη διαθέσιμο αύριο, μπορεί να  το χτυπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...