Προς το περιεχόμενο

Am4 bracket ryzen 7 2700c


Andmand

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους... παρήγγειλα τον παραπάνω επεξεργαστή και λείπει το bracket που κουμπώνει στην μητρική..Όλο το εξάρτημα... μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ή αν το πουλάει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα φίλε μου, λογικά δε λείπει τίποτα, απλά ξεβιδώνεις τα 2 μαυρα brackets της μητρικής και αφου έχεις τοποθετήσει τον επεξεργαστή στο socket βιδώνεις τη ψύκτρα που είχε μαζί στα σπειρώματα που ήταν τα 2 bracket που μόλις ξεβίδωσες. Δες παρακάτω https://www.youtube.com/watch?v=WbvKjsuznBk

Εκτός και αν εννοείς ότι πήρες τον 2700 Χ με τη wraith max rgb η οποία έχει κλιπσάκι που πιάνει στα μαυρα brackets Της μητρικής και λείπει αυτό. Βγάλε καμια φωτό να καταλάβουμε.

Επεξ/σία από GusGiv
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GusGiv είπε

Καλημέρα φίλε μου, λογικά δε λείπει τίποτα, απλά ξεβιδώνεις τα 2 μαυρα brackets της μητρικής και αφου έχεις τοποθετήσει τον επεξεργαστή στο socket βιδώνεις τη ψύκτρα που είχε μαζί στα σπειρώματα που ήταν τα 2 bracket που μόλις ξεβίδωσες. Δες παρακάτω https://www.youtube.com/watch?v=WbvKjsuznBk

Εκτός και αν εννοείς ότι πήρες τον 2700 Χ με τη wraith max rgb η οποία έχει κλιπσάκι που πιάνει στα μαυρα brackets Της μητρικής και λείπει αυτό. Βγάλε καμια φωτό να καταλάβουμε.

Ναι το δευτερο εννοουσα...με τα κλιπσακια που εχει η ψυκτρα....Αλλα τα βρηκα μεσα στο κουτι της μητρικης τελικα...Ενω εγω νομιζα οτι ηταν στο κουτι της ψυκτρας και δεν υπηρχαν..οποτε ολα καλα! Σε ευχαριστω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...