Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Lenovo Tab E10 10.1" (2GB/16GB) 79€ @germanos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα .και εγώ έψαχνα φτηνό 10αρι και προτίμησα να πάω σε "βαθύ" κινέζικο από banggood,απτό να αγοράσω το χρεπι της lenovo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να διαβαζεις κειμενα ή να βλεπεις ταινιες σε ταξιδια μια χαρα ειναι.

10 ιντσες σε τιμη 8ιντσου. 

Φυσικα αν παιζει και αγορά από Κινα τότε αλλαζουν τα πράγματα...

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα που έχει πάνω από την τιμή δε καταλαβαίνω.. Ότι και καλά έπαιζε να μας χρεώσουν κιόλας αν πάμε να το πάρουμε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jake07 είπε

Εγώ το δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα που έχει πάνω από την τιμή δε καταλαβαίνω.. Ότι και καλά έπαιζε να μας χρεώσουν κιόλας αν πάμε να το πάρουμε? 

o Γερμανος και το "germanos.gr'' δεν ειναι το ιδιο καταστημα. Αν αγορασεις κατι απο το ''germanos.gr'' , δεν θα σε εξυπηρετησουνε/καλυψουνε την εγγυηση αν πας σε καταστημα Γερμανος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, argosixna είπε

o Γερμανος και το "germanos.gr'' δεν ειναι το ιδιο καταστημα. Αν αγορασεις κατι απο το ''germanos.gr'' , δεν θα σε εξυπηρετησουνε/καλυψουνε την εγγυηση αν πας σε καταστημα Γερμανος..

Με κοροϊδεύεις τωρα ή έχουν φτάσει το τρολαρισμα σε άλλο επίπεδο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Jake07 είπε

Με κοροϊδεύεις τωρα ή έχουν φτάσει το τρολαρισμα σε άλλο επίπεδο? 

Οχι ισχυει 100%.. Εκανα παραγγελια ιντερνετικα και πηγα να παραλαβω και μου το εξηγησαν. Αν θες να σε καλυψει το φυσικο καταστημα , πας ΕΚΕΙ και τους λες οτι θελω να μου φερεται το ταμπλετ. 

Εχει να κανει με το franchise και την προμηθεια που παιρνει το καθε μαγαζι. Επειδη αγορασα ιντερνετικα, αυτοι σαν καταστημα δεν κερδισαν τιποτα. Αν το επαιρνα παραγγελια απο εκει , θα επερναν ενα ποσοστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αμα το εχεις σα σημειο παραλαβης σε εχουν παντελως χ@σμενο . Μαλιστα ετσι εξηγειται εδω τα κεντρικα καταστηματα εχουν και υφακι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, argosixna είπε

Οχι ισχυει 100%.. Εκανα παραγγελια ιντερνετικα και πηγα να παραλαβω και μου το εξηγησαν. Αν θες να σε καλυψει το φυσικο καταστημα , πας ΕΚΕΙ και τους λες οτι θελω να μου φερεται το ταμπλετ. 

Εχει να κανει με το franchise και την προμηθεια που παιρνει το καθε μαγαζι. Επειδη αγορασα ιντερνετικα, αυτοι σαν καταστημα δεν κερδισαν τιποτα. Αν το επαιρνα παραγγελια απο εκει , θα επερναν ενα ποσοστο.

Ακριβώς και εμένα το ίδιο μου είπαν την black friday. Οτι θα μπορούσα να τους παραγγείλω ακριβώς αυτό που ήθελα στην ίδια τιμή με το germanos.gr για να μπορέσουν να μου αφαιρέσουν από το πρόγραμμα "Επιστροφή" που τους ζήτησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, panos98765 είπε

Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα .και εγώ έψαχνα φτηνό 10αρι και προτίμησα να πάω σε "βαθύ" κινέζικο από banggood,απτό να αγοράσω το χρεπι της lenovo

Τι πήρες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό - στην τιμή αυτή - αν θες ένα 10αρι να διαβάζεις βιβλία έγγραφα ιστοσελίδες , να βλέπεις ταινίες και να κάνεις λάικς και άλλα συναφή.
Αν υπάρχει κάτι ετοιμο σε αυτή τιμή ...να το δούμε.
Τώρα τι άλλο κάνουν - με ένα δεκάρι ταμπλετ -όσοι το βλέπουν χρέπι ας μας το πουν.
Το έχω ενα χρόνο και πάνω...κανένα πρόβλημα.
Το είχα πάρει 129
Φωτογραφίες με αυτό δεν βγάζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει και ενα άλλο λενοβο με 119 ευρο και εχει πανω τον snapdragon 450 που λογικά ειναι αξιοπρεπής και εχει full hd οθόνη αλλά και 4G!

https://www.germanos.gr/product/lenovo-tab-m10-octa-core-2gb-4g/20380111/?fname=&fvalue=

Επεξ/σία από manthos_27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...