Προς το περιεχόμενο

ASUS VG248QE 24'' 196.50 ESHOP


LIGHT1NG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η οθόνη κάνει αυτό για το οποίο έχει προδιαγραφές: 144 hz 1ms αποκριση. Όσοι θέλουν καλά χρώματα ας επιλέξουν κάτι άλλο. Είχα την εν λόγω οθόνη κ έμεινα απολύτως ικανοποιημένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμπάλαιο μοντέλο, του 2013 ή 14. Με τα ίδια χρήματα υπάρχουν καλύτερες επιλογές

Θα τους έμεινε στοκ στις αποθήκες.

 

Τα σύγχρονα ΤΝ επίσης είναι πολύ καλύτερα σε σχέση με το συγκεκριμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Παμπάλαιο μοντέλο, του 2013 ή 14. Με τα ίδια χρήματα υπάρχουν καλύτερες επιλογές

Θα τους έμεινε στοκ στις αποθήκες.

Τα σύγχρονα ΤΝ επίσης είναι πολύ καλύτερα σε σχέση με το συγκεκριμένο.

Σύγχρονο ΤΝ? 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, LIGHT1NG είπε

Σύγχρονο ΤΝ? 

Ε ναι βρε συ στα ίδια χρήματα υπάρχουν και τα περσινα μοντέλα AOC.G2590FX/PX με πολύ καλύτερα χρώματα, καλύτερη ποιότητα και λεπτότερα bezel.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ε ναι βρε συ στα ίδια χρήματα υπάρχουν και τα περσινα μοντέλα AOC.G2590FX/PX με πολύ καλύτερα χρώματα, καλύτερη ποιότητα και λεπτότερα bezel.

Στα χρώματα και στην ρύθμιση χρώματος η asus δεν πιάνετε, σχεδόν όλα τα νετ την έχουν /είχαν οπότε πολλοί χρήστες μπορούν να ξέρουν τι παίρνουν σε αντίθεση με διάφορα άλλα ΤΝ πάνελ επίσης έχει και πλήρως compatible gsync για nvidia users.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω ότι δεν είναι καλό μονιτορ - ειδικότερα για όταν βγήκε - απλά υπάρχουν καλύτερα ΤΝ πανελ σε χρώματα και τεχνολογίες τη σήμερον ημέρα. Δηλαδή σε σχέση με ενα ΤΝ πάνελ του 2017 κι έπειτα θα έχει σημαντική διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που την εχω δουλεψει αρκετα την οθόνη εχω να πω οτι εχει πολυ χειρότερα χρωματα σε σχεση με πιο νεα tn μοντελα,αν την έδιναν στα 150 μπορει να αξιζε.

Οπως ειπε και ο φιλος πανω σε αυτα τα χρηματα υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες πλεον και σε tn και σε va.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ούτε τυπικά προσφορά είναι,σε τιμή σκρουτζ είναι.

Σε αυτά τα χρήματα βρίσκεις G2590FX και γενικά μοντέλα αξιοπρεπή στα 144hz.Η διάφορα στα χρώματα στα σύγχρονα tn panel ειναι χαοτική.Και "τυφλός" βλέπει αισθητή διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Δεν νομίζω εδώ τα reviews από σκρουτζ 

https://www.skroutz.gr/s/2885556/Asus-VG248QE.html#reviews

Οτι ξερει δηλαδη ο average user και reviewer στο skroutz τι ειναι το frame skipping...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...