Προς το περιεχόμενο

Bloomberg: Η κατασκευή ενός πιο προσιτού μοντέλου iPhone θα ξεκινήσει τον Φεβρουάριο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, MitsosDaBest13 είπε

Θα βγει κάνα iPhone SE 2 με specs 3ετίας (iPhone 8 ) και τιμή 500€... 😂😂 Όταν στα ίδια λεφτά, παίρνεις π.χ. ένα υπερ-τούμπανο Xiaomi με υποστήριξη 5G και τεχνολογίες του 2020...

Ποσο δικιο εχεις.

25 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Το υπερ-τούμπανο Xiaomi δεν είναι και δεν θα γίνει iPhone όμως

Και ευτυχώς που δεν θα γινει και ποτε.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Περα από αυτά, το s10 είναι φθηνότερο από 830 που υποστηρίζεις, και με τετοια χαρακτηριστικά και ram αντέχει περισσότερο απο iPhone 😊

Μενω καθαρά σε αυτό αφου αν καταφέρεις και δικαιολογήσεις το αντέχει περισσότερο πάει να πει ότι και τα από πάνω ισχύουν...

Για πες μου ας πούμε το 6s αντέχει σήμερα σε καθημερινή δουλειά??? Το αντίστοιχο s6 πχ πως τα πάει αντίστοιχα???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TP-LINK Neffos Y5s αγορασμενο 1,5 χρονο πριν 80ε και παει σφαιρα. Ευτυχως η TP-LINKαρα ξιαομο-απάτη δε θα γινει ποτε. Ποια χιαομινγκ τωρα, δουλευει τον κοσμο με τα πανακριβα κινητά της

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, giorgoslouk είπε

Ευτυχώς φίλε μου δε λες.

Αν καταντήσει η Xiaomi σαν το μήλο, χαθήκαμε.

 

5 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ποσο δικιο εχεις.

Και ευτυχώς που δεν θα γινει και ποτε.

Ότι και να λέτε, η Apple κάτι πρέπει να κάνει καλά για να είναι εκεί που είναι όσο και να μην θέλετε να το παραδεχτείτε. Όταν ξεκολλήσει το μυαλό σας ότι καλό smartphone δεν είναι αυτό με τα 16GB ραμ και τους 10-πύρηνους επεξεργαστές που σας πιπιλάνε το μυαλό για να πουλήσουν θα καταλάβετε. Αν δεν έχεις λεφτά για iPhone δεκτό πάρε κάτι φθηνότερο σε Xiaomi ή ότι θες δεν σε κατακρίνει κανένας, αλλά σε καμία περίπτωση μην τα συγκρίνεις.

Επεξ/σία από KostasKri
  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά θέμα για apple πλάκωσαν από την μια μεριά τα isheeps και από την άλλη οι μπατιροχλεχλεδες το όνομα apple τους τραβάει όπως το σκ..το την μύγα.....αξία ανεκτίμητη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μενω καθαρά σε αυτό αφου αν καταφέρεις και δικαιολογήσεις το αντέχει περισσότερο πάει να πει ότι και τα από πάνω ισχύουν...

Για πες μου ας πούμε το 6s αντέχει σήμερα σε καθημερινή δουλειά??? Το αντίστοιχο s6 πχ πως τα πάει αντίστοιχα???

Θα στο δικαιολογησω εγω. 17/5/2017 ημερομηνια αγορας του galaxy S7 μου. Χωρις θήκες χωρις τζαμακια γυμνο με καμποσες πτωσεις σε παραλια, οικοδομές και γενικα αρκερα σκληρή χρηση. Απο εκει γραφω τωρα το μηνυμα. Μεχρί και τωρα τη στιγμη που μιλαμε το εβαλα διπλα σε iphone αντιστοιχης γενιας και αγορασμενο πιο προσφατα σε αριστη κατασταση και πιστεψε με το iphone ε***σε πανω του. Αν θες απόδειξη σού ανεβάζω τωρα κιολας ενα βιντέο με τη συγκριση αναμεσα των δυο. Στα δινω και στα χερια να τσεκαρεις απο μονος σου δεν εχω θεμα.

Το κινητο δουλευει οπως τη πρωτη ημερα απο καθε αποψη και απο θεμα ταχυτητας 1 προς 1. Και ενοειται θα το κρατησω και αλλα 3 χρονια αν συνεχισει να δουλευει ετσι. Τα εβγαλε ή οχι τα λεφτα του;;;;;

Οταν ο αλλος ειναι τσαπατσουλης και δε προσεχει τα πραγματα του και 50.000 ευρω κινητο απο τιτανιο να του δωσεις σε 10 μερες θα έχει χαλάσει. 

Και δεν επαινω τη samsung ουτε fanboy ειμαι μιας και τωρα η sami έγινε σαν την iphone τιμολογιακά. Απλως μπορω να μιλησω με πολλα επιχειρήματα γιατι τα iphone ειναι σκουπιδια ομως δεν ειναι του παροντος topic. Δεν κατηγορώ καμια εταιρεια. Σε οποιον αρεσει το iphone θα παρει το iphone. Απλως να ξερουμε τι γραφουμε πριν πληκτρολογησουμε. Φιλικα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, babooniaris είπε

Κλασικά θέμα για apple πλάκωσαν από την μια μεριά τα isheeps και από την άλλη οι μπατιροχλεχλεδες το όνομα apple τους τραβάει όπως το σκ..το την μύγα.....αξία ανεκτίμητη 

Κλαίω από το γέλιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, stafaf είπε

Σου'χω λύση. 

Μαθαίνεις καλά αγγλικά και μετακομίσεις σε "σοβαρά" forum του εξωτερικού. 

Μη σου ρίχνουμε και το επίπεδο. 

Κάθε πρόταση, και ένα άκυρο. 

https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Apple-iPhone-11-vs-Samsung-Galaxy-S10

Ισως εχεις καποια ειδική έκδοση του iPhone γιατί τα επίσημα χαρακτηριστικά θα έλεγαν καθε πρόταση και ενα fact

Edit: ξεχασα να παραθεσω και αυτό https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/m/28/Samsung.html?keyphrase=s10

Μαλλον εννοούσε 300 ευρώ κατω το s10 αλλα μπερδεύτηκε 

Επεξ/σία από Fabricated
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μια συζήτηση ξεκινά για την apple τελειώνει στην Samsung και Όταν ξεκινάει για την Samsung τελειώνει στην apple  , αντε καθένας εκεί που ανήκει λεω εγώ άκρη δεν βγαίνει και ούτε θα βγει ποτέ,  βαρέθηκα να βλέπω το ίδιο σκηνικό αλλάξτε ρεπερτόριο επιτέλους φαν μποις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μενω καθαρά σε αυτό αφου αν καταφέρεις και δικαιολογήσεις το αντέχει περισσότερο πάει να πει ότι και τα από πάνω ισχύουν...

Για πες μου ας πούμε το 6s αντέχει σήμερα σε καθημερινή δουλειά??? Το αντίστοιχο s6 πχ πως τα πάει αντίστοιχα???

Σου απάντησαν ηδη για το s7. Και παρεμπιπτόντως ο αδερφός μου είναι χρήστης s6 απο οταν βγήκε. Η καμερα δεν μπορεί να συγκριθεί με σημερινά τηλέφωνα και δεν αντέχει πολελς εφαρμογές ανοιχτές μαζι , αλλα εχω δει iphone6s να περιμένεις μισό λεπτό να ανοίξει μια εφαρμογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Θα στο δικαιολογησω εγω. 17/5/2017 ημερομηνια αγορας του galaxy S7 μου. Χωρις θήκες χωρις τζαμακια γυμνο με καμποσες πτωσεις σε παραλια, οικοδομές και γενικα αρκερα σκληρή χρηση. Απο εκει γραφω τωρα το μηνυμα. Μεχρί και τωρα τη στιγμη που μιλαμε το εβαλα διπλα σε iphone αντιστοιχης γενιας και αγορασμενο πιο προσφατα σε αριστη κατασταση και πιστεψε με το iphone ε***σε πανω του. Αν θες απόδειξη σού ανεβάζω τωρα κιολας ενα βιντέο με τη συγκριση αναμεσα των δυο. Στα δινω και στα χερια να τσεκαρεις απο μονος σου δεν εχω θεμα.

Το κινητο δουλευει οπως τη πρωτη ημερα απο καθε αποψη και απο θεμα ταχυτητας 1 προς 1. Και ενοειται θα το κρατησω και αλλα 3 χρονια αν συνεχισει να δουλευει ετσι. Τα εβγαλε ή οχι τα λεφτα του;;;;;

Οταν ο αλλος ειναι τσαπατσουλης και δε προσεχει τα πραγματα του και 50.000 ευρω κινητο απο τιτανιο να του δωσεις σε 10 μερες θα έχει χαλάσει. 

Και δεν επαινω τη samsung ουτε fanboy ειμαι μιας και τωρα η sami έγινε σαν την iphone τιμολογιακά. Απλως μπορω να μιλησω με πολλα επιχειρήματα γιατι τα iphone ειναι σκουπιδια ομως δεν ειναι του παροντος topic. Δεν κατηγορώ καμια εταιρεια. Σε οποιον αρεσει το iphone θα παρει το iphone. Απλως να ξερουμε τι γραφουμε πριν πληκτρολογησουμε. Φιλικα.

Απαντάω και το τελειώνω εδώ γιατί ήμαστε off topic...

Είσαι με Android 8.0, TouchWiz UI (που γελάει ο κάθε πικραμένος android user) και τέσσερα γίγα μνήμη, έχεις μείνει και εγω δεν ξέρω πόσα χρόνια πισω σε security update...αν νομίζεις ότι πείθεις κάποιον, μάλλον γελάστικες... 

7 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Σου απάντησαν ηδη για το s7. Και παρεμπιπτόντως ο αδερφός μου είναι χρήστης s6 απο οταν βγήκε. Η καμερα δεν μπορεί να συγκριθεί με σημερινά τηλέφωνα και δεν αντέχει πολελς εφαρμογές ανοιχτές μαζι , αλλα εχω δει iphone6s να περιμένεις μισό λεπτό να ανοίξει μια εφαρμογή 

Το iphone 6s του κολλητού μου δουλεύει μια χαρά και άλλαξε πριν ένα χρόνο μπαταρία...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, AtiX είπε

Είσαι με Android 8.0, TouchWiz UI (που γελάει ο κάθε πικραμένος android user) και τέσσερα γίγα μνήμη, έχεις μείνει και εγω δεν ξέρω πόσα χρόνια πισω σε security update...αν νομίζεις ότι πείθεις κάποιον, μάλλον γελάστικες... 

Τι μου λες τωρα για android 8 ή 58 και touchwiz και touchbiz και ποσα ghz ή mhz ποσους πυκνοτες εχει κτλπ κτλπ, ειλικρινα τον εαυτο σου κοροιδευεις ή παιζεις με τη νοημοσυνη μας? Εγω ξερω κατι αλλο, το κινητο μετα απο τοσα χρονια παει σφαιρα? ναι, κολλαει? οχι, κανω τη δουλεια μου σε ολους τους τομεις? ναι.'

Οποτε τι να μου πουνε εμενα ολα αυτα που μου λες τωρα εσυ για touchwiz και τι νουμερο εκδοση εχει και τι φοραει. Εσεις που ''στηριζετε'' iphone εξαλλου δεν ασχολεισται με νουμερα, τωρα που ειπα ενα λογικο επιχειρημα πας να με πιασεις στα νουμερα και ποσα χρονια πισω ειμαι σε security update που στη τελικη χ****κα κιολας. Εγω τη δουλεια μου τη κανω και ας ειμαι και 700 χρονια πισω ουδεις με απασχολει.

Στο κατω κατω το κινητο εχει κλεισει 3 ολοκληρα χρονια, αν ξαφνικα χαλασει μετα απο ξαναλεω 3 ολοκληρα χρονια λες να κλαιω τα λεφτα μου? 😂

Λοιπον το κλεινω εδω γιατι πραγματικα δε μπορω να βγαλω ακρη με μερικους ουτε καν με το τροπο σκεψης τους. Καλη συνεχεια.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Τι μου λες τωρα για android 8 ή 58 και touchwiz και touchbiz και ποσα ghz ή mhz ποσους πυκνοτες εχει κτλπ κτλπ, ειλικρινα τον εαυτο σου κοροιδευεις ή παιζεις με τη νοημοσυνη μας? Εγω ξερω κατι αλλο, το κινητο μετα απο τοσα χρονια παει σφαιρα? ναι, κολλαει? οχι, κανω τη δουλεια μου σε ολους τους τομεις? ναι.'

Οποτε τι να μου πουνε εμενα ολα αυτα που μου λες τωρα εσυ για touchwiz και τι νουμερο εκδοση εχει και τι φοραει. Εσεις που ''στηριζετε'' iphone εξαλλου δεν ασχολεισται με νουμερα, τωρα που ειπα ενα λογικο επιχειρημα πας να με πιασεις στα νουμερα και ποσα χρονια πισω ειμαι σε security update που στη τελικη χ****κα κιολας. Εγω τη δουλεια μου τη κανω και ας ειμαι και 700 χρονια πισω ουδεις με απασχολει.

Στο κατω κατω το κινητο εχει κλεισει 3 ολοκληρα χρονια, αν ξαφνικα χαλασει μετα απο ξαναλεω 3 ολοκληρα χρονια λες να κλαιω τα λεφτα μου? 😂

Λοιπον το κλεινω εδω γιατι πραγματικα δε μπορω να βγαλω ακρη με μερικους ουτε καν με το τροπο σκεψης τους. Καλη συνεχεια.

λυση για εσενα νοκια 3310 ;) to καλυτερο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, markos9 είπε

λυση για εσενα νοκια 3310 ;) to καλυτερο!

Αν μου βρεις στο αγοραζω και τωρα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...