Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Instagram


Vasilis T 92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.. Έπεσε το ινσταγραμ πάλι και δεν μπορώ να δω τα στορυ που ανεβάζουν όση ακόλουθο ? Η με μπλόκαραν μαζικα ολη μαζι Τι φάση?? Από χθες δεν μπορώ να δω κανένα στορυ δεν μου φορτώνει τπτ αν το λέω σωστά και μου τα δείχνει όλα  έτσι μόνο της χορηγούμενες διαφημίσεις μου δείχνει κανονικά ...  εκανα ενημέρωση εφαρμογής πρώτα να δω αν ειναι απο αυτο αλλα ουτε τοτε εφτιαξε πάλι τα ιδια μου ξανα εκανε μετα. μετα κοίταξα και σε άλλο κινητό να δω αν γίνετε αυτό και σε αλλο κινητό  και γινοταν και στο σ8 που εχω και πάλι τα ίδια μου κάνει και εκεί τι παίζει???.  Μετα   Εκανα αποσύνδεση στο σ6 και  ξανα συνδέθηκα πολλες φορες αλλα πάλι τα ιδια  μου ξανα εκανε μετα Έκανα  Εκκαθάριση της μνήμης Cache στο κινητό το s6 αλλά πάλι τα ίδια μου ξανακάνει τι να κάνω?

Screenshot_20200126-095804.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, τις τελευταίες ώρες έχουν αναφερθεί λίγα προβληματα από χρήστες. > https://downdetector.gr/problema/instagram/

Ρίξε και μία ματιά αν θέλεις στον παρακάτω οδηγό επίλυσης προβλημάτων > https://instazood.com/blog/10-common-instagram-bugs-and-fixes/

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, htaccess είπε

Καλημέρα, τις τελευταίες ώρες έχουν αναφερθεί λίγα προβληματα από χρήστες. > https://downdetector.gr/problema/instagram/

Ρίξε και μία ματιά αν θέλεις στον παρακάτω οδηγό επίλυσης προβλημάτων > https://instazood.com/blog/10-common-instagram-bugs-and-fixes/

Ευχαριστώ. Τι λέει να κάνω?? δυστυχώς δεν ξέρω καθολου αγγλικά και δεν δείχνει σε εικόνες αναλυτικά τι πρέπει να κάνω βημα βημα μπας κ το καταλάβω να το κανω έτσι μόνος μου να προσπαθήσω τουλάχιστον ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Vasilis T 92 είπε

Ευχαριστώ. Τι λέει να κάνω?? δυστυχώς δεν ξέρω καθολου αγγλικά και δεν δείχνει σε εικόνες αναλυτικά τι πρέπει να κάνω βημα βημα μπας κ το καταλάβω να το κανω έτσι μόνος μου να προσπαθήσω τουλάχιστον ...

Δες με αυτόματη μετάφραση από το google > https://translate.google.fr/translate?hl=el&sl=en&u=https://instazood.com/blog/10-common-instagram-bugs-and-fixes/

Πιθανολογώ ότι θα καταφέρεις να βγάλεις νόημα, αν όχι, εδώ είμαστε ;)

 

 

 

Επεξ/σία από htaccess
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έκανα όλα αυτά εκεί που λέει Επίλυση προβλήματος ιστορίας Instagram 

Αλλά το πρόβλημα παραμένει ακόμα 

Δοκίμασα να μπω με το λογαριασμό μου στο ινστα και σε άλλο κινητό ποιο καινούργιας τεχνολογίας το S10+ μην είναι από αυτό. αλλά και εκεί που έκανε πάλι τα ίδια....  τι συμβαίνει? Με μπλόκαρανε???

Επεξ/σία από Vasilis T 92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilis T 92 είπε

Τα έκανα όλα αυτά εκεί που λέει Επίλυση προβλήματος ιστορίας Instagram 

Αλλά το πρόβλημα παραμένει ακόμα 

Αν έχεις ενεργοποιημένα τα mobile data του κινητού σου, απενεργοποίησέ τα, δοκίμασε με wifi μετά από επανεκκίνηση της συσκευής.

Αν έχεις ενεργοποιημένο το wifi του κινητού σου, απενεργοποίησέ το, δοκίμασε με mobile data μετά από επανεκκίνηση της συσκευής.

Στις δοκιμές σου μην έχεις ενεργοποιμένα mobile data και wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, htaccess είπε

Αν έχεις ενεργοποιημένα τα mobile data του κινητού σου, απενεργοποίησέ τα, δοκίμασε με wifi μετά από επανεκκίνηση της συσκευής.

Αν έχεις ενεργοποιημένο το wifi του κινητού σου, απενεργοποίησέ το, δοκίμασε με mobile data μετά από επανεκκίνηση της συσκευής.

Στις δοκιμές σου μην έχεις ενεργοποιμένα mobile data και wifi.

Όχι δεν τα έχω ποτέ το κινητό το s6 τον εχω συνέχεια σε λειτουργεία πτήσης ( όταν ειμαι στο σπίτι) και με εξοικονομήσει ενέργειας για να μην τελειώνει ακόμα πιο γρήγορα η κολο μπαταρία του και κολαει και συνέχεια σέρνεται και ζεματαει και νιοθο στα χέρια κάτι σα να ρεύμα να το πω?  Δεν ξερω αν φταίνε τα σιδερα που εχω πισω στην πλάτη. και το φορτίζω 3-4 φορές την ημέρα😠😠 ...  Τώρα που το είπες αυτό δοκίμασα να το κάνω και με κλείστο το Wi-Fi και ανοιχτά τα δεδομένα και μου έκανε πάλι τα ίδια οπότε μάλλον με έχουμε μπλοκάρει δεν μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση  τα έχω κάνει όλα τα παντα ολα αλλΑ' μου κάνει πάλι τα ίδια 

Επεξ/σία από Vasilis T 92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Vasilis T 92 είπε

Όχι δεν τα έχω ποτέ το κινητό το s6 τον εχω συνέχεια σε λειτουργεία πτήσης και με εξοικονομήσει ενέργειας για να μην τελειώνει ακόμα πιο γρήγορα η κολο μπαταρία του και κολαει και συνέχεια σέρνεται και ζεματαει και νιοθο στα χέρια κάτι σα να ρεύμα να το πω?  Δεν ξερω αν φταίνε τα σιδερα που εχω πισω στην πλάτη. και το φορτίζω 3-4 φορές την ημέρα😠😠 ...  Τώρα που το είπες αυτό δοκίμασα να το κάνω και με κλείστο το Wi-Fi και ανοιχτά τα δεδομένα και μου έκανε πάλι τα ίδια οπότε μάλλον με έχουμε μπλοκάρει δεν μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση  τα έχω κάνει όλα τα παντα ολα αλλΑ' μου κάνει πάλι τα ίδια 

Κάνε μία δοκιμή και χωρίς εξοικονόμηση ενέργειας, (πολλά προγράματα δεν λειτουργούν σωστά όταν είναι ενεργοποιημένη), εφόσον κάνεις βέβαια επανεκκίνηση της συσκευής.

Επεξ/σία από htaccess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, htaccess είπε

Κάνε μία δοκιμή και χωρίς εξοικονόμηση ενέργειας, (πολλά προγράματα δεν λειτουργούν σωστά όταν είναι ενεργοποιημένη), εφόσον κάνεις βέβαια επανεκκίνηση της συσκευής.

Το έκανα και αυτό αλλά δεν γίνεται τίποτα παλι τα ιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilis T 92 είπε

Το έκανα και αυτό αλλά δεν γίνεται τίποτα παλι τα ιδια...

Κατά 99,99% είναι πρόβλημα του server, το πρωί το παρακάτω screenshot είχε 33% 33% 33% .

377339054_Screenshotfrom2020-01-2616-39-09.png.15a4e581804d8df774c4f91dec6b1a1b.png

Λίγο υπομονή... και όλα θα διορθωθούν :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, htaccess είπε

Κατά 99,99% είναι πρόβλημα του server, το πρωί το παρακάτω screenshot είχε 33% 33% 33% .

377339054_Screenshotfrom2020-01-2616-39-09.png.15a4e581804d8df774c4f91dec6b1a1b.png

Λίγο υπομονή... και όλα θα διορθωθούν :)

Πότε θα φτιάξει? Όσο περνάει η ώρα γίνεται χειρότερα από χθες που είχε 50% τψρα έχει φτάσει 85% και τσεκάρω από χθες μήπως έχει βγει καμία αλλγ ενημέρωση που να λύνει το πρόβλημα  αλλά τπτ καινούργιο  δεν έχει βγει μέχρι στιγμής τα ίδια.

Screenshot_20200127-095011.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Vasilis T 92 είπε

Πότε θα φτιάξει? Όσο περνάει η ώρα γίνεται χειρότερα από χθες που είχε 50% τψρα έχει φτάσει 85% και τσεκάρω από χθες μήπως έχει βγει καμία αλλγ ενημέρωση που να λύνει το πρόβλημα  αλλά τπτ καινούργιο  δεν έχει βγει μέχρι στιγμής τα ίδια.

Screenshot_20200127-095011.png

Αυτή τη στιγμή το stories είναι στο 90%, το πρόβλημα φαίνεται ότι είναι δικό τους (instagram) (servers, κώδικας κλπ), όχι δικό σου, σίγουρα κάποιοι προσπαθούν εδώ και ώρες να το διορθώσουν, όπως σου έγραψα και πιο πάνω, λίγο υπομονή :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας!! Χθες πήγα να δημιουργήσω ένα δεύτερο προφίλ στο ινσταγκραμ και χρησιμοποίησα τον ίδιο αριθμό κινητού τηλεφώνου με το κανονικό μου προφίλ

Έπειτα διέγραψα τον λογαριασμό τον δεύτερο ,αλλά στο κανονικό μου προφίλ δεν αναγνωρίζει τον αριθμό κινητού τηλεφώνου ,δεν με συνδεει με αυτον και όταν πάω να ενεργοποιήσω τον ελεγχο ταυτότητας δύο παραγόντων μέσω sms μου γράφει ότι προέκυψε άγνωστο σφάλμα! Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ,ώστε να ξανά χρησιμοποιήσω τον ίδιο αριθμό που είχα και παλια;;;( Είναι ανάγκη ..έχω κατά αγχωθει 😞)

Επίσης ,όταν συνδεομαι από γκουγκλ μου ζητάει επιβεβαιωση του αριθμου, και μου στέλνει μήνυμα ,γράφω τον κωδικό και μου γράφει προέκυψε σφάλμα ,παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα!!

Οποια απάντηση θα είναι χρήσιμη

Ευχαριστώ πολύ 

 

 

Επεξ/σία από MariaPto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας. 

Εδώ και 2 μέρες δεν μπορώ να συνδεθώ στο λογαριασμό μου στο instagram. 

Μου βγάζει συνέχεια περιμένετε λίγα λεπτά μέχρι να συνδεθείτε. 

Γνωρίζετε τι πρέπει να κάνω; 

Εννοείται ότι έχω κάνει απεγκατασταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 26/2/2021 στις 4:48 ΜΜ, Vivian88 είπε

Καλησπέρα σας. 

Εδώ και 2 μέρες δεν μπορώ να συνδεθώ στο λογαριασμό μου στο instagram. 

Μου βγάζει συνέχεια περιμένετε λίγα λεπτά μέχρι να συνδεθείτε. 

Γνωρίζετε τι πρέπει να κάνω; 

Εννοείται ότι έχω κάνει απεγκατασταση 

Προσπάθησες από άλλη συσκευή ή υπολογιστή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...