Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής για photos


Kostas_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικότερα θα σου πρότεινα να ψάξεις κατά HP πλευρά, αλλά νομίζω ότι είναι οικονομικότερο να πας όποιες φωτοφραφίες θέλεις σε ένα φωτογραφείο παρά να αγοράζεις μελάνια και χαρτιά καλής ποιότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True!!!

Θα τις τυπωνεις σε φωτογραφικο χαρτι που ειναι αδιαβροχο και δεν χαλαει με τον χρονο και τον ηλιο :D

Αν εισαι Θεσσαλονικη μπορω να σου προτεινω ενα φωτογραφειο που κανει καταπληκτικη δουλεια και σε πολυ καλες τιμες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello....loipon exw edw kai arketo kairo ea 3820HP kai ektiponw telia se fotografiko xarti photos twn 2.1Mega Pixel...gnomh mou...an exeis skopo apo 3000 photos na ektipwseis 20-30 pare ekthpoth...den exeis na zhlepseis tpt..me ta lefta pou eixa parei egw ton diko mou yparxoun kai poly kalhteroi twra...an omws thes polles parapanw...tote pigene sto fotografio kai dwse tous 100 photos tha sou kanoun kai kallh timh...pados den xreiazete na pareis super ekthpoth gia na exeis kalh fotografia!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An eleges kai posa lefta dineis tha itan kalytera! An theleis kati oikonomiko nomizw oti o HP 7260 einai kalos me 105 € peripou teliki timi kai kaly poiotita alla me argo mixanismo ektyposis.Ena skali pio panw se timi einai o Canon i560 pou kanei gyrw sta 160 € alla einai sfera kai exei kai poly kaly poiotita.Meta pame se alli katigoria me ton HP 7960 sta 400 € pou einai nomizw oti kalytero se inkjet kykloforei.(ps:Exw dokimasei kai tous 3 se magazia.)Auta,elpizw na voithisa!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τον Canon i560 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Μπορεί θεωρητικά να μην είναι photo printer λόγω έλλειψης εξειδικευμένων photo μελανιών και εξαχρωμίας, αλλά στην πράξη βάζει κάτω αρκετούς εξάχρωμους HP και Epson σε ποιότητα, ταχύτητα και πάνω απ'όλα OIKONOMIKA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω και εγώ για εκτυπωτή φωτογραφιών και ειδικά με ξεχωριστά μελανια

για να κατεβάσω το κόστος

Κάποιος μου πρότεινε τον Epson r200 με 6 διαφορετικά μελάνια αν θυμάμαι γύρω στα 150 ευρώ Τον ξέρει κανείς

Για τον canon i560 από ότι κατάλαβα είστε ευχαριστημενοι μπρορείτε να μου πείτε το κόστος μελανιών και κάθε πότε πρέπει να αλλάζω κεφαλή γιατί μου είπαν κάθε 3 αλλαγές μελανιών

Δεν κάνω άλλο post για το θέμα αυτό μιας και υπάρχει αυτό

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες:

Καταρχήν χρόνια πολλά!

Κατά δεύτερον εγώ σε κατάστημα της Kodak (στην Πάτρα-αν και όλα ίδιες περίπου τιμές θα έχουν) τυπώνω της φωτογραφίες με 0,35Ε περίπου την μία.Το φωτογραφικό χαρτί και μόνο είναι ακριβότερο,βάλε και τα μελάνια,βάλε και ότι με την πάροδο του χρόνου ξεθωριάζουν,γρατζουνιούνται κλπ δεν συμφέρει η εκτύπωση στο σπίτι. Σωστά;

Υγ:Με HP3820 έχω εκτυπώσει και δεν έμεινα ευχαριστημένος

Υγ2:Η εκτύπωση στο φωτογραφεί έγινε από κάμερα Kodak 2.1Mp και ήταν άψογη

Υγ3:Στα φωτογραφεία αν δεν κάνω σοβαρό λάθος η εκτύπωση είναι θερμική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους,

@Angelcrow: Το μαύρο έχει 12ευρώ (Πλαίσιο Θεσ/νίκης) και είναι 2πλάσιας χωρητικότητας από τα έγχρωμα. Το κάθε έγχρωμο 9ευρώ.

 

@LIVE7: Σωστός φίλε/η μου, με τη διάθεση για πειραματισμό και τη διασκέδαση του χομπίστα τί γίνεται όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια πολλά!!Aλλαγή κεφαλής που έξαψα σε site leei se 2-3 χρόνια μπορει και περισσοτερο αναλόγως την χρήση και το καθάρισμα της κεφαλής!!τελείως άσχετο αυτό με την αλλαγή της κάθε 3 αλλαγές μελανιών.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους.

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια. Τελίκα μετά απο μια βόλτα στη Στουρνάρη και συζητήσεις με φίλους κατάληξα ότι η εκτύπωση των photos σε φωτογραφείο είναι προς το παρόν η καλύτερη και οικονομικότερη λύση. Επιφυλάσομαι για το μέλλον.

Και πάλι ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...