Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη ρουτερ? Θεμα με γραμμη!


Michaels_V2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, poulinos είπε

θα σου προτεινα να πας vdsl παντως και να ευχαριστηθεις την ταχυτητα αλλα και μικροτερο μηκος χαλκου αρα και λιγοτερα προβληματα.

ημουν στα 2,2 Km με καλη γραμμη sync 11/1 και πηγα 50/5 και εχω ηρεμησει.εχω ηδη 750 ωρες online χωρις καν dc.

ναι ναι ευχαριστω, θα δω για τιμες, παντως ο τεχνικος πεμπτη θα ρθει να δουμε τι θα βρει παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/01/2021 at 18:51, Michaels_V2 said:

ναι ναι ευχαριστω, θα δω για τιμες, παντως ο τεχνικος πεμπτη θα ρθει να δουμε τι θα βρει παλι

λογικα +5 ή +10 ευρω αναλογως αν εχουν 50 αρι ή 100αρι.

με vdsl 50/5  που εχω

OnlineSince                03.12.2020 15:51:13
OnlineTime                 34 days 18:19:46

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/1/2021 στις 10:11 ΠΜ, poulinos είπε

λογικα +5 ή +10 ευρω αναλογως αν εχουν 50 αρι ή 100αρι.

με vdsl 50/5  που εχω

OnlineSince                03.12.2020 15:51:13
OnlineTime                 34 days 18:19:46

 

καλησπερα μετα απο επισκεψεις 3 τεχνικων της wind και επισκευη ΟΤΕ απο εξω, και εχοντας μεινει για 2 μερες χωρις τηλεφωνο γιατι αποσυνδεσαν οπως μου ειπε τεχνικος της wind ο οτε μαλλον καταλαθος ενα καλωδιο στο καφαο, φτασαμε στο σημειο να λεμε πως εχει θεμα το ρουτερ μου στειλαν καινουργιο το ZYXEL AMG1302-T11C... εγω πηρα και το TP LINK TD-W8961N v4 και αυτα ειναι τα στοιχεια που δειχνει το tp link..

τωρα περιμενω παλι καποια καινουργιο εξελιξη μιας και απο 10300 πεσαμε στα 9100.

Καταγραφή111.JPG

Επεξ/σία από Michaels_V2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλησπερα και παλι, μετα απο μια βδομαδα που αλλαχτηκε ζευγος στο καφαο του οτε, πετυχα τον τεχνικο και αφου ειχε ηδη δηλωθει βλαβη απο wind στον οτε παλι εκανε τη δουλεια του ομορφα και σωστα... αυξηθηκε η ταχυτητα στα 15334 kbps/1020 kbps σταθερα!

 

 

Καταγραφή1.JPG

Επεξ/σία από Michaels_V2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 22/01/2021 at 22:32, Michaels_V2 said:

καλησπερα μετα απο επισκεψεις 3 τεχνικων της wind και επισκευη ΟΤΕ απο εξω, και εχοντας μεινει για 2 μερες χωρις τηλεφωνο γιατι αποσυνδεσαν οπως μου ειπε τεχνικος της wind ο οτε μαλλον καταλαθος ενα καλωδιο στο καφαο, φτασαμε στο σημειο να λεμε πως εχει θεμα το ρουτερ μου στειλαν καινουργιο το ZYXEL AMG1302-T11C... εγω πηρα και το TP LINK TD-W8961N v4 και αυτα ειναι τα στοιχεια που δειχνει το tp link..

τωρα περιμενω παλι καποια καινουργιο εξελιξη μιας και απο 10300 πεσαμε στα 9100.

Καταγραφή111.JPG

ζητα 6 margin απο wind

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...