Προς το περιεχόμενο

Moto G7 Play 99€ germanos.gr


greengr21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.germanos.gr/product/motorola-moto-g7-play/20383660/?fname=&fvalue=

Η καλυτερη προταση σε αυτα τα χρηματα απο Ελλαδα με επισημη εγγυηση αυτη τη στιγμη,με snap 632,καλη αυτονομια αν και 3000mah,usb-c φορτιση,stock android,fingerprint.Για μενα μειονεκτημα ειναι η καπως ιδιαιτερη σχεδιαση που δεν ειναι για ολους και τα 2gb ram,oριακα αλλα διαχειρισιμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μόνο και μόνο για τα 2gb ram κατά τη γνώμη μου, δεν μπορεί να θεωρηθεί προσφορά, οριακά αντιπροσφορα θα το έλεγα για μένα αλλά ο καθένας εννοείται έχει διαφορετική οπτική και προτεραιότητες.

  • Like 5
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αν είναι προσφορα εχει να κανει με την τιμη και οχι τα χαρακτηριστικά, στο σκρουτζ εχει 120, το αν αξίζει ή οχι ειναι αλλη υπόθεση 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, MrPanozzz είπε

Δυστυχώς μόνο και μόνο για τα 2gb ram κατά τη γνώμη μου, δεν μπορεί να θεωρηθεί προσφορά, οριακά αντιπροσφορα θα το έλεγα για μένα αλλά ο καθένας εννοείται έχει διαφορετική οπτική και προτεραιότητες.

δεν φτάνει που είναι μόλις 2gb είναι και ddr3

πάντως στα θετικά όπως αναφέρθηκε η καλή μπαταρία, type-c και ράδιο ... επίσης παίζει να πάρει το 10

σαν σύνολο η γνώμη μου δεν πολύ αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλέον με την επιστροφή του 20% της αξίας σε go4more πόντους γίνεται πολύ καλή προσφορά, @matrixxx ανανέωσε το τίτλο αν δεν κάνει κόπος. 

Επεξ/σία από greengr21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
41 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Πλέον με την επιστροφή του 20% της αξίας σε go4more πόντους γίνεται πολύ καλή προσφορά, @matrixxx ανανέωσε το τίτλο αν δεν κάνει κόπος. 

Δεν αλλαζουμε τιμες σε τιτλο, οποτε η απλα αφηνεις το σχολιο που εκανες εδω να μεινουν για 2-3-5 μερες, ή ανοιγεις νεο θεμα με την νεα εμμεση τιμη να το εξαντλησεις αμεσα 😛 (δεν λεω οτι αξιζει τρελα, μια κουβεντα λεω) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα στα 80 ευρώ μαζί με την επιστροφή χρημάτων-πόντων. Νομίζω τα αξίζει αυτά τα 80 ευρώ, είναι πολύ τίμιο.  Κινητό πολύ αξιόλογο για δώρο στη Μάνα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...