Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με μία υπηρεσία


killer76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν το άνοιξα στο κατάλληλο σημείο το thread...

Έκανα μία σύνδεση μέσω ενός γνωστού που συνεργάζεται με την supervoice.eu και πήρα ένα νούμερο το στυλ 210xxxxxxxxxx

Μου ήρθε ένα email με οδηγίες, κατέβασα την εφαρμογή GSwave στο iphone όπως και μου πρότεινε το email, έκανα τις ρυθμίσεις και όλα κομπλέ. Το πρόβλημα όμως είναι οτί αν κλείνω την εφαρμογή ή κλείνει η οθόνη του τηλεφώνου, εμφανίζομαι ως αποσυνδεδεμένος. Όταν ξανανοίγω την εφαρμογή εμφανίζομαι αποσυνδεδεμένος (κόκκινο κυκλάκι) και μετά από 2-3 δευτερόλεπτα συνδέεται. Και το κακό είναι οτί αν κάποιος με είχε καλέσει, δεν παίρνω κάποια αναφορά, ωστέ να το ξέρω.

Πήρα τηλέφωνο την εξυπηρέτηση της Supervoice και μου είπαν οτι πρέπει να ρυθμίσω τα permisions της συσκεύης μου. Τον ξαναρωτάω αν υπάρχει κάποια οδηγία για iphone, μου λέει πάλι να κοιτάξω τα permission της συσκευής μου.

Όλα τα notifications τα έχω ανοιχτά, την ανανέωση στο υπόβαθρο την έχω ανοιχτή, στην εφαρμογή μέσα σε ένα σημείο που λέει Run in background το έχω ανοιχτό.

Δεν ξέρω που να ψάξω να βρω λύση.

Στην εφαρμογή; στην υπηρεσία; στη συσκευη; στο ios;

Έχει κανείς καμιά ιδέεα ή να χρησιμοποιεί τη συγκεκριμένη εφαρμογή; Μπορώ να βάλω κάποια άλλη εφαρμογή που να δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, killer76 είπε

Το πρόβλημα όμως είναι οτί αν κλείνω την εφαρμογή ή κλείνει η οθόνη του τηλεφώνου, εμφανίζομαι ως αποσυνδεδεμένος.

Να έχω μόνιμα την οθόνη ανοιχτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...