Προς το περιεχόμενο

Wolcen Lords of Mayhem


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, firepc είπε

Το τελειωσες? Εχω το final cut (ολη η τριλογια νομιζω) και λεω να τ’ αρχισω

οχι κανένα δεν έχω τελειώσει, γιατί μετά από λίγο το αφήναμε..
ναι το final cut είναι όλα τα παιχνίδια μαζί

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γενικα δεν ειναι κακο το wolcen απλα κακα τα ψεματα δεν ειναι ετοιμο για full release καλυτερα να το ειχανε 1 μηνα early access.

ειμαι 54 level το story δεν ειναι ασχημο εγω προσωπικα θα ηθελα αλλο 1 act.

 

ωστοσο εγω στο game εχω pixelated δεν ξερω αν φταιει η καρτα η γενικα οι vega.

πχ:στο φως φαινεται εντονα τα pixels

bug 1

bug 2

Επεξ/σία από Talixx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι lvl 10 και μέχρι στιγμής το παιχνίδι παίζει άψογα όσο αφορά το θέμα των servers αλλά και το performance , με όλα τέρμα παίζω 120 125 fps και το latency 60ms.

Μέχρι στιγμής δεν έχω συναντήσει ακομη bugs θα δούμε παρακάτω έχει πολύ ψωμί το παιχνίδι , επίσης για όποιον θέλει ας με κάνει add spank.4256

Edit : Επίσης δεν μπορώ τα παραβλέψω ότι είναι πολύ ευχάριστο που είναι full voice over αν το λέω σωστα δηλαδή όλοι οι χαρακτήρες μιλάνε ακόμη και ο δικός σου που δεν το βλέπω δεν πολλά ακριβότερα παιχνίδι να γίνεται 

Edit 2 : Στο discord του παιχνιδιού υπάρχει greek community https://discordapp.com/invite/wolcenstudio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγόρασα εχθές κι έπαιξα λίγο, σίγουρα έχει πολύ ωραία γραφικά- animations  όπως και αρκετά ενδιαφέρον σύστημα ανάπτυξης, αλλά έχει μία αίσθηση ότι θέλει βελτιώσεις. Το ΑΙ/pathfinding των mobs είναι λίγο χαζό, η αίσθηση που σου αφήνει είναι λίγο ψεύτικη στο περιβάλλον και στο npc interaction. Από Bugs συνάντησα 2, σε ένα από τα level ups μου δεν με άφηνε να ξοδέψω τα ability points και έπρεπε να βγω και να ξαναμπώ και κάποιες φορές το mouse over δεν δουλεύει σε 1-2 Item στο inventory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο boss πάντως ειναι παλούκι έχει 3 phases ειμαι lvl 22 και τώρα το πήγα στο 3ο phase και με έκανε 1 shot :P  , γενικά θα έλεγα οτι τα mobs γενικα + bosses μονο sponge δεν ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, lefteris210 είπε

https://www.facebook.com/groups/132429648086818/

greek community gia to wolcen !

Ναι έγω το έφτιαξα όποιος θέλει ας μπει να τα λέμε και εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...