Προς το περιεχόμενο

[Software] Premium Seagate File Recovery - Δωρεάν


enteacher04

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, skar1983 είπε

Είναι αξιόπιστο το site; Ρωτάω μιας και δεν το γνωρίζω και θέλει όλα τα προσωπικά μου στοιχεία.

Και εγω απο τα +15 που ειδα στον ποστερ, ειπα να κανω τη διαδικασια. Εδωσα ολα τα στοιχεια μου ας πουμε, αλλα δεν βλεπω να δινει δωρεαν κατι. 

Οσοι κανατε λαικ κλπ, ειστε σιγουροι οτι πηρατε κωδικους για να κανετε το activation; Ηρθε email;;; Μιση ωρα εχει περασει και ακομα τιποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, skar1983 είπε

Είναι αξιόπιστο το site; Ρωτάω μιας και δεν το γνωρίζω και θέλει όλα τα προσωπικά μου στοιχεία.

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα προσωρινό email όπως αυτό https://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html και να μην δώσεις τα στοιχεία σου!

1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

Και εγω απο τα +15 που ειδα στον ποστερ, ειπα να κανω τη διαδικασια. Εδωσα ολα τα στοιχεια μου ας πουμε, αλλα δεν βλεπω να δινει δωρεαν κατι. 

Οσοι κανατε λαικ κλπ, ειστε σιγουροι οτι πηρατε κωδικους για να κανετε το activation; Ηρθε email;;; Μιση ωρα εχει περασει και ακομα τιποτα.

Ήρθε 1-2 λεπτά μετά την αίτηση mail με το licence key..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gas_83 είπε

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα προσωρινό email όπως αυτό https://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html και να μην δώσεις τα στοιχεία σου!

Θέλω να δώσω το κανονικό μου email αρκεί να είναι αξιόπιστο το site και όταν αχρείαστο να είναι να το χρησιμοποίησω.

Πιο πάνω αναφέρθηκε ότι μετά από 30 λεπτά δεν ήρθε email, θα έρθει μέσα σε 10 λεπτά ή θα κάνω συνέχεια refresh τον timer του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω θα σου ελεγα να μην το δωσεις. Τι καταλαβα που το εδωσα; Μια πηγη σπαμ μονο, στους ορους μαλιστα που διαβασα, το ελεγε οτι θα το χρησιμοποιουν για προωθησεις κλπ

Και βλεπω τελικα οτι ειναι τραιαλ. Τοση φασαρια για ενα τραιαλ;;;

THANK YOU.

Your trial download of the Pixel8 File Recovery Software is ready. Please use the download link below to begin.

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εγω θα σου ελεγα να μην το δωσεις. Τι καταλαβα που το εδωσα; Μια πηγη σπαμ μονο, στους ορους μαλιστα που διαβασα, το ελεγε οτι θα το χρησιμοποιουν για προωθησεις κλπ

Και βλεπω τελικα οτι ειναι τραιαλ. Τοση φασαρια για ενα τραιαλ;;;

THANK YOU.

Your trial download of the Pixel8 File Recovery Software is ready. Please use the download link below to begin.

@matrixxx πιο κάτω στο add to cart πάτησες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εγω θα σου ελεγα να μην το δωσεις. Τι καταλαβα που το εδωσα; Μια πηγη σπαμ μονο, στους ορους μαλιστα που διαβασα, το ελεγε οτι θα το χρησιμοποιουν για προωθησεις κλπ

Και βλεπω τελικα οτι ειναι τραιαλ. Τοση φασαρια για ενα τραιαλ;;;

THANK YOU.

Your trial download of the Pixel8 File Recovery Software is ready. Please use the download link below to begin.

Ευχαριστώ πολύ, νομίζω καλύτερα να κλειδώσει.

Spam emails όχι άλλα πια.. και πόσο μάλλον για κάτι trial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

20 λεπτά πριν, matrixxx είπε

2020-02-18_1154

email δεν εχει ερθει, ουτε στα ανεπιθύμητα ηρθε κατι. 

Σε μένα ήρθε κανονικά.

 

pixel8.jpg

Επεξ/σία από Timewalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...