Προς το περιεχόμενο

GIGABYTE G750H 750W Review


kostas_anes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο budget τροφοδοτικό το οποίο κατά την γνώμη μου πρέπει να αντικαταστήσει τα CX ως το go-to choice. Πολύ ανώτερο ποιοτικά έστω και αν δίνει ένα τεράστιο πλεόνασμα wattage, το οποίο είναι αχρείαστο για τους περισσότερους. 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το βίντεο, αν και από την ώρα που το άνοιξες και μετά δεν κατάλαβα τίποτα! :P  Το είχα βάλει στο μάτι και ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το tx550m, έψαχνα να βρω βίντεο κτλ και "έκλεισα" για το tx, μέχρι που είδα το videio! _uck...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα εγω εχω αυτο  https://www.skroutz.gr/s/5624890/XFX-TS-Series-750W-Gold.html

Το εχω χρησιμοποιησει σε 5 συστηματα -μαζι με το δικο μου - και εχει βγει αριστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Duck Dodgers είπε

Ωραίο το βίντεο, αν και από την ώρα που το άνοιξες και μετά δεν κατάλαβα τίποτα! :P  Το είχα βάλει στο μάτι και ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το tx550m, έψαχνα να βρω βίντεο κτλ και "έκλεισα" για το tx, μέχρι που είδα το videio! _uck...

Aύριο απογευματάκι βγαίνει βίντεο που εξηγώ απλά και με λεπτομέρεια το πως λειτουργεί ένα PSU και τι κομμάτια έχει, οπότε αν ενδιαφέρεσαι ρίξε μια ματιά ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλύτερο budget τροφοδοτικό πλέον δεν είναι και τόσο budget αφού 3 μέρες μετά το review εκτοξεύτηκε η τιμή του στα 73 Ευρώ.... 

Λίγο τραγικό το γεγονός, αλλά τουλάχιστον δείχνει ότι το review είχε πέραση και όποιος πρόλαβεν, τον Κύριον είδε 😅🤣

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμένο το είχα βάλει σε ένα σύστημα προς τέλη Δεκέμβρη με 2600+rx 590 δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα 0 θόρυβο αρκετά καλώδια και η τιμή ήταν βέβαια ξεφτίλα αν δεν κάνω λάθος στα 47 είχε και είχα κάποιες επιφυλάξεις αλλά τελικά άριστο φαίνεται. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Silenzio είπε

το θέμα είναι θα το ξαναδούμε σε αυτή τη τιμή? και εξωτερικό που το έψαξα ίδια τιμή έχει πλέον

Μπααα.. και στα 75-80€ υπάρχουν επιλογές δεν είναι go to choice όπως γράφει ο Kostas_anes πλέον δυστυχώς ....και σε αυτά τα λεφτά σίγουρα θα επέλεγα άλλη μάρκα για τροφοδοτικό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεγάλο μείον του για να το πάρουμε στα σοβαρά είναι οτι δεν έχει OTP protection το οποίο θεωρείται ποια υποχρεωτικό

Στα 50 είναι ok στα 75 μπορείς να πάρεις το formula gold ή το txm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...