Προς το περιεχόμενο

Βεβαίωση ΕΦΚΑ


gp13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην όμαδα.Μου ζητάνε από την εταιρεία στην οποια θα εργαστώ μια βεβαίωση ενσήμων από ΕΦΚΑ.Μπαίνοντας στη σελίδα του ΕΦΚΑ με τα στοιχεία μου και πηγαίνοντας στην κατηγορία βεβαιώσεις δε μου εμφανίζει κάτι (ούτε για κατέβασμα ούτε για εκτύπωση).Το μόνο που μπορώ να εκτυπώσω είναι τον "Ατομικό Λογαριασμό Ασφάλισης" στην αρχική σελίδα αλλά μου λέει ότι είναι μόνο για ενημερωτικό σκοπό και δεν αποτελεί βεβαίωση.Έχει τύχει σε κανέναν άλλο κάτι αντίστοιχο;

Επεξ/σία από gp13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, gp13 είπε

Καλησπέρα στην όμαδα.Μου ζητάνε από την εταιρεία στην οποια θα εργαστώ μια βεβαίωση ενσήμων από ΕΦΚΑ.Μπαίνοντας στη σελίδα του ΕΦΚΑ με τα στοιχεία μου και πηγαίνοντας στην κατηγορία βεβαιώσεις δε μου εμφανίζει κάτι (ούτε για κατέβασμα ούτε για εκτύπωση).Το μόνο που μπορώ να εκτυπώσω είναι τον "Ατομικό Λογαριασμό Ασφάλισης" αλλά μου λέει ότι είναι μόνο για ενημερωτικό σκοπό και δεν αποτελεί βεβαίωση.Έχει τύχει σε κανέναν άλλο κάτι αντίστοιχο;

αυτό είναι, ο ατομικός λογαριασμός ασφάλισης δεν υπάρχει κάτι άλλο 

 

το ενημερωτικό υποθέτω πως το λέει  επειδή δεν έχει σφραγίδα, αλλά και στο ίκα να πήγαινες και να στο σφράγιζαν ακριβώς τα ίδια θα έλεγε 

 

τεσπά, για την όποια ιδιωτική εταιρεία που θα εργαστείς είναι μια χαρά αυτό το έγγραφο όπως είναι, ακόμα και σε υπηρεσίες περνάει που είναι πιο γραφειοκράτες 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, logistoulis είπε

αυτό είναι, ο ατομικός λογαριασμός ασφάλισης δεν υπάρχει κάτι άλλο 

το ενημερωτικό το λέει επειδή δεν έχει σφραγίδα, αλλά και στο ίκα να πήγαινες και να στο σφράγιζαν ακριβώς τα ίδια θα έλεγε 

τεσπά, για την εταιρεία που θα εργαστείς είναι μια χαρά αυτό το έγγραφο όπως είναι, ακόμα και σε υπηρεσίες περνάει που είναι πιο γραφειοκράτες 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,με γλίτωσες γιατί δεν είχα καμία όρεξη τώρα να τρέχω στο ΙΚΑ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, gp13 είπε

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,με γλίτωσες γιατί δεν είχα καμία όρεξη τώρα να τρέχω στο ΙΚΑ :D

όχι ρε ποιο ικά

ίσα ίσα κιόλας άμα τους πας αυτό και όχι του ικα θα σκεφτούν ότι την παλεύεις και λίγο εγκεφαλικά που το έκανες ηλεκτρονικά και νιώθεις (και καλά έκαναν που σε πήραν) 

αλλιώς  η φάση είναι όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια , να πηγαίνεις να στήνεσαι χωρίς λόγο στο ικα..

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...