Προς το περιεχόμενο

Assassins Creed Syndicate Standard Edition free game epicgames.com


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, John_on_PC είπε

Παιδιά αφού το κατεβάσω στο epic games launcher μετά πως μπορώ να το τρέξω από το Uplay?

Γιατί να το κάνεις αυτό; Δεν γίνεται. Τρέξτο στο epic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Federacion είπε

Γιατί να το κάνεις αυτό; Δεν γίνεται. Τρέξτο στο epic.

Ήθελα να τα έχω όλα σε ένα. Επίσης μου έκανε κάτι περίεργα το epic με αργή φόρτωση και χαμηλή ανάλυση. Πάντως τελικά τα έκανα link και το κατέβασα από το Uplay.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, John_on_PC είπε

Ήθελα να τα έχω όλα σε ένα. Επίσης μου έκανε κάτι περίεργα το epic με αργή φόρτωση και χαμηλή ανάλυση. Πάντως τελικά τα έκανα link και το κατέβασα από το Uplay.

Πως το εκανες αυτο; Μπορεις να δωσεις περισσοτερες πληροφορίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, runner69 είπε

Πως το εκανες αυτο; Μπορεις να δωσεις περισσοτερες πληροφορίες;

Είχα πατήσει να κάνει install στο epic αφού έκανα link με το Uplay. Αυτό το έκανα cancel και μετά στο Uplay πάτησα πάνω στο παιχνίδι και πήγα στο μενού που έχει τις πολλές επιλογές (εκεί που λέει club challenges, rewards κτλ). Από εκεί είχε επιλογή download. Επίσης ειδα πως είχε και επιλογή να αναγνωρίσει τα install files στο Uplay. Ακόμα δεν έχει τελειώσει το κατέβασμα αλλά δεν νομίζω να έχει πρόβλημα.

Επεξ/σία από John_on_PC
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα καλο παιχνιδι για AC θα σας ταξιδεψει στην βιομηχανικη επανασταση στην καρδια του Λονδινου. Τρεχει αψογα και εχει πολυ καλα γραφικα για τοτε που βγηκε. Πανω απο 50 ωρες gameplay για οποιον θελει να τα κανει ολα. Αξιζουν και τα DLC που εχουν βγει για οποιον ενδιαφερεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σωστο ειναι να υπαρχει η σχετικη ενημερωση την ιδια μερα που γινονται διαθεσιμα τα παιχνιδια.

Δεν μιλαμε για προσφορα απο καταστημα να πεις να ενημερωθει απο νωρις ο κοσμος να τρεξει να προλάβει πριν τελειωσει το αποθεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να το εγκαταστήσω...από epic games κατεβαίνει αλλά αποτυγχάνει κάποια στιγμή στην εγκατάσταση, από Uplay λέει δεν έχει επαρκή δικαιώματα.

 

Επεξ/σία από definitio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...