Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση ιστοσελίδας χωρίς σύνδεση . Help!


nkoumo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια

Θελω να παρουσιάσω μια  ιστοσελίδα που δημιούργησα σε χώρο που ΔΕΝ υπάρχει  ιντερνετ .( σε λαπτοπ δικό μου που θα το φέρω από το σπίτι μου) . Υπαρχει τροπος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, nkoumo είπε

Γεια

Θελω να παρουσιάσω μια  ιστοσελίδα που δημιούργησα σε χώρο που ΔΕΝ υπάρχει  ιντερνετ .( σε λαπτοπ δικό μου που θα το φέρω από το σπίτι μου) . Υπαρχει τροπος?

Σου αρκει να παρουσιασεις μονο την εικονα της,  η θελεις να κανεις και περιηγηση σε υπερσυνδεσμους κλπ;

Το πρωτο μπορεις να το κανεις αν κανεις δεξι κλικ και σωσεις τη σελιδα σαν απλο html 

Το δευτερο μπορεις αν εισαι ο προγραμματιστης και τρεξεις την σελιδα σε local host

Επεξ/σία από archer100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά έχει συνδέσμους, δηλαδή πατώντας σε μια εικόνα ή σε κάποια λέξη σου βγάζει πληροφορίες ή άλλο μενού που επίσης εγω δημιούργησα . Ολα εχουν γινει μέσω της πλατφόρμας δημιουργίας σελίδων Wix.com. Προγραμματιστής δεν είμαι

Επεξ/σία από nkoumo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, nkoumo είπε

Βασικά έχει συνδέσμους, δηλαδή πατώντας σε μια εικόνα ή σε κάποια λέξη σου βγάζει πληροφορίες ή άλλο μενού που επίσης εγω δημιούργησα . Ολα εχουν γινει μέσω της πλατφόρμας δημιουργίας σελίδων Wix.com. Προγραμματιστής δεν είμαι

Τοτε μαλλον δυσκολα, αν και καποιος που εχει ασχοληθει με αυτες τς πλατφορμες θα σου πει πιο σιγουρα.

Το καλυτερο ειναι να κανεις το κινητο σου mobile hotspot και να παρεις ιντερνετ απο εκει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

22 λεπτά πριν, archer100 είπε

Το καλυτερο ειναι να κανεις το κινητο σου mobile hotspot και να παρεις ιντερνετ απο εκει

👍

 

 

δοκίμασε HTTrack

 

 

Επεξ/σία από 1ns0mn1a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...