Προς το περιεχόμενο

Τσάντες Polo


CaMp3on

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. 

Πρόσφατα αγόρασα από  μαγαζί τσάντα για laptop.  Δεν ήθελα να δώσω πολλά χρήματα αλλά ήθελα να στηρίξω ένα συνοικιακό μαγαζάκι. Πηγαίνω και ορίζω το Budget στα 20 ευρώ και μου προτείνει μια κινέζικη τσάντα με 13. Η ποιότητα πολύ χάλι και αποφασίζω να ανέβω πολύ στο Budget και να πάρω με 35 ευρώ τσάντα της ελληνικής Polo γιατί ήταν πολύ ποιοτικότερη. Το θέμα είναι ότι δεν βρήκα πουθενά ετικέτα που να αναγράφει την χώρα κατασκευής. Γνωρίζει κάποιος αν έχει ακόμα εργοστάσιο στην Ελλάδα; 

Επεξ/σία από CaMp3on
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, mrkra είπε

κινεζικες εναι και οι πολο, χρονια τωρα

Σχεδόν τα πάντα είναι κινέζικα απλά στις πιο γνωστές φίρμες μπαίνουν καλύτερα υλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παντα ειναι κινεζικα, μεχρι αποδειξεως του εναντιου. Το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο ειναι να εισαγεις απο Κινα ενα no brand/oem προιον με 5 ευρω το κομματι, να του κοτσαρεις το logo σου και μια ελληνικη σημαιουλα και να το πλασαρεις στην αγορα ως ελληνικο προιον των 25 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CaMp3on είπε

Καλησπέρα παιδιά. 

Πρόσφατα αγόρασα από  μαγαζί τσάντα για laptop.  Δεν ήθελα να δώσω πολλά χρήματα αλλά ήθελα να στηρίξω ένα συνοικιακό μαγαζάκι. Πηγαίνω και ορίζω το Budget στα 20 ευρώ και μου προτείνει μια κινέζικη τσάντα με 13. Η ποιότητα πολύ χάλι και αποφασίζω να ανέβω πολύ στο Budget και να πάρω με 35 ευρώ τσάντα της ελληνικής Polo γιατί ήταν πολύ ποιοτικότερη. Το θέμα είναι ότι δεν βρήκα πουθενά ετικέτα που να αναγράφει την χώρα κατασκευής. Γνωρίζει κάποιος αν έχει ακόμα εργοστάσιο στην Ελλάδα; 

ΠΟΤΕ δεν θα αγοραζεις απο το μαγαζακι της γειτονιας. 1) γιατι ειναι ακριβοτερος 2) γιατι δε ξερεις τι μπινια εχει κανει και τι μαιμου προιοντα πουλαει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lumini είπε

ΠΟΤΕ δεν θα αγοραζεις απο το μαγαζακι της γειτονιας. 1) γιατι ειναι ακριβοτερος 2) γιατι δε ξερεις τι μπινια εχει κανει και τι μαιμου προιοντα πουλαει

Ενω οταν ψωνιζεις απο μεγαλη εταιρια που τα φτιαχνει στην Κινα κατευθειαν εισαι σιγουρος για την ποιοτητα της..... πχ DenMeLes ή τουβλοΧ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, k_w_t είπε

Ενω οταν ψωνιζεις απο μεγαλη εταιρια που τα φτιαχνει στην Κινα κατευθειαν εισαι σιγουρος για την ποιοτητα της..... πχ DenMeLes ή τουβλοΧ.

Φυσικα και εισαι σιγουρος για την ποιοτητα.

Ξερεις οτι δεν γινεται να παρεις κατι χειροτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, CaMp3on said:

Καλησπέρα παιδιά. 

Πρόσφατα αγόρασα από  μαγαζί τσάντα για laptop.  Δεν ήθελα να δώσω πολλά χρήματα αλλά ήθελα να στηρίξω ένα συνοικιακό μαγαζάκι. Πηγαίνω και ορίζω το Budget στα 20 ευρώ και μου προτείνει μια κινέζικη τσάντα με 13. Η ποιότητα πολύ χάλι και αποφασίζω να ανέβω πολύ στο Budget και να πάρω με 35 ευρώ τσάντα της ελληνικής Polo γιατί ήταν πολύ ποιοτικότερη. Το θέμα είναι ότι δεν βρήκα πουθενά ετικέτα που να αναγράφει την χώρα κατασκευής. Γνωρίζει κάποιος αν έχει ακόμα εργοστάσιο στην Ελλάδα; 

εχω παρει τσαντες και τσαντακι πολο οπως και ρουχα και πολυ καλα για τα λεφτα τους.value for money

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εισαι Αθηνα ... Στην Ζισημοπουλου στο Π.Φαληρο ειναι τα κεντρικο καταστημα της POLO.

Αξιζει μια βολτα...

Πας μετρο Συγγρου-Φιξ και απο εκει με το 126 που σε αφηνει απ'εξω ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^^ Εκει πρέπει να ειναι και το επίσημο σερβις, δηλαδή αν σου χαλάσει κανένα φερμουάρ η κατι αλλο, απλα το πας εκει.

Σε τσαντάκι μεσης (μπανανα) που το χρησιμοποιούσα για μικρα εργαλεία ή ψιλοπράγματα σε εξορμήσεις, στα 16 χρονια μου χαλασε το φερμουάρ.

Δεν το πηγα εκει, αγόρασα καινούριο γιατι ειχα βαρεθεί να το βλέπω :P

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις.

Το ερώτημα μου παραμένει. Η Polo έχει εργοστάσιο στην Ελλάδα ή παίρνει όλα τα προϊόντα της από Κίνα;

Εγώ ότι Polo έχω, έχει βγάλει πολλά χρόνια!

Επεξ/σία από CaMp3on
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις.

Το ερώτημα μου παραμένει. Η Polo έχει εργοστάσιο στην Ελλάδα ή παίρνει όλα τα προϊόντα της από Κίνα;

Εγώ ότι Polo έχω, έχει βγάλει πολλά χρόνια!

Το οτι φτιαχνετε στην Κινα δεν εχει να κανει με την χωρα..

Αλλα υλικα και αλλα κριτήρια εχει το εργοστασιο της Foxconn οταν φτιαχνει κατι για την Apple και αλλα για την denmexereihmanamou...

 

 

Επεξ/σία από k_w_t
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...