Προς το περιεχόμενο

Ποια Σειρα Μου Προτείνετε Να Δω;


Mikel696

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/3/2020 στις 9:58 ΜΜ, thodoris5321 είπε

Όπως και οι περισσότεροι αυτή που θα σου προτείνω κι εγώ είναι σίγουρα Breaking Bad. Μια σειρά με αρχή μέση και τέλος. Από κει και πέρα αν δε σου αρέσει η ιδέα, τσέκαρε,

Westworld,
Fringe,
Stranger Things,
Band of Brothers (mini σειρά 10 επεισοδίων σε εποχή 1940),
Chernobyl (mini σειρά 5 επεισοδίων),
The boys.

Δε θα χάσεις με καμία από αυτές το χρόνο σου.

+1 για το the boys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2020 στις 8:11 ΜΜ, Mikel696 είπε

Καλησπερα Σε Ολους!!! 

Η Πρωτη Σειρα Που ειδα ηταν το la casa de papel πριν λιγους μηνες οταν ειχα το netflix!!! 

αφου τελειωσα και την 3η σεζον εψαχνα να δω ποια θα ηταν η επόμενη σειρα που θα εβλεπα... 

Ειχα δει  στην αρχη καποιες σειρες οπως το Iron fist  μεχρι το 8ο επεισοδιο της 1ης Σεζον το purnisher  μεχρι το 2ο επεισοδιο της 1 σεζον στο Lucifer ειδα το μισο  επεισοδιο... Ειχα δει και καποιες αλλες αλλα δεν μ αρεσαν!!! 

Τελος Παντων βλεπω το  Vis a Vis  η Αλλιώς Locked up που ονομάζεται στο netflix και σήμερα θα δω το τελευταίο επεισόδιο της 4ης και Τελευταιας Σεζον!!! 

Εσεις ποια σειρα μου προτείνετε να δω; 

Επειδή υπάρχουν σειράρες για όλα τα γούστα, θα ήθελα να μας πεις ποια είναι τα δικά σου. Τι σου αρέσει να βλέπεις. Θέλεις δράμα, crime, θρίλερ, κωμωδία? Πες μας τι προτιμάς και ύστερα ξεκινάμε πιο συγκροτημένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/3/2020 στις 8:11 ΜΜ, Mikel696 είπε

Καλησπερα Σε Ολους!!! 

Η Πρωτη Σειρα Που ειδα ηταν το la casa de papel πριν λιγους μηνες οταν ειχα το netflix!!! 

αφου τελειωσα και την 3η σεζον εψαχνα να δω ποια θα ηταν η επόμενη σειρα που θα εβλεπα... 

Ειχα δει  στην αρχη καποιες σειρες οπως το Iron fist  μεχρι το 8ο επεισοδιο της 1ης Σεζον το purnisher  μεχρι το 2ο επεισοδιο της 1 σεζον στο Lucifer ειδα το μισο  επεισοδιο... Ειχα δει και καποιες αλλες αλλα δεν μ αρεσαν!!! 

Τελος Παντων βλεπω το  Vis a Vis  η Αλλιώς Locked up που ονομάζεται στο netflix και σήμερα θα δω το τελευταίο επεισόδιο της 4ης και Τελευταιας Σεζον!!! 

Εσεις ποια σειρα μου προτείνετε να δω; 

Αμα σου άρεσε το casa de papel θα σου πρότεινα να δεις το Narcos στο Netflix έχει να κάνει με μεξικανικο καρτέλ και ναρκωτικά.

Στις 4/3/2020 στις 3:31 ΠΜ, Sim7 είπε

Altered carbon,Black mirror,locky&key,εφόσον έχεις Netflix,είναι δυνατές..

+1 και από μένα για αυτές της σειρές,είναι must see και οι τρεις.

Επεξ/σία από Drake27
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ εχω Netflix τωρα ΕΙΧΑ 😂😂😂 

Τωρα εχω kodi 

Καλα ολα αυτα που μου προτείνετε αλλα πρεπει να δω τα trailer να δω τι παιζεται... 

Τωρα τελειωνω το elite δεν μπορω να πω και οτι με τρελανε!!! Μετα θα δω τι θα δω μεχρι να βγει και η 3η σεζον του elite  και μόλις την τελειωσω πρεπει να βρω αλλη σειρα μεχρι να δω το la casa de papel 

Α μιας και με ρωτησε καποιος τι μου αρεσει εμενα μου αρεσουν οι ταινιες που εχουν ξυλο πιστολιδι ναρκωτικα και τα θριλερ-μυστηριου μου αρεσουν πολυ αλλα οσες σειρες εχω ολοκληρωσει ειναι ισπανικες... Δλδ πχ το mr robot μ αρεσει αλλα βαριεμαι να το δω... Εχω δει 3-4 επεισοδια και δεν εχω καταλαβει τι γινεται... Το μονο π εχω καταλαβει ειναι οτι ειναι χακερ ναρκωμανης και ψυχακιας και οτι δουλευει σε μια εταιρια που την ονομαζει evil corp και συνεργάζεται με αλλους χακερ αυτο τπτ αλλο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, physvlog είπε

Εφοσον εχεις netflix βλεπεις τωωωωωωωρααααααααααα Dark και The OA και μετα απλα περιμενεις να βγουν οι συνεχειες, διοτι οτι και να δεις μετε[ειτα θα σου φαινεται πολυ λιγο. Ειδικα οτιδηποτε μετα το Dark ειναι απλη οδοντοκρεμα.................................

μετά το dark αποκτάς ψυχολογικά, αλλά οκ, περί ορέξεως... 

14 λεπτά πριν, Mikel696 είπε

ΔΕΝ εχω Netflix τωρα ΕΙΧΑ 😂😂😂 

Τωρα εχω kodi 

Καλα ολα αυτα που μου προτείνετε αλλα πρεπει να δω τα trailer να δω τι παιζεται... 

Τωρα τελειωνω το elite δεν μπορω να πω και οτι με τρελανε!!! Μετα θα δω τι θα δω μεχρι να βγει και η 3η σεζον του elite  και μόλις την τελειωσω πρεπει να βρω αλλη σειρα μεχρι να δω το la casa de papel 

Α μιας και με ρωτησε καποιος τι μου αρεσει εμενα μου αρεσουν οι ταινιες που εχουν ξυλο πιστολιδι ναρκωτικα και τα θριλερ-μυστηριου μου αρεσουν πολυ αλλα οσες σειρες εχω ολοκληρωσει ειναι ισπανικες... Δλδ πχ το mr robot μ αρεσει αλλα βαριεμαι να το δω... Εχω δει 3-4 επεισοδια και δεν εχω καταλαβει τι γινεται... Το μονο π εχω καταλαβει ειναι οτι ειναι χακερ ναρκωμανης και ψυχακιας και οτι δουλευει σε μια εταιρια που την ονομαζει evil corp και συνεργάζεται με αλλους χακερ αυτο τπτ αλλο 

Προτείνω narcos, έχει μέσα όσα στοιχεία αναφέρεις ότι σου αρέσουν... 😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Mikel696 είπε

ΔΕΝ εχω Netflix τωρα ΕΙΧΑ 😂😂😂 

Τωρα εχω kodi 

Καλα ολα αυτα που μου προτείνετε αλλα πρεπει να δω τα trailer να δω τι παιζεται... 

Τωρα τελειωνω το elite δεν μπορω να πω και οτι με τρελανε!!! Μετα θα δω τι θα δω μεχρι να βγει και η 3η σεζον του elite  και μόλις την τελειωσω πρεπει να βρω αλλη σειρα μεχρι να δω το la casa de papel 

Α μιας και με ρωτησε καποιος τι μου αρεσει εμενα μου αρεσουν οι ταινιες που εχουν ξυλο πιστολιδι ναρκωτικα και τα θριλερ-μυστηριου μου αρεσουν πολυ αλλα οσες σειρες εχω ολοκληρωσει ειναι ισπανικες... Δλδ πχ το mr robot μ αρεσει αλλα βαριεμαι να το δω... Εχω δει 3-4 επεισοδια και δεν εχω καταλαβει τι γινεται... Το μονο π εχω καταλαβει ειναι οτι ειναι χακερ ναρκωμανης και ψυχακιας και οτι δουλευει σε μια εταιρια που την ονομαζει evil corp και συνεργάζεται με αλλους χακερ αυτο τπτ αλλο 

Αφου σου αρεσουν οι σειρες με ναρκωτικα τοτε καλα σου προτεινα το Narcos,θα παθεις πλακα,οσο για θριλερ και μυστηριου το dark (οπως προτεινε και το παιδι απο πανω) και το october faction (ειναι καινουργια σειρα 10 επεισοδίων)

Επεξ/σία από Drake27
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/3/2020 στις 11:13 ΜΜ, Mikel696 είπε

 

Α μιας και με ρωτησε καποιος τι μου αρεσει εμενα μου αρεσουν οι ταινιες που εχουν ξυλο πιστολιδι ναρκωτικα και τα θριλερ-μυστηριου μου αρεσουν πολυ αλλα οσες σειρες εχω ολοκληρωσει ειναι ισπανικες...

Προτείνω το Banshee. Απίστευτο ξύλο (πολύ καλογυρισμένο) και πιστολίδι (σε λιγότερη ποσότητα από το ξύλο).

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο τις νeες  outsiser.απο τις παλιες το breaking bad και to the following

Στις 7/3/2020 στις 10:01 ΠΜ, Drake27 είπε

Αφου σου αρεσουν οι σειρες με ναρκωτικα τοτε καλα σου προτεινα το Narcos,θα παθεις πλακα,οσο για θριλερ και μυστηριου το dark (οπως προτεινε και το παιδι απο πανω) και το october faction (ειναι καινουργια σειρα 10 επεισοδίων)

 

Στις 6/3/2020 στις 11:13 ΜΜ, Mikel696 είπε

ΔΕΝ εχω Netflix τωρα ΕΙΧΑ 😂😂😂 

Τωρα εχω kodi 

Καλα ολα αυτα που μου προτείνετε αλλα πρεπει να δω τα trailer να δω τι παιζεται... 

Τωρα τελειωνω το elite δεν μπορω να πω και οτι με τρελανε!!! Μετα θα δω τι θα δω μεχρι να βγει και η 3η σεζον του elite  και μόλις την τελειωσω πρεπει να βρω αλλη σειρα μεχρι να δω το la casa de papel 

Α μιας και με ρωτησε καποιος τι μου αρεσει εμενα μου αρεσουν οι ταινιες που εχουν ξυλο πιστολιδι ναρκωτικα και τα θριλερ-μυστηριου μου αρεσουν πολυ αλλα οσες σειρες εχω ολοκληρωσει ειναι ισπανικες... Δλδ πχ το mr robot μ αρεσει αλλα βαριεμαι να το δω... Εχω δει 3-4 επεισοδια και δεν εχω καταλαβει τι γινεται... Το μονο π εχω καταλαβει ειναι οτι ειναι χακερ ναρκωμανης και ψυχακιας και οτι δουλευει σε μια εταιρια που την ονομαζει evil corp και συνεργάζεται με αλλους χακερ αυτο τπτ αλλο 

με ναρκωτικα οι σειρες ειναι οι καλυτερες σωστα!!!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, dalain είπε

Δες το Broadchurch στο Νετφλιξ....Αστυνομικη σειρα με φουλ αγωνια και ανατροπες!Με ευχαριστεις αργοτερα!

εχω ακουσει καλα λογια!!να χαμε 2 ζωες να βλεπαμε σειρες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thanosfwto είπε

εχω ακουσει καλα λογια!!να χαμε 2 ζωες να βλεπαμε σειρες!!

Τώρα με την κλεισούρα που έχουμε δεν έχουμε πολλές επιλογές,pc/κονσόλες και Netflix...........το σεξ δεν χρειάζεται να το αναφέρω,είναι θες δεν θες,εκτός αν είναι κάποιος μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Drake27 είπε

Τώρα με την κλεισούρα που έχουμε δεν έχουμε πολλές επιλογές,pc/κονσόλες και Netflix...........το σεξ δεν χρειάζεται να το αναφέρω,είναι θες δεν θες,εκτός αν είναι κάποιος μόνος του.

ελα παντα βλεπαμε σειρες.ειναι εθισμος αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...