Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, gdal73 είπε

Σε 10 μέρες λήγει η utlimate συνδρομή μου, σκέφτομαι να κανω ανανεώση για 3 χρόνια με βραζιλιάνικη gold 12μηνη και μετατροπη σε ultimate με τα 13€ και να ησηχάσω για τα επόμενα χρόνια (το έχω κάνει ήδη δυο φορές αλλά για 1 χρόνο την φορά, ελπίζω να μην υπάρχει όριο...). Επειδή δεν μπόρεσα να το δω κάπου στο οδηγό, μπορεί κάποιος φίλος να μου πει αν υπάρχει κάποιο θέμα με το Tunnelbear σε iphone , δυστηχώς δεν υπάρχει android κινητό... Ευχαριστώ...

Μια χαρα δουλευει φιλε μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάει το κολπάκι με ένα χρόνο ea play

 

Until recently, customers were able to convert a one-year EA Play subscription (which costs $29.99/£19.99) to four months of Xbox Game Pass Ultimate (which normally costs $59.96/£43.96).

However, in an update on Xbox’s support site (via Twisted Voxel), the company has confirmed that a one-year EA Play subscription now converts to just two months of Xbox Game Pass Ultimate ($29.98/£21.98).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικό. Για αυτό κιόλας τον λόγο λέγαμε να συμπληρώνουμε τα 3 χρόνια συνέχεια γιατί κάποια στιγμή θα κοπούν όλα.

Τώρα εκεί που έπαιρνες 4μηνο και έβγαινε 5€/μήνα τώρα θα πάει στα 9€-10€/μήνα.... Τελειώνουν τα ψέματα σιγά σιγά. 

https://www.videogameschronicle.com/news/microsoft-has-closed-a-loophole-that-let-users-get-cheaper-xbox-game-pass-subscriptions/

Επεξ/σία από SKRUTZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

ενταξει εχουμε ακομα τα εβδομαδιαια gamepass απο eneba κτλ

Καλά που μου το θύμισες. μόλις αγόρασα 2 εβδομαδιαίες

 

sub.png

Τον νου σας....

Tις αγόρασα από τον πωλητή VIAGAMES και έπαιξαν μια χαρά.

Μετά αγόρασα μία από τον πωλητή ArkadeUS και δεν έπαιξε... άνοιξα ticket στην eneba.... 

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενταξει οσο μεγαλωνει η υπηρεσια τοσο θα κλεινει τις τρυπες. Οσο κανει ενα παιχνιδι βγαινει ο χρονος κ καμμια φορα τα 2 χρονια. Μην τα θελετε ολα δικα σας. Δωστε κ κανενα ευρουλακι στη ms . Επισης μην ξεχνατε οτι μεσα στην τιμη ειναι κ το online multiplayer κτλ. Αρα παλι τσαμπα ειναι !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μέχρι Παρασκευή παραλαμβάνω το series x και επειδή δεν είχα ποτέ Xbox μέχρι τώρα, διαβάζωντας τα παραπάνω δεν έχω καταλάβει αν συνεχίζει να ισχύει ο οδηγός που υπάρχει εδώ 

ή πλέον άλλαξε κάτι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά έλεγα ότι το 1tb είναι αρκετο στο xbox. πόσα παιχνίδια άλλωστε θα παίξω ταυτόχρονα;

Τώρα έφτασα να εχω εγκατεστημένα 17 παιχνίδια... και μάλιστα είχα περισσότερα αλλα έχω αναγκαστεί να σβήσω αρκετά που τα τερμάτισα αλλά σκεφτόμουν μήπως τα συνεχίσω καποιες έξτρα αποστολες 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Αρχικά έλεγα ότι το 1tb είναι αρκετο στο xbox. πόσα παιχνίδια άλλωστε θα παίξω ταυτόχρονα;

Τώρα έφτασα να εχω εγκατεστημένα 17 παιχνίδια... και μάλιστα είχα περισσότερα αλλα έχω αναγκαστεί να σβήσω αρκετά που τα τερμάτισα αλλά σκεφτόμουν μήπως τα συνεχίσω καποιες έξτρα αποστολες 😄

Παρε ενα εξωτερικο ΗDD  usb 3.0 κ καθαρισες. Βαλε εκει ολα τα one , one x παιχνιδια και ασε στον εσωτερικο ssd τα optimised series s/x παιχνιδια !

Φαντασου το quick resume δουλευει κ απο τον εξωτερικο σκληρο 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, aekoupoli είπε

ενταξει εχουμε ακομα τα εβδομαδιαια gamepass απο eneba κτλ

τα εβδομαδιαία προστίθενται κανονικά στο τέλος ενεργής συνδρομής game pass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tempo είπε

τα εβδομαδιαία προστίθενται κανονικά στο τέλος ενεργής συνδρομής game pass;

ναι,φτανεις αν θες μεχρι 3 χρονια με εβδομαδιαια,απλα ειναι λιγο ταλαιπωρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

ναι,φτανεις αν θες μεχρι 3 χρονια με εβδομαδιαια,απλα ειναι λιγο ταλαιπωρια

Αυτη εδω ειναι μηνιαια?Και αν ναι μπορω να περασω και με αυτο τον τροπο επεκταση της συνδρομης μου στην υπαρχουσα που εχω?

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-ultimate-4-x-7-days-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Αυτη εδω ειναι μηνιαια?Και αν ναι μπορω να περασω και με αυτο τον τροπο επεκταση της συνδρομης μου στην υπαρχουσα που εχω?

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-ultimate-4-x-7-days-subscription-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global

4x7  λεει.λογικα θα σου στελνει 4 εβδομαδιαια κλειδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...