Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με netflix


anrim27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Αποφάσισα προχθές να κάνω λογαριασμό στο netflix και να κάνω αυτή τη δωρεαν-δοκιμαστικη χρήση για 1 μήνα.

Για 2 ημέρες όλα λειτουργούσαν τέλεια και παρακολούθησα 3 ταινίες.

Σήμερα,προσπάθησα να συνδεθώ αλλά μου λέει ότι κανένας λογαριασμός δεν συνδέεται με το email που δώσατε(και σίγουρα βάζω το σωστό).

Παρατήρησε κανείς άλλος κάτι περίεργο στον λογαριασμό του αυτές τις μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος άγνωστος μπόρεσε και μπήκε στον λογαριασμό μου,άλλαξε το email επικοινωνίας με το netflix και φαινόταν σαν να μην υπήρχε καν ο λογαριασμος. Συνομίλησα με το live chat και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
17 ώρες πριν, _linuslost_ είπε

Δεν αναξιόπιστο τώρα;

Για εμένα παραμένει αναξιόπιστο. 

Ο δωρεάν μήνας όμως είναι ότι πρέπει για την καραντίνα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ενα λογαριασμο αρκετο καιρο ανενεργο, και κατα την ενεργοποιηση μου δινει ξανα ενα μηνα δωρεαν.

το περιεργο ειναι οτι μου ζηταει τηλ για επιβεβαιωση του λογαριασμου. καινουριο ειναι αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι χρειάζεται το τηλέφωνο. Άλλωστε εκεί θα σου στείλει κωδικό επαλήθευσης, και καλό είναι να το δώσεις για περίπτωση που χρειαστεί να κάνεις ανάκτηση λογαριασμού από παραβίαση όπως παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανων να κανατε λογαριασμο μεσω email μηνυματος που προσποιειτο οτι ηταν απο το netflix  και ετσι ακολουθωντας το συνδεσμο αποκτησαν και τα στοιχεια δημιουργιας του λογαριασμου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2020 στις 9:00 ΜΜ, forgotten είπε

πιθανων να κανατε λογαριασμο μεσω email μηνυματος που προσποιειτο οτι ηταν απο το netflix  και ετσι ακολουθωντας το συνδεσμο αποκτησαν και τα στοιχεια δημιουργιας του λογαριασμου....

Πώς αλλιώς μπορείς; 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2020 στις 8:54 ΜΜ, wert είπε

Όχι χρειάζεται το τηλέφωνο. Άλλωστε εκεί θα σου στείλει κωδικό επαλήθευσης, και καλό είναι να το δώσεις για περίπτωση που χρειαστεί να κάνεις ανάκτηση λογαριασμού από παραβίαση όπως παραπάνω. 

Δεν χρειαζεται κωδικο. Στον κυριο λογαριασμο μου, μια χαρα ενεργοποιειται διχως τηλεφωνο. Τσιμπαει τα λεφτα απο την καρτα και αναφερει οτι καλο θα ηταν να βαλω και τηλ χωρις να ειναι απαραιτητο.

σε λογαριασμο που ειχα κανει για γονεις δοκιμαστικα, μετα απο μεγαλη παυση πανω απο χρονο, ειπα να τον ενεργοποιησω ξανα. Μου αναφερει οτι εχω παλι ενα μηνα δωρεαν(κατι που δεν περιμενα), αλλα για να προχωρησει η διαδικασια ζηταει τηλ για επαληθευση. Δεν εχει εναλλακτικη, δεν δινει αλλες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/3/2020 στις 11:28 ΜΜ, anrim27 είπε

Κάποιος άγνωστος μπόρεσε και μπήκε στον λογαριασμό μου,άλλαξε το email επικοινωνίας με το netflix και φαινόταν σαν να μην υπήρχε καν ο λογαριασμος. Συνομίλησα με το live chat και όλα καλά.

 

Στις 27/3/2020 στις 10:52 ΠΜ, wert είπε

Μια από τα ίδια κι εγώ. Θα τους πάρω τηλέφωνο αλλά το θεωρό αναξιόπιστο πλέον.. 

Θα βοηθούσε αν ο κωδικός σας δεν ήταν 123456

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...