Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy M21: Με sAMOLED 6,4”, τριπλή κάμερα και μπαταρία 6000mAh


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, hayatevo9 είπε

Η κάμερα τι σχέση έχει με την μπαταρία; Επειδή το module μπορεί να πιάνει 1 εκατοστό παραπάνω; Και πίστεψέ με οι περισσότεροι θα ήθελαν να έχουν μια πιο μεγάλη σε πάχος κτλ συσκευή αλλά να έχει καλύτερη μπαταρία παρά το αντίθετο. Στα notes (ενός εκ του οποίου είμαι κάτοχος-note 10 plus) μας παραμύθιασε λέγοντας ότι έβγαλε το jack για να βάλει μεγαλύτερες μπαταρίες και πάει και βγάζει λίγους μήνες μετά το  note 10 lite, με λίγο μικρότερη οθόνη, μπαταρία μεγαλύτερη κατά 300mah KAI (ως εκ θαύματος!) jack!! Ας υπήρχε άλλη εταιρεία που να είχε πένα και να την υλοποιούσε τόσο καλά και θα είχε φάει μούντζα από μένα η Σαμσουνγκ και με τα 20 δάκτυλα

note 10 168 γραμμάρια με vs lite 200!!!! γραμμάρια ένα τούβλο κυριολεκτικά.... πίστεψε με δεν θέλουν και πολύ τόσο βαρύ πράγμα η πχ το συνγεκριμενο του αρθρου για να βγει στο βαρος που πρεπει το κανανε τερμα πλαστικουρα και ειδικά το module απο την camera Και γενικός μητρική είναι μίση......

Επεξ/σία από Black Demis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα υπαρχει έστω μια περίπτωση να έρθει στην αγορά Samsung με full HD super amoled στα 160 ευρώ συν την τεράστια μπαταρία και ασχολείστε με το NFC και λέτε ότι θα πάει άπατο?   Δεν  σχολιάζω γενικότερα σε smartphone θέματα γιατί δεν το πολυκατεχω αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο να το αντιληφθώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, malmsteen1984 είπε

Σου ειναι τοσο απαραιτητο το nfc? Αν ναι που;

Πληρωμές αδερφέ. Το χρησιμοποιώ εδώ και δύο χρόνια. Πολύ βολικό αφού δεν κρατάς κάρτα ή μετρητά

2 ώρες πριν, SpirtouLisS είπε

Σοβαρά τώρα υπαρχει έστω μια περίπτωση να έρθει στην αγορά Samsung με full HD super amoled στα 160 ευρώ συν την τεράστια μπαταρία και ασχολείστε με το NFC και λέτε ότι θα πάει άπατο?   Δεν  σχολιάζω γενικότερα σε smartphone θέματα γιατί δεν το πολυκατεχω αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο να το αντιληφθώ.

Έχω δύο τηλέφωνα (και τα δύο με NFC). Το ένα έχει ips και το άλλο super amoled. ...... προσωπικά "σιγά το πολυδιαφημισμένο αβαντάζ". Να ξέρουμε και τι λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2020 στις 10:15 ΜΜ, Nikolas7_7 είπε

Ναι δικά μας.. Ίδια κάμερα έχουν ? Ίδιο όγκο πιάνει το ένα σετ και ίδιο το άλλο ? Επίσης πάχος συσκευών είδες ? Μην λέμε ότι θέλουμε, είμαστε και σε τεχνολογικό φόρουμ 

Να συμπληρώσω και εγώ. Το setup της κάμερας των s20 φαντάζομαι είναι τριπλάσιο σε μέγεθος και η motherboard επίσης πρέπει να είναι μεγαλύτερη... Για αυτό τον λόγο τα s20 δεν έχουν τόσο μεγάλη μπαταρία. Αν είχαν το s20 ultra θα ήταν αρκετά μεγαλύτερο σε μέγεθος και θα χαλούσε πόλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...