Προς το περιεχόμενο

Δωρο data με ανανέωση CU


barman_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Είναι 10GB με ισχύ ένα μήνα ή 16GB με ισχύ μια εβδομάδα.
Έχεις δίκιο, έτσι όπως είναι γραμμένο στον τίτλο (/), δεν είναι ξεκάθαρο.

Πάντως με κάθε ανανέωση παίρνεις 1 shake, άρα θεωρητικά θα μπορούσε κάποιος να εξαργυρώσει το δώρο πολλές φορές μέχρι τις 29/4.

Άρα... 29/ 4 αν κάνεις ανανέωση παίρνεις τα 10 για 1 μήνα;. Μια χαρα.... Πας μέχρι 29/5 και σου μένει η κάρτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Lalakis1975 είπε

Άρα... 29/ 4 αν κάνεις ανανέωση παίρνεις τα 10 για 1 μήνα;. Μια χαρα.... Πας μέχρι 29/5 και σου μένει η κάρτα 

Ναι, ουσιαστικά το "κανονικό" shake του 1200MB και 2GB για ένα μήνα και μια εβδομάδα αντίστοιχα, έγινε 10GB και 16GB.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Ναι, ουσιαστικά το "κανονικό" shake του 1200MB και 2GB για ένα μήνα και μια εβδομάδα αντίστοιχα, έγινε 10GB και 16GB.

Απλά το λέω γιατί προφανώς και συμφέρει να το βάλει κάποιος προς το τέλος του μηνός :) Να σαι καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
39 λεπτά πριν, Lalakis1975 είπε

Άρα... 29/ 4 αν κάνεις ανανέωση παίρνεις τα 10 για 1 μήνα;. Μια χαρα.... Πας μέχρι 29/5 και σου μένει η κάρτα 

Αργησε αλλα εδωσε τελικα και η voda. 15GB δωρο χωρις ανανεωση μαλιστα θυμιζω οτι εδωσαν και οι 2 αλλοι παιχτες. Μεχρι σημερα ειχε αναφερθει απο τοτε ως ενεργοποιηση αν και ισως δωσουν παραταση και εκεινοι. (το γραφω για οποιον δεν εχει δει τα εδω και μερες υπαρχοντα θεματα - ειναι κλειδωμενα αφου δεν υπαρχει λογος να ειναι ανοικτα. Καντε μια αναζητηση για να τα βρειτε αν δεν τα εχετε δει ηδη. Ειναι στην 4η σελιδα αυτη την ωρα)

Μολις ξεκαθαρισει το τι συμβαινει και στο παρον τοπικ, θα κλειδωσει επισης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
56 minutes ago, grinder_ said:

Ναι, ουσιαστικά το "κανονικό" shake του 1200MB και 2GB για ένα μήνα και μια εβδομάδα αντίστοιχα, έγινε 10GB και 16GB.

Το θέμα είναι αν στακάρουν αυτά στα MB του "κανονικού" Shake, ώστε να μην λήξουν τα προηγούμενα που είχαμε και να μας μείνουν τα 10GB (ότι περισσέψει) όταν ανανεώσουμε τον επόμενο μήνα. 😛

Το είδε κανείς αυτό? Αν έχουν μπει πάνω στα προηγούμενα Shake...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, freelove είπε

Σε κάθε κάρτα παίρνεις 10gb η 16gb?? 

Κάποιος πού να δοκίμασε??

Σε κάθε ανανέωση 10€ και άνω παίρνεις 1 shake.
Άρα ναι και λογικά θα συμψηφιστούν και θα παραταθεί η ημερομηνία λήξης τους εάν δεν τα έχεις εξαντλήσει πριν την δεύτερη εξαργύρωση. (το εβδομαδιαίο με το εβδομαδιαίο και το μηνιαίο με το μηνιαίο)

Ρώτα όμως αύριο στο chat στο site για να το εξακριβώσεις.

5 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Το θέμα είναι αν στακάρουν αυτά στα MB του "κανονικού" Shake, ώστε να μην λήξουν τα προηγούμενα που είχαμε και να μας μείνουν τα 10GB (ότι περισσέψει) όταν ανανεώσουμε τον επόμενο μήνα. 😛

Το είδε κανείς αυτό? Αν έχουν μπει πάνω στα προηγούμενα Shake...

Λογικά θα στακάρουν και με τα παλιά και με τα επόμενα μετά την λήξη που θα ακολουθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, grinder_ said:

Λογικά θα στακάρουν και με τα παλιά και με τα επόμενα μετά την λήξη που θα ακολουθήσουν.

Τότε, κατά την άποψή μου, είναι πολύ καλύτερο το συγκεκριμένο από τα 15GB των άλλων. Διότι υπάρχει η επιλογή να μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε σε επόμενους μήνες, όχι τώρα που θα είμαστε σπίτι έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Τότε, κατά την άποψή μου, είναι πολύ καλύτερο το συγκεκριμένο από τα 15GB των άλλων. Διότι υπάρχει η επιλογή να μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε σε επόμενους μήνες, όχι τώρα που θα είμαστε σπίτι έτσι κι αλλιώς.

Σωστά, θεωρητικά θα μπορούσε κάποιος να πάρει "κάβα"  4-5 πακέτα για να βγάλει και τους επόμενους μήνες.
Κάτι αντίστοιχο είχα κάνει πρόπερσι με την αυξημένη προσφορά του summer offer στα 7GB.
Απλά θα πρέπει να είναι "συνεπής" στις επόμενες ανανεώσεις.

Κατά την γνώμη μου δεν αξίζει και τόσο μιας και καλύτερα να ασχοληθεί κάποιος με το cu big bang παρά να ταΐσει το καρτοκινητό με χρήματα που δεν σκοπεύει να χρησιμοποιήσει άμεσα για να πάρει το "δώρο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, ThReSh είπε

Το θέμα είναι αν στακάρουν αυτά στα MB του "κανονικού" Shake, ώστε να μην λήξουν τα προηγούμενα που είχαμε και να μας μείνουν τα 10GB (ότι περισσέψει) όταν ανανεώσουμε τον επόμενο μήνα. 😛

Το είδε κανείς αυτό? Αν έχουν μπει πάνω στα προηγούμενα Shake...

Προσθέτεις shake με shake 

Εγω μαζεύω σε 4 καρτοκινητά δεδομένα για το καλοκαίρι. Μεχρι στιγμής εχω στοκάρει 100GB, αρκετά για όλο το καλοκαιρι netflix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, link67 είπε

Πάντως εγώ που έκανα κανονικά ανανέωση 10 ευρώ σε καρτοκινητο μου έδωσε κανονικά τα 10 gb και ένα shakeit που δεν το ενεργοποίησα. 

Τι ακριβώς εννοείς, πήρες 10GB χωρίς να εξαργυρώσεις το shake;
Τα φοιτητικά είχαν 2πλό shake αλλά θυμάμαι αυτό ίσχυε μέχρι πριν κάποιους μήνες και όχι τώρα.

Χμ, περίεργα πράγματα.
Μήπως είχες κάποια προσφορά "μόνο για σένα" τις προηγούμενες μέρες και τα 10GB είναι bonus και δεν αφορούν το θέμα;

Επεξ/σία από grinder_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Τι ακριβώς εννοείς, πήρες 10GB χωρίς να εξαργυρώσεις το shake;
Τα φοιτητικά είχαν 2πλό shake αλλά θυμάμαι αυτό ίσχυε μέχρι πριν κάποιους μήνες και όχι τώρα.

Χμ, περίεργα πράγματα.
Μήπως είχες κάποια προσφορά "μόνο για σένα" τις προηγούμενες μέρες και τα 10GB είναι bonus και δεν αφορούν το θέμα;

#MAZI_ΣYNEXIZOYME ME ΔΩPO 10GB ΓIA 30 HMEPEΣ! KANE MIA ONLINE ANANEΩΣH EYKOΛA MEΣA AΠO TO MY VODAFONE https://www.vodafone.gr/etopup MEXPI 29/04 KAI ΘA ΛABEIΣ AYTOMATA TO ΔΩPO ΣOY!

Αυτό μου έστειλαν και όταν έκανα την ανανέωση μου έδωσε και το shakeit. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...