Προς το περιεχόμενο

Καμερα παρακολουθησεις χωρις ιντερνετ (καλη νυχτηρινη ληψη)


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/1/2024 στις 11:05 ΠΜ, NIKOLETAL είπε

Θελω να βάλω κάμερα στο στούντιο που μένω,επειδή υποψιάζομαι ότι όταν λείπω,μπαίνει κάποιος με αντικλείδι.

Δεν έχω wifi στο σπίτι ούτε θέλω να βάλω,έχω πακέτο με απεριόριστα δεδομένα στο κινητό και δεν έχω χρήματα να βάλω και σταθερό internet.

Μπορώ να βάλω κάμερα που να με ειδοποιεί real time ότι κάποιος μπήκε στο σπίτι μου,στο κινητό;

Επίσης είναι νόμιμη η τοποθέτηση κάμερας σε σπίτι που δεν μένει κανείς άλλος από εμένα;

Real time χωρίς ίντερνετ??? Γιατί δεν αλλάζεις κλειδαριά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, achilles_g_ είπε

Real time χωρίς ίντερνετ??? Γιατί δεν αλλάζεις κλειδαριά?

Γιατί αυτός που υποπτεύομαι ότι μπαίνει εν άγνοια μου, έχει κλειδί για ώρα ανάγκης,αλλά η συμφωνία ήταν ότι το έδωσα για να μπει,μόνο αν συμβεί κάτι.

Έλεγα μήπως γίνεται να με ειδοποιεί στο κινητό ότι ανιχνεύτηκε κίνηση δεν το έγραψα σωστά.

Όχι συνεχή παρακολούθηση από μακριά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, NIKOLETAL είπε

Γιατί αυτός που υποπτεύομαι ότι μπαίνει εν άγνοια μου, έχει κλειδί για ώρα ανάγκης,αλλά η συμφωνία ήταν ότι το έδωσα για να μπει,μόνο αν συμβεί κάτι.

Έλεγα μήπως γίνεται να με ειδοποιεί στο κινητό ότι ανιχνεύτηκε κίνηση δεν το έγραψα σωστά.

Όχι συνεχή παρακολούθηση από μακριά.

 

Πώς να σε ειδοποιήσει στο κινητό χωρίς ίντερνετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα θέλω στο σπίτι στο χωριό που μένουν οι παππούδες μου να βάλω το παλιό κινητό εκεί με κάρτα σιμ κ να το χρησιμοποιώ σαν κάμερα. Να μπορώ σε πραγματικό χρόνο να μπαίνω από το κινητό μου κ να βλέπω κ να ακούω κ αν γίνεται να μπορώ να συνομιλώ μαζί τους, αυτόματα χωρίς να χρειάζεται να πατήσουν αποδοχή κλήσης; Λογικά θα πρέπει το κινητό εκεί να έχει ίντερνετ ανοιχτό κ να είναι συνδεδεμένο στο ρεύμα σωστά;

Επεξ/σία από mpampis81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mpampis81 είπε

Λογικά θα πρέπει το κινητό εκεί να έχει ίντερνετ ανοιχτό κ να είναι συνδεδεμένο στο ρεύμα σωστά;

λογικα ναι. Καλυτερα μια καμερα με wifi που ειναι αυτη η δουλεια της κατω απο 40 euro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...