Προς το περιεχόμενο

[Κρουστικό δραπανοκατσάβιδο 18Volt] Dewalt DCD996P2 @praktiker 249 ευρώ


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το 995 και μου τρεχουν τα σαλια τωρα με το 996. Εγω ερασιτεχνικα το εχω, αλλα τωρα που κανω ανακαινιση το σπιτι, τα εβγαλε τα λεφτα του! Οποιος μαστορας ερχεται και το δουλευει, μου λεει, τι εργαλειο ειναι αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φοβερή τιμή.... το σκέφτηκα το ξανασκέφτηκα, με έτρωγε το χέρι μου και ήμουν στο τσάκ... αλλά επειδή είμαι στην κατηγορία "1-2 φορές τον μήνα" μάλλον θα μείνω με τα αγαπημένα μου parkside και BnD

Όποιος κάνει όμως συχνές εργασίες, μην το σκέφτεται καν (εδώ εγώ ακόμα τρώγομαι...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, FLO είπε

Υπάρχει πιο μεγάλο από 18ν σε Dewalt? 

Ξέρει κάποιος? 

 

Ειναι το τοπ μοντελο , το επομενο ειναι το 997 το οποιο ειναι ολοιδιο αλλα εχει και υποστηρηξη bluetooth . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, WaxOnWaxOff είπε

Ειναι το τοπ μοντελο , το επομενο ειναι το 997 το οποιο ειναι ολοιδιο αλλα εχει και υποστηρηξη bluetooth . 

Το οποίο φαντάζομαι κάθεσαι στον καναπέ και κάνεις τη δουλειά σου με τηλεχειρισμό από εφαρμογή στο κινητό υποθέτω ε? :D

Εργαλείο όντως και σκυλι επαγγελματικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/4/2020 στις 2:24 ΜΜ, zanskou είπε

Απλά για να ξέρετε όσοι τυχόν ενδιαφέρεστε, μόλις μου ήρθε μήνυμα πως τελικά δεν είναι άμεσα διαθέσιμο και έχει ζητηθεί από τον προμηθευτή τους. Προσωπικά δεν με πειράζει γιατί δεν το βιαζόμουν καθόλου απλά για μην το περιμένει κάποιος και μείνει με την αναμονή 

έχω αρχίσει να ανησυχώ σοβαρά πάντως πως η τηλεφωνική τους εξυπηρέτηση είναι ενταλώς για τα πανηγύρια.

Χθες έλαβα το μήνυμα που έγραψα παραπάνω και μου το επιβεβαίωσε και μια κοπέλα από το τηλ. Σήμερα επειδή με έτρωγε λέω ας ξαναπάρω, να ρωτήσω κιολας σε περίπτωση που για κάποιο λόγο χρειαστεί να αλλάξει η διεύθυνση αποστολής (αφού το process time που έχουν αυτή τη στγμή είναι έως 15 εργάσιμες) τι γινεται.

Η κοπέλα που απάντησε σήμερα μου ειπε πως το συγκεκριμένο μήνυμα ήταν κατι που πάει by default σε όλους και οτι τα πράγματα της δικής μου παραγγελίας δεν θα έχουν κάποια επιπλέον καθυστέρηση.

Στη δευτερη ερώτηση για την αλλαγή της διεύθυνσης αποστολής η απάντηση ήταν επί λέξη "Δεν ξέρω, δεν μπορώ να σας το επιβεβαιώσω".

Τι να πω. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι αποτελεί μια καλή ευκαιρία για να αρχίσει κάποιος να χτίζει εργαλεία.. Η πιο φθηνή μπαταρία 5 Ah κάνει χωρίς μεταφορικά 70 ευρώ.. 170 χονδρικά 2 μπαταρίας και φορτιστής.. Αν βάλετε βαλιτσάκι 30 ευρώ.. Στην ουσία βγαινει 50 ευρώ το κρουστικό.  167 κοστίζει το κρουστικό solo. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ερθει και τον αλλον μηνα , σε αυτην την τιμη τους κλεβουμε .

Παντως εμενα δεν μου εχει ερθει μυνημα για προβλημα στην παραγγελεια μου . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε μήνυμα στο viber. 

 

Γεια σας! Η παραγγελία σας με κωδικό xxxxxxxx βρίσκεται σε επεξεργασία. Σύντομα θα λάβετε επόμενη ενημέρωση με την εξέλιξή της. Αν έχετε εγγραφεί στο e-shop μας, μπορείτε να παρακολουθείτε την πορεία των παραγγελιών σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fagoura είπε

Κατι σε πιο επαγγελματικο, για μαστορους, εχουμε?

😝

Έχουμε... το παρακάτω  ή του lidl στο διπλανό  νήμα!

https://www.skroutz.gr/s/9616562/Milwaukee-М28-HD28-PD-502Х-28V-2x5Ah.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, achilles_g_ είπε

Μόλις μου ήρθε μήνυμα στο viber. 

Γεια σας! Η παραγγελία σας με κωδικό xxxxxxxx βρίσκεται σε επεξεργασία. Σύντομα θα λάβετε επόμενη ενημέρωση με την εξέλιξή της. Αν έχετε εγγραφεί στο e-shop μας, μπορείτε να παρακολουθείτε την πορεία των παραγγελιών σας.

same here

μαλιστα στο email που έλαβα μετά από λιγο έγραφε "Η παραγγελία σας με κωδικό ΧΧΧΧ βρίσκεται σε στάδιο συλλογής "

Οπότε λογικα τα τρέχουν. Αναμένουμε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...