Προς το περιεχόμενο

Προβλημα σε iPhone XS/XS MAX/XR


godmode

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Καλησπέρα παιδιά, εύχομαι να είστε όλοι καλά..

Απορία προς κατόχους iPhone XS / XS Max / XR , αν πιέσετε με τον αντίχειρα στην πλάτη της συσκευής λίγο πιο κάτω απο το σήμα της apple κάνει ένα ήχο σα "κλικ" ?
 

 

Επεξ/σία από godmode
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον ειναι ελλατωμα, μαλλον πρεπει να αιτηθουμε αντικατασταση.

36 λεπτά πριν, weros είπε

Γεια σας Ναι εμένα το κάνει 

Κάτοχος xs max

Αν και και έχω την αίσθηση ότι στην αρχή δεν το έκανε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, godmode είπε
Καλησπέρα παιδιά, εύχομαι να είστε όλοι καλά..

Απορία προς κατόχους iPhone XS / XS Max / XR , αν πιέσετε με τον αντίχειρα στην πλάτη της συσκευής λίγο πιο κάτω απο το σήμα της apple κάνει ένα ήχο σα "κλικ" ?
 

Είναι γνωστό από το 2018 με άπειρες αναφορές.... ΔΕΝ υπάρχει κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iYannis είπε

Είναι γνωστό από το 2018 με άπειρες αναφορές.... ΔΕΝ υπάρχει κανένα πρόβλημα

μετα απο επικοινωνια με iSystem, μου ειπαν οτι εφοσον ελεγξει ο τεχνικος οτι δεν προηλθε απο πτωση η καποιο σπασιμο , γινεται αντικατασταση της συσκευης , το ηξεραν σαν φαινομενο μου ειπε αρκετες παρτιδες του 2018 το εχουν αυτο το ζητημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/4/2020 στις 3:52 ΜΜ, godmode είπε

μετα απο επικοινωνια με iSystem, μου ειπαν οτι εφοσον ελεγξει ο τεχνικος οτι δεν προηλθε απο πτωση η καποιο σπασιμο , γινεται αντικατασταση της συσκευης , το ηξεραν σαν φαινομενο μου ειπε αρκετες παρτιδες του 2018 το εχουν αυτο το ζητημα

καλησπέρα ,επειδή μου το κάνει και εμένα, θα κάνεις κάποια κίνηση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dimos_thenis είπε

καλησπέρα ,επειδή μου το κάνει και εμένα, θα κάνεις κάποια κίνηση;;

Καλησπέρα , σκοπεύω μετά το τέλος της καραντίνας , να πάω στην document , αν θέλεις μπορούμε να συνεννοηθούμε να πάμε παρέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανε και σε εμένα αυτό,το έστειλα δυο φορές εξωτερικό (Τσεχία αν θυμάμαι καλά )επέστρεψε πίσω λέγοντας πως δεν βρήκαν κάποιο πρόβλημα και πως πέρασε επιτυχώς τα τεστ ,έκανα πολλά τηλέφωνα το πήγα πάλι για Τρίτη φορά και επέστρεψε πάλι πίσω με την ίδια απάντηση ,τσακώθηκα με την Apple Hellas έφτιαξαν φάκελο ειδικά για το θέμα μου ,πήρα απάντηση μετά από 3 μήνες πως κανονικά δεν γίνετε αντικατάσταση γιατί δεν είναι πρόβλημα αυτό αλλά ΚΑΤ εξαίρεση θα μου το έκαναν ,τους είπα απλά πως πλέον δεν έχω το κινητό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Iphone-man είπε

Το έκανε και σε εμένα αυτό,το έστειλα δυο φορές εξωτερικό (Τσεχία αν θυμάμαι καλά )επέστρεψε πίσω λέγοντας πως δεν βρήκαν κάποιο πρόβλημα και πως πέρασε επιτυχώς τα τεστ ,έκανα πολλά τηλέφωνα το πήγα πάλι για Τρίτη φορά και επέστρεψε πάλι πίσω με την ίδια απάντηση ,τσακώθηκα με την Apple Hellas έφτιαξαν φάκελο ειδικά για το θέμα μου ,πήρα απάντηση μετά από 3 μήνες πως κανονικά δεν γίνετε αντικατάσταση γιατί δεν είναι πρόβλημα αυτό αλλά ΚΑΤ εξαίρεση θα μου το έκαναν ,τους είπα απλά πως πλέον δεν έχω το κινητό .

που ειχες απευθυνθει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Iphone-man είπε

I systems 2 φορές ,infoquest κι μετά στην Apple Hellas και τους εκβίαζα πως θα στείλω email κατευθείαν στην Apple 

σαν παθων που λες να απευθυνθω; μιλησα τηλεφωνικος με isystem μου ειπαν θα το τσεκαρει ο τεχνικος οτι δεν εχει προελθει απο πτωση κλππ , και επειτα θα κανουν αντικατασταση , γιατι αμα το αφησω μου ειπε μπορει να επεκταθει σε ολη την πλατη, η υπαλληλος γνωριζε τη βλαβη περι τινος της μιλουσα απο το τηλεφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο τέλος το παράτησα και το έδωσα γιατί διάβασα πως δεν είναι πρόβλημα αυτό ,στην  υπόλοιπη πλάτη βρίσκεται η μπαταρία γιαυτο δεν ακούγεται και στο συγκεκριμένο σημείο δεν έχει την μπαταρία και δεν εφαπτεί η πλάτη με κάτι άλλο κάτω βρίσκει λίγο κενό και «πιέζεται» λίγο ,όπως σου είπαν πηγαίνετε το να το δουν αλλά πιστεύω δεν θα κάνουν κάτι ,ελπίζω να κάνω λάθος ,εγώ ξενέρωσα άσχημα πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2020 στις 6:28 ΜΜ, godmode είπε

Καλησπέρα , σκοπεύω μετά το τέλος της καραντίνας , να πάω στην document , αν θέλεις μπορούμε να συνεννοηθούμε να πάμε παρέα.

Φυσικά, αν και προτιμώ isystem, πάμε εκεί κανένα θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...