Προς το περιεχόμενο

[Cosmote σταθερη] Δωρεάν κλήσεις προς εθνικα νουμερα για τη μεγαλη βδομαδα


enterhere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δελτίο Τύπου 10 Απριλίου 2020

 

COSMOTE: Αυτό το Πάσχα μένουμε σπίτι και επικοινωνούμε δωρεάν με τα αγαπημένα μας πρόσωπα


-    Από το σπίτι, καλύτερα για όλους 
-    Δωρεάν όλες οι κλήσεις από το σταθερό προς σταθερά και κινητά εντός Ελλάδας από τη Μ. Δευτέρα 13/4 έως και τις 20/4
-    Αυτόματη ενεργοποίηση για όλους

Δωρεάν απεριόριστες κλήσεις από το σταθερό προς όλα τα σταθερά και κινητά τηλέφωνα εντός Ελλάδας, όλων των παρόχων, προσφέρει στους συνδρομητές της η COSMOTE για τις ημέρες του Πάσχα. Με τον τρόπο αυτό, φέρνει κοντά τα αγαπημένα πρόσωπα και τους συνεργάτες μας, συμβάλλοντας στην προσπάθεια να μείνουμε σπίτι αυτές τις γιορτές προκειμένου να προστατεύσουμε τους εαυτούς μας και τους συνανθρώπους μας σε όλη την Ελλάδα.

Η προσφορά δωρεάν απεριόριστων κλήσεων από το σταθερό για αστικά, υπεραστικά και κινητά, απευθύνεται σε όλους τους πελάτες σταθερής COSMOTE, νοικοκυριά και επιχειρήσεις και αφορά πάνω από 2,5 εκατ. συνδέσεις σε όλη την Ελλάδα. 

Η προσφορά θα ισχύει από την Μ. Δευτέρα 13 Απριλίου (από 00:00), έως και την Δευτέρα του Πάσχα 20 Απριλίου (έως 23:59) και θα αποδίδεται αυτόματα σε όλους τους πελάτες σταθερής. Οι δωρεάν κλήσεις μπορούν να γίνουν από το σταθερό τους προς οποιοδήποτε πάροχο σταθερής ή κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα.
 

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καρμιριδες δεν μπορουσαν να βαλουν και αλλες χωρες εστω εντος ΕΕ; Ηδη οι περισσοτεροι εχουμε πακετα με την σταθερη που δεν παιζει να τελειωσουμε ουτως η αλλιως.

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Οι καρμιριδες δεν μπορουσαν να βαλουν και αλλες χωρες εστω εντος ΕΕ; Ηδη οι περισσοτεροι εχουμε πακετα με την σταθερη που δεν παιζει να τελειωσουμε ουτως η αλλιως.

Μιλας συχνα απο σταθερο σε αλλες χωρες δηλαδης; Messenger,  skype, viber, whatsapp, what ever else δε κανουν για να μιλησεις χωρις να χρεωθεις;

Μια χαρα ειναι η προσφορα και στο πνευμα των καιρων που ζουμε...

Επεξ/σία από asmilon
  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι λιγο.......... χαζος.....,  η προσφορα δεν καταλαβα...,    ποια ειναι?   

 

απεριοριστα προς σταθερα,  δεν ειναι πλεον η μεγιστη πλειονοτητα των γραμμων?    επισης ολοι οσοι εχουν γραμμες με ιντερνετ, συνηθως περιεχει και πακετο προς κινητα, και τα ακριβοτερα πακετα, δεν ξερω, πειτε μου, αν εχουν και απεριοριστα προς κινητα...!   

 

αρα στην ουσια, δινουν για μια εβδομαδα απεριοριστα προς κινητα, σε ολους...!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει απεριόριστα κινητά, αυτό δεν έχει ξαναγίνει.

Μπράβο τους! Αν όμως έχει πολιτική ορθής χρήσης θα πρέπει να είναι ξεκάθαρο

Edit: Στο site δεν λέει κάτι για  ορθή χρήση https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/freeeastercalls.html

Επεξ/σία από k_dinos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Salvation81 είπε

Οι καρμιριδες δεν μπορουσαν να βαλουν και αλλες χωρες εστω εντος ΕΕ; Ηδη οι περισσοτεροι εχουμε πακετα με την σταθερη που δεν παιζει να τελειωσουμε ουτως η αλλιως.

Εγώ θέλω απεριόριστα για Νέα Ζηλανδία...

Έχω κάτι συμπεθέρια εκεί... 

Τι να τα κάνω τα απεριόριστα για ΕΕ;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην COSMOTE.  Συνεχίζει να τους πετσοκόβει. Πάντα πρώτη και πάντα πιο πολλά από τους άλλους δύο. 

1 ώρα πριν, Salvation81 είπε

Οι καρμιριδες δεν μπορουσαν να βαλουν και αλλες χωρες εστω εντος ΕΕ; Ηδη οι περισσοτεροι εχουμε πακετα με την σταθερη που δεν παιζει να τελειωσουμε ουτως η αλλιως.

Το ότι μερικοί ποτέ δεν είναι ικανοποιημένοι με τίποτα με ξεπερνά. Δίνει δωρεαν το ένα, μας ενοχλεί η διάρκεια, δίνει δωρεάν το άλλο, μας ενοχλεί που δεν έχει προς ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον πλανήτη...

Όσον αφορά, το τι προγράμματα έχει ο καθένας και τι παρέχει το καθένα, δεν είσαι σε θέση να το ξέρεις. Το τι πακέτο έχεις εσύ, δεν ξέρω αλλά εγώ έχω: 50αρα,  απεριόριστα προς σταθερά και μόνο μισή ώρα προς κινητά. Εμένα λοιπόν μου κάνει. Άσχετα με το αν θα πάρω έστω και 5 τηλέφωνα. 

Σας χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτούσατε στα δόντια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asmilon είπε

Μιλας συχνα απο σταθερο σε αλλες χωρες δηλαδης; Messenger,  skype, viber, whatsapp, what ever else δε κανουν για να μιλησεις χωρις να χρεωθεις;

Μια χαρα ειναι η προσφορα και στο πνευμα των καιρων που ζουμε...

Εχεις δοκιμασει να μιλησεις εξωτερικο σε καποιες χωρες αυτες τις μερες με Viber και αλλες υπηρεσιες; Το ιντερνετ σε καποια μερη σερνεται πολυ χειροτερα απο σε μερικα μερη της Ελλαδας. Οποτε ναι θα βολευε.

32 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Εγώ θέλω απεριόριστα για Νέα Ζηλανδία...

Έχω κάτι συμπεθέρια εκεί... 

Τι να τα κάνω τα απεριόριστα για ΕΕ;;;

Απαντησα στον απο πανω, αν εσυ δεν εχεις ατομα που μιλας εκτος Ελλαδας αυτος εισαι εσυ, οχι ο υπολοιπος ο κοσμος.

18 λεπτά πριν, koooleeek είπε

Μπράβο στην COSMOTE.  Συνεχίζει να τους πετσοκόβει. Πάντα πρώτη και πάντα πιο πολλά από τους άλλους δύο. 

Το ότι μερικοί ποτέ δεν είναι ικανοποιημένοι με τίποτα με ξεπερνά. Δίνει δωρεαν το ένα, μας ενοχλεί η διάρκεια, δίνει δωρεάν το άλλο, μας ενοχλεί που δεν έχει προς ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον πλανήτη...

Όσον αφορά, το τι προγράμματα έχει ο καθένας και τι παρέχει το καθένα, δεν είσαι σε θέση να το ξέρεις. Το τι πακέτο έχεις εσύ, δεν ξέρω αλλά εγώ έχω: 50αρα,  απεριόριστα προς σταθερά και μόνο μισή ώρα προς κινητά. Εμένα λοιπόν μου κάνει. Άσχετα με το αν θα πάρω έστω και 5 τηλέφωνα. 

Σας χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτούσατε στα δόντια.

Εχω 1500 προς ΟΛΟΥΣ με την γραμμη μου.....Οπως εχουν οι περισσοτεροι που ξερω με Cosmote....Καλα καλα ακομα και τωρα δεν παιζει να χρησιμοποιησω τα 500 απο αυτα (ασε που στο κινητο εχω αλλα 1500 προς ολους)....Οποτε για εμενα (και για πολλους αλλους) αυτη η προσφορα ειναι πρακτικα αχρηστη (δεν ειναι χαζοι εκει στην Cosmote, μια χαρα το γνωριζουν ηδη αυτο, ολα ειναι ζυγισμενα).

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εχεις δοκιμασει να μιλησεις εξωτερικο σε καποιες χωρες αυτες τις μερες με Viber και αλλες υπηρεσιες; Το ιντερνετ σε καποια μερη σερνεται πολυ χειροτερα απο σε μερικα μερη της Ελλαδας. Οποτε ναι θα βολευε.

Απαντησα στον απο πανω, αν εσυ δεν εχεις ατομα που μιλας εκτος Ελλαδας αυτος εισαι εσυ, οχι ο υπολοιπος ο κοσμος.

Εχω 1500 προς ΟΛΟΥΣ με την γραμμη μου.....Οπως εχουν οι περισσοτεροι που ξερω με Cosmote....Καλα καλα ακομα και τωρα δεν παιζει να χρησιμοποιησω τα 500 απο αυτα (ασε που στο κινητο εχω αλλα 1500 προς ολους)....Οποτε για εμενα (και για πολλους αλλους) αυτη η προσφορα ειναι πρακτικα αχρηστη (δεν ειναι χαζοι εκει στην Cosmote, μια χαρα το γνωριζουν ηδη αυτο, ολα ειναι ζυγισμενα).

Πιο εγωκεντρική  άποψη πεθαίνεις.... εγώ από την άλλη ξέρω κάμποσους που δεν εχουν το πρόγραμμα που αναφέρεις. Δεν είναι εσυ και οι πολλοί άλλοι η μόνοι στην Ελλαδα υπάρχουν και πολλοι που έχουν το βασικό πρόγραμμα. Πήγαινε τότε στην wind και στο voda που δεν έδωσαν τιποτα για να μην παραπονιέσαι οτι η cosmote αυτο που εδώσε εσενα σου είναι άχρηστο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εχω 1500 προς ΟΛΟΥΣ με την γραμμη μου.....Οπως εχουν οι περισσοτεροι που ξερω μ

Ωραία ξεκίνα να καταναλώσεις τα 1500 και μετά θα έχεις απεριόριστα για να χαρείς...

Λύθηκε το πρόβλημα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, darkdog είπε

Πιο εγωκεντρική  άποψη πεθαίνεις.... εγώ από την άλλη ξέρω κάμποσους που δεν εχουν το πρόγραμμα που αναφέρεις. Δεν είναι εσυ και οι πολλοί άλλοι η μόνοι στην Ελλαδα υπάρχουν και πολλοι που έχουν το βασικό πρόγραμμα. Πήγαινε τότε στην wind και στο voda που δεν έδωσαν τιποτα για να μην παραπονιέσαι οτι η cosmote αυτο που εδώσε εσενα σου είναι άχρηστο.

Φυσικα και κοιταω μια προσφορα με βαση το τι μου παρεχει εμενα, γιατι να με νοιαξει τι παρεχει στον απεναντι; Δουλευομαστε τωρα; Ολος ο κοσμος ετσι δεν λειτουργει;
Φυσικα και Ναι καποιους θα τους βολεψει (ισως), πολλους ομως οχι και αυτο ειναι γεγονος. Εκτος αν νομιζεις πως η Cosmote ειναι Φιλανθρωπικο Ιδρυμα και κανει οτι κανει για το καλο ολων χωρις πρωτα να εχει υπολογισει τι θα χασει και τι οχι (αν ισχυε κατι τετοιο βεβαια θα ειχαν συμπεριλαβει και τα εκτος Ελλαδας που εντελως τυχαια δεν ανοικουν στα υπαρχοντα πακετα).

27 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Ωραία ξεκίνα να καταναλώσεις τα 1500 και μετά θα έχεις απεριόριστα για να χαρείς...

Λύθηκε το πρόβλημα...

Εννοεις τα 1500 του σταθερου και τα 1500 του κινητου, δλδ 3000 λεπτα μεχρι τις 20 του μηνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Οι καρμιριδες δεν μπορουσαν να βαλουν και αλλες χωρες εστω εντος ΕΕ; Ηδη οι περισσοτεροι εχουμε πακετα με την σταθερη που δεν παιζει να τελειωσουμε ουτως η αλλιως.

Τσάμπα ειναι μην γκρινιάζουμε για όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...