Προς το περιεχόμενο

προβλημα εγγραφης netflix


batizisos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα...πριν 1 μηνα περιπου ξαδελφος μου προσπαθει ανεπιτυχως να εγγραφει στο νετφλιξ. προχωραει με στοιχεια κλπ κ οταν βαζει τα στοιχεια της καρτας του του βγαζει το μηνυμα οτι δεν υπαρχει υπολοιπο κλπ..ενω μεσα εννοειται οτι ειχε. δοκιμασε 3 διαφορετικες καρτες που με αυτες κανει αγορες κλπ....σημειωνω εδω αν κ το γνωριζετε προφανως οτι ζητανε απλα καρτα θεωρητικα κ με μηδεν υπολοιπο για την δοκιμαστικη περιοδο...τελος παντων δεν τα καταφεραμε τοτε λεω καμια δυσλειτουργια θα ειναι...σημερα ξεκιναω εδω απο αλλου με διαφορετικο email ονομα κλπ επειδη το θελει ο πατερας μου...ακριβως το ιδιο προβλημα..γινεται η εγγραφη προχωραει κανονικα κ οταν βαζουμε την καρτα τρωμε ακυρο...και δεν ερχεται κ κανενα email στον λογαριασμο ποτε..κολλαει δηλαδη στο βημα 3 απο 3 εκει με την καρτα..ανεπαλληλες προσπαθειες με εγκυρες καρτες με υπολοιπο κλπ κ δεν αφηνει να ολοκληρωθει η εγγραφη. εντομεταξυ προσπαθω να εγγραφω χωρις την δοκιμαστικη περιοδο των 30 ημερων, για να δω αν εκει δεν κολλαει κ να πληρωσω κανονικα αλλα δεν βρισκω κατι τετοιο να υπαρχει αφου αρχικα βαζεις email και πατας μδωρεαν 30 μερες για να συνεχισεις...ξερει καποιος τι συμβαινει με ολο αυτο? ευχαριστω!

Επεξ/σία από batizisos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω δεν ξέρω τι μπορεί να παίζε, απο το PC πάς να κάνεις εγγραφή ? μήπως έχεις κάνα firewall και δεν αφήνει την εφαρμογή να ολοκληρωθεί ? Εγώ θα σου έλεγα για επικοινωνία μαζί τους αλλα επειδή διάβασα οτι λόγο του "σκατοιού" υπάρχει πρόβλημα στο τηλεφωνικό κέντρο και είναι και μεγάλη η αναμονή όπως λένε στο site,να προσπαθήσεις να επικοινωνήσεις ζωντανά μέσω chat στο internet "Η συνομιλία στα Ελληνικά είναι διαθέσιμη 1:00 μμ - 9:00 μμ"πες τους το πρόβλημα να δείς τι θα σου πούνε,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά πάει να κάνει μια μικρή χρέωση στη κάρτα την οποία μετά επιστρέφει για να επιβεβαιώσει τη κάρτα και δε βρίσκει υπόλοιπο. Όταν άλλαξα τη κάρτα μου εγώ και έβαλα τη revolut με χρέωσε ενα ευρώ το οποίο μου επέστρεψε μετά από λίγο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...