Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το νέο iPhone SE με τιμές από $399


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για καποιον που θελει iOS ειναι καλη τιμη ,γιατι ας μη γελιομαστε ελαχιστοι ειναι αυτοι που παιρνουν Iphone για δυνατοτητες που θα χρησιμοποιησουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 339
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ήταν android θα γέλαγαν ολοι με τα χαρακτηριστικά αυτά, αλλά επειδή έχει ios αλλά κυρίως επειδή είναι apple θα σαρώσει τις πωλήσεις.
Θα είναι o παράδεισος του γονιού που το παιδί του, του έχει φάει τα συκώτια να του πάρει iphone

Επεξ/σία από NorgeMan
  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι εκνευρισμένος που πήρε τον A13 και το iPad Pro εμεινε στον Α12. Το μονο που με χαλαει ειναι η πλαστικογυαλινη πλατη. Θα περιμενω και παλι να πεσει το 7 ❤️

Επεξ/σία από ignome4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NorgeMan είπε

Αν ήταν android θα γέλαγαν ολοι με τα χαρακτηριστικά αυτά, αλλά επειδή έχει ios αλλά κυρίως επειδή είναι apple θα σαρώσει τις πωλήσεις.
Θα είναι o παράδεισος του γονιού που το παιδί του, του έχει φάει τα συκώτια να του πάρει iphone

Επειδη συμβαινει παρα πολυ αυτο που λες , μονο εμενα μου φαινεται οτι ετσι κανουν το παιδι τους στοχο για επιθεση κλοπης ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NorgeMan είπε

Αν ήταν android θα γέλαγαν ολοι με τα χαρακτηριστικά αυτά, αλλά επειδή έχει ios αλλά επειδή είναι apple θα σαρώσει τις πωλήσεις.
Θα είναι o παράδεισος του γονιού που το παιδί του, του έχει φάει τα συκώτια να του πάρει iphone

Εκτός απο τα bezels, που δεν καταλαβαίνω το κόλλημα 100%, λες και το βιντεο δε θα φαινεται το ίδιο, για τα άλλα οκ, ποια χαρακτηριστηκά σε χαλάνε ακριβώς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, nickolas είπε

Βασικά αυτό είναι για όποιον θέλει εργαλείο για 5 χρόνια. Με ενημερώσεις και χωρίς να σκαλώνει πουθενα. 

5 μονο ; Βαλε κι αλλα !

Εκτος κι αν πανω στον χρονο αρχισει το throttling γιατί η πολυφορτιμενη μπαταρια θα την ακουσει περιεργα, οποτε τα σκαλωματακια θα γινουν ο νεος τροπος ζωης.

Παραλληλα, διαβαζω για το ιδανικο για ενα χερι μεγεθος οθονης. Θα συμφωνήσω. Αλλα διερωτωμαι, το μεγεθος της πηγουναρας τη μετραμε στο ιδανικο ;

Επεξ/σία από Vagus.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, leolipop είπε

Επειδη συμβαινει παρα πολυ αυτο που λες , μονο εμενα μου φαινεται οτι ετσι κανουν το παιδι τους στοχο για επιθεση κλοπης ;

Αυτά τα λογικά άλματα, ελπίζω να ναι λογω καραντίνας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον που θέλει μικρό κινητό και iPhone στα 399 δολάρια αξιζει και με το παραπάνω, αν αναλογιστείς κιόλας ότι τα iPhone αντέχουν άνετα μια 5ετια με τις αναβαθμίσεις στο λογισμικό. Βέβαια στα 499 ευρώ που θα έρθει στην Ελλάδα το λες και κλεψιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πούμε τα μήλα, μήλα και τη σκάφη... σκαφη. Είναι φθηνό, σε μέγεθος δοκιμασμένο και με γρήγορο επεξεργαστή, Apple pay και ανταλλακτικά - αξεσουάρ - άπειρα. 

Υποστήριξη για 5 χρόνια σίγουρα - όχι για 2 όπως στα Android. (android έχω και ξέρω, μην γελιόμαστε). 

Σίγουρα βρίσκεις να πάρεις κτ καλο με αυτά τα χρήματα σε Android, πχ ένα καλό xiaomi Note 10, όμως συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Η Apple είναι ακριβή και αν θες να έχεις προϊόν της, θα πληρώσεις. 

Δεν θα το πάρω εγώ, αλλά αναγνωρίζω ότι είναι καλή λύση για κάποιον που έχει συνήθισει στα iPhone και είχε μείνει στο 5 se ή το 6(s).

  • Like 10
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά που το iPhone είναι εντός των οικονομικών μου, είναι εκτός μεγέθους :P

Θα μπορούσε να τα πάρει ολα παραμάζωμα στη μεσαία κατηγορία, 4-5 πινελίες παραπάνω, και ας έφτανε και τα 600, θα ρήμαζε τον ανταγωνισμο, αλλα με "retina" οθόνη 4.7" σε σκαρί για 5.5άρι κινητό με 5W φόρτιση, χωρίς θύρα ακουστικών και με μπαταρία που λόγω μεγέθους παίζει και να ελέγχεται, δεν κάνει τίποτα.

Ανακύκλωση κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...