Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για αγορα καρτας γραφικων


nikos121

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα

Θα ηθελα το εξης. Θελω να αγορασω μια καρτα γραφικων για να συνδεσω τα 2 μονιτορς που εχω ηδη και αλλο ενα τριτο που θελω να παρω. Αυτα που εχω εχουν εισοδο hdmi και dp. Η καρτα που εχω τωρα ειναι νομιζω μια msi 1030 με 2 εξοδους dp.

Η χρηση τους ειναι για να βλεπω καποιες τιμες, στατικες εικονες δηλαδη. Δεν παιζω καθολου παιχνιδια. Βεβαια αν υπαρχει καποια λυση και για την συζυγο που παιζει rise of kingdoms καλοδεχουμενη. Δεν ξερω απο τιμες κλπ απλα θελω την πιο φτηνη λυση για 3 μονιτορς για εικονα και ηχο. Ειτε μεταχειρισμενη ειτε καινουρια

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας i5 4440s στα 2.80

8GB RAM 

ssd σκληροι

ε αυτα. Γενικα δεν εχω κανενα παραπονο απο το πισι. Τρεχει οπως θελω δεν κολλαει. Αλλωστε δεν κανω κατι απαιτητικο. Δουλεια γραφειου

Αυτη η καρτα που εχω τωρα ειναι η φθηνοτερη με 2 εξοδους dp και κοστισε καπου 80-90.

Θελω κατι οσο το δυνατον πιο φθηνο. Αν σηκωνει και αυτη τη βλακεια που παιζει η γυναικα μου ακομα καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα δεν θα επρεπε να εχει θεμα το game που παιζει η γυναικα σου
ειναι mobile game που φανταζομε το τρεχει μεσο android/ios emulator, οποτε αν της κολαει θα ειναι θεμα του προγράμματός 
τωρα για upgrade στην καρτα γραφικων σου δες για καμια RX 570 η GTX 1650 οτι βρεις ποιο φθηνο και με τις θυρες που θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το παιζει με αυτο το bluestacks καπως ετσι κ μου κανει εντυπωση που σερνεται ακομα κ σε χαμηλη αναλυση.

Δεν ειναι κ οτι εχω κανα χρεπι.

Σευχαριστω πολυ θα τις κοιταξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...