Προς το περιεχόμενο

Μου καθυστερει το Office word 2007


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Εδω & καμποσες μερες παρατηρω μια καθυστερηση-γυρω στα 15-20 δευτερολεπτα- στο ανοιγμα-γενικα-του word 2007.Μετα απο ψαξιμο που εκανα διαπιστωνω οτι φταιει γι αυτο το Malwarebytes Premium .Οταν το βγαζω ανοιγει μια χαρα το word ...Ομως εγω θελω να το εχω ανοιχτο μαζι με το ESET Internet security.Θεωρω οτι ειναι μια καλη προστασια για τον υπολογιστη οταν ειναι ενεργα & τα δυο[2] στο TRAY, κατω δεξια. Τι μπορω να κανω ωστε να μου ανοιγει γρηγορα το word αλλα χωρις απενεργοποιηση του Malwrerbytes,υπαρχει λυση ? Σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθυστέρηση από το malware byte παρατηρώ και εγώ και στα 2 pc μου. Όχι στα office αλλά στο login μόλις βάλω το password. Μόλις βγάλω το malware byte το περνάει σφέρα.

Έχω και εγώ malware byte με eset. 

 

Αν βρεις κάποια λύση ενημέρωσε με και αντίστοιχχα και ε΄γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται...και τα εχω & τα δυο[2]αγορασμενα. Ειναι πολυ καλη επιλογη αυτα τα δυο. Εδω στο Insomnia παντα μας βοηθουν τα παιδια & βρισκουμε λυσεις. Σιγουρα θα υπαρχει λυση. Το σημαντικο ειναι οτι βρηκα απο που προερχεται.Για να δουμε, κατι θα γινει....υπομονη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ υπερβολή να έχετε και τα 2 ενεργά. Το Eset Internet Security είναι υπεραρκετό, το χρησιμοποιώ πάρα πολλά χρόνια και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα με ιό,malware ή spyware. Αν το θεωρείτε απαραίτητο, μπορείτε να χρησιμοποιείτε το Malwarebytes μία φορά το μήνα για μία σάρωση, δεν χρειάζεται να έχει ενεργό το real-time protection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vdanasto είπε

Θεωρώ υπερβολή να έχετε και τα 2 ενεργά. Το Eset Internet Security είναι υπεραρκετό, το χρησιμοποιώ πάρα πολλά χρόνια και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα με ιό,malware ή spyware. Αν το θεωρείτε απαραίτητο, μπορείτε να χρησιμοποιείτε το Malwarebytes μία φορά το μήνα για μία σάρωση, δεν χρειάζεται να έχει ενεργό το real-time protection.

Δεν ξερω, σκεπτομαι να απενεργοποιησω το real-time protection & ας εχω & το προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό να κάνεις, δεν υπάρχει λόγος να καθυστερείς έτσι το σύστημά σου. Ειδικά στα Windows 10 που έχουν ενσωματωμένο Antivirus, αν κάνεις προσεκτική χρήση δεν χρειάζεται καν extra εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...