Προς το περιεχόμενο

VODAFONE


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΉΣΩ ΕΆΝ Η VODAFONE ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΉ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΗΛΑΔΉ ΕΣΎ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΥΠΟΓΡΆΦΩ ΠΧ ΓΙΑ 30 ΕΥΡΏ ΤΟ ΜΉΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΉ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΧΡΕΏΝΟΥΝ 70 ΕΥΡΏ ΑΥΤΆ ΤΑ ΚΆΝΕΙ Η VODAFONE  ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΝΟΎΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΊΝΟΥΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ COSMOTE ΠΟΥ ΉΜΟΥΝ ΜΕ ΈΠΑΙΡΝΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΓΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΚΆΤΟΧΌ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΎ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΑΠΑΝΤΉΣΤΕ ΜΟΥ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είναι απογοήτευση, προβληματική με το σημα σε αρκετά σημεία τις Αττικής πχ στην Βάρης - Κορωπιου αλλα και σε αλλα σημεία κόβετε η γραμμή λογο σήματος!!!! 

Σχετικά με τις άσκοπες προσφορές θα σε τρελάνει η ιδια η Vodafone, προσπαθώντας να σου πουλήσει μεγαλύτερο πακέτο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Greek999 είπε

ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΉΣΩ ΕΆΝ Η VODAFONE ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΉ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΗΛΑΔΉ ΕΣΎ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΥΠΟΓΡΆΦΩ ΠΧ ΓΙΑ 30 ΕΥΡΏ ΤΟ ΜΉΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΉ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΧΡΕΏΝΟΥΝ 70 ΕΥΡΏ ΑΥΤΆ ΤΑ ΚΆΝΕΙ Η VODAFONE  ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΝΟΎΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΊΝΟΥΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ COSMOTE ΠΟΥ ΉΜΟΥΝ ΜΕ ΈΠΑΙΡΝΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΓΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΚΆΤΟΧΌ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΎ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΑΠΑΝΤΉΣΤΕ ΜΟΥ 

Έχει κολλήσει το CAPS LOCK στο πληκτρολόγιό σου, δες το....

Αυτό που αναφέρεις το κάνουν όλες οι εταιρείες γιατί έχουν το όφελός τους η κάθε μία για δικούς της σκοπούς...

Κανείς όμως δεν βάζει κρυφές χρεώσεις στο επιπέδο που το αναφέρεις.... Σίγουρα κάτι σου έχει διαφύγει από τη συνεννόηση που έχετε κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...