Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση ΕΛΤΑ Σταυρούπολη


GrThess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας αύριο ένα δέμα θα φτάσει στην Σταυρούπολη από το Κ.Δ Θεσσαλονίκης μπορώ να πάω να το παραλάβω από την Σταυρούπολη; ή πρέπει να μου έρθει στις τοπικό ταχυδρομείο; τα ΕΛΤΑ Σταυρούπολης είναι πολύ μεγάλα και εξυπηρετεί κόσμο απλά ρωτάω εάν πρέπει να περιμένω. Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, barman_ είπε

Συνηθως πας την επομενη μερα απο τις 11 και μετα.εχεις αριθμο αποστολης?

Έχω κωδικό αποστολής απλά όταν πάει Σταυρούπολη μετά από δύο ημέρες έρχεται στο δικό μου ταχυδρομείο και πέφτει Πρωτομαγιά και λέω να πάω από εκεί να το πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αν παει αυριο,πεμπτη μπορεις να το παραλαβεις.Αν βιαζεσαι πολυ και δεν εχεις δουλεια πανε μεσημερακι μηπως σου το δωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και ένα άλλο θέμα από το πρωί λέει από Αθήνα πάει ΚΔ Θεσσαλονίκης τι γίνεται; τα σκανάρουν βράδυ; 

Screenshot_20200428-222530_Chrome.jpg

1 λεπτό πριν, barman_ είπε

Κοιτα αν παει αυριο,πεμπτη μπορεις να το παραλαβεις.Αν βιαζεσαι πολυ και δεν εχεις δουλεια πανε μεσημερακι μηπως σου το δωσουν

Σε ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, barman_ είπε

δε φαινεται ολοκληρο το ποστ σου

 

 

2 ώρες πριν, barman_ είπε

δε φαινεται ολοκληρο το ποστ σου

Από το πρωί γράφει αυτό:

28/4/2020, 08:02:16 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
Επεξ/σία από GrThess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Mando είπε

στα Ελτα της Σταυρουπολης γινεται της ......, δεν το συνιστω να πας. Επεισης ζηταν ειδοποιηση αλλιως δεν (οταν εγω πηγα πριν 2-3 βδομαδες).

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Γνωρίζεις ποτέ θα φτάσει Θεσσαλονίκη; μου έχουν πει πως τα σκαναρουν βράδυ ισχύει; 

 

2 ώρες πριν, Mando είπε

στα Ελτα της Σταυρουπολης γινεται της ......, δεν το συνιστω να πας. Επεισης ζηταν ειδοποιηση αλλιως δεν (οταν εγω πηγα πριν 2-3 βδομαδες).

Γιατί από 08:00 το πρωί λέει πως έρχεται 

Επεξ/σία από GrThess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες το αυριο.Αλλα απιθανο να φτασει αυριο και να παει και στα ελτα.Ισως εισαι τυχερος να παραλαβεις πεμπτη

 

Επικοινωνησε και με το κδ μηπως  το παραλαβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, barman_ είπε

δες το αυριο.Αλλα απιθανο να φτασει αυριο και να παει και στα ελτα.Ισως εισαι τυχερος να παραλαβεις πεμπτη

Επικοινωνησε και με το κδ μηπως  το παραλαβεις

Έχω νεότερα μου έβγαλε αυτό άρα πάει απευθείας σε εμένα. Ως συνήθως παλιά μου δέματα μέχρι και την περασμένη εβδομάδα πήγαιναν ΜΔ Θεσσαλονίκης και μετά σε εμένα όχι από ΚΔ σε εμένα. Γνωρίζεις; ευχαριστώ 

 

Επεξ/σία από GrThess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα ! Σταύρουπολη γίνεται πανικός στη Λαγκάδα . Πηγαίνω κάθε μέρα στο κατάστημα μου και επιστρέφω από εκεί και όλη μέρα η ουρά φτάνει στον παράδρομο. 
Δεν είναι εποχή για βιασύνη και συνωστισμούς . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, thephotoshoped είπε

Καλύτερα ! Σταύρουπολη γίνεται πανικός στη Λαγκάδα . Πηγαίνω κάθε μέρα στο κατάστημα μου και επιστρέφω από εκεί και όλη μέρα η ουρά φτάνει στον παράδρομο. 
Δεν είναι εποχή για βιασύνη και συνωστισμούς . 

Γιατί μένω Γιαννιτσά τώρα και κάνει μέρες να έρθει. 

Επεξ/σία από GrThess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...