Προς το περιεχόμενο

Notifications στον Chrome


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα. ενω μεχρι προχτες ειχα κανονικα  ειδοποιησεις -πιο πολυ απο σημαντικες ηλεκτρονικες εφημεριδες-κατω δεξια στο TRAY,χτες εκανα μια επανεγκατασταση των win 10 & πλεον δεν μου βγαινουν.προφανως καποια ρυθμιση θα θελει ο Chrome.Πατωντας επανω μου λεει--><<No new notifications>>.Θα ηθελα την βοηθεια σας ωστε να μου ξαναεπανελθουν οι ειδοποιησεις.Σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vounisios είπε

Καλημερα. ενω μεχρι προχτες ειχα κανονικα  ειδοποιησεις -πιο πολυ απο σημαντικες ηλεκτρονικες εφημεριδες-κατω δεξια στο TRAY,χτες εκανα μια επανεγκατασταση των win 10 & πλεον δεν μου βγαινουν.προφανως καποια ρυθμιση θα θελει ο Chrome.Πατωντας επανω μου λεει--><<No new notifications>>.Θα ηθελα την βοηθεια σας ωστε να μου ξαναεπανελθουν οι ειδοποιησεις.Σας ευχαριστω.

Πρέπει να γραφτείτε κι πάλι για ειδοποιήσεις στα σιτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο μεσημερι.με βοηθας ? πως γινεται αυτο ? Μπηκα σε αυτο που μου ειπε ο πρωτος φιλος,αλλα εχει πολλα, δεν ξερω ποια τσεκαρω & ποια οχι.αν θελετε μου λετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vounisios είπε

Καλο μεσημερι.με βοηθας ? πως γινεται αυτο ? Μπηκα σε αυτο που μου ειπε ο πρωτος φιλος,αλλα εχει πολλα, δεν ξερω ποια τσεκαρω & ποια οχι.αν θελετε μου λετε.

Τώρα σε κάθε ιστοσελίδα που θα μπεις θα σου εμφανιστεί μια ειδοποίηση αν θέλετε να εγγραφείτε στις Ειδοποιήσεις. Πάτα ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαζω,τωρα, να δω τι γινεται με τις ειδοποιησεις ας πουμε,μπαινω στα sites των εφημεριδων[μπηκα σε επτα} αλλα δεν μου βγαζει τιποτα...μηπως χρειαζεται καποια αλλη ρυθμιση ? συγνωμη κι ολας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...