Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεφώνου έως 200 ευρώ.


Psyber

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

Γιατί έχω την εντύπωση ότι το redmi note 8 pro είναι καλύτερο από το 9s που προτείνετε;

Πρώην κάτοχος redmi note 8 pro και πλέον redmi note 9s.Η μετάβαση έγινε καθαρά και μόνο λόγω μεγαλύτερης οθόνης και μπαταρίας και πραγματικά με καλύπτει πληρως.Στα 195 που το πήρα από μαγαζί Ελλάδα σφραγισμένο αξίζει με 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

Πιο μικρο, πιο ελαφρύ, καλύτερες κάμερες, 6 GB Ram, περισσότερα nits

To screen-to-body ratio ειναι 0.4% καλυτερο και στο βάρος ειναι 9gr διαφορά.. Ουσιαστικά τίποτα. Σχετικα με τις κάμερες κρατα μικρό καλάθι λόγο του snapdragon. Απο την άλλη έχεις καλύτερη μπαταρία, καλυτερο επεξεργαστή και καλύτερα γραφικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, wolfskinn είπε

To screen-to-body ratio ειναι 0.4% καλυτερο και στο βάρος ειναι 9gr διαφορά.. Ουσιαστικά τίποτα. Σχετικα με τις κάμερες κρατα μικρό καλάθι λόγο του snapdragon. Απο την άλλη έχεις καλύτερη μπαταρία, καλυτερο επεξεργαστή και καλύτερα γραφικά. 

Στις ήδη μεγάλες διαστάσεις του 8 pro, το σχεδόν μισό εκατοστό παραπάνω του 9s για έμενα δεν είναι αμελητέο, για τις κάμερες δεν το λεω μόνο απο τα spec αλλα και απο συγκριτικά που εχω δει στο yt μια και ήμουν και εγω ανάμεσα σε αυτά τα 2 κινητά, η μπαταρία του 9s ok είναι μεγαλύτερη απο το 8pro, αλλά το 8pro βγάζει ήδη 2 μέρες άνετα άρα φαντάζομαι είναι και οι δυο υπεραρκετές, στο θέμα επεξεργαστή και γραφικών, ο ts είπε πως το θέλει για τη μητέρα του οπότε και πάλι όπως και με τη μπαταρια δε νομίζω να δει διαφορές στη χρήση που θα κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

δεν προσεξα αν αναφερθηκε πιο πανω , ειχα μεχρι πριν λιγες μερες το motorola one action.

το ειχα παρει 195 ευρω τον γεναρη.

εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος με το αυτο το κινητο.

δες το και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Antilogos1975 ευχαριστώ για την πρόταση.

 

Παιδιά μάλλον καταλήγω στο 9s. Τα πρώτα σκρουτζομάγαζα αναφέρουν εγγύηση καταστήματος. Τι σημαίνει αυτό; Δεν είναι εγγύηση από την αντιπροσωπεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, Psyber είπε

@Antilogos1975 ευχαριστώ για την πρόταση.

Παιδιά μάλλον καταλήγω στο 9s. Τα πρώτα σκρουτζομάγαζα αναφέρουν εγγύηση καταστήματος. Τι σημαίνει αυτό; Δεν είναι εγγύηση από την αντιπροσωπεία;

Όχι δεν είναι εγγύηση αντιπροσωπείας. Είναι εγγύηση απο το κατάστημα που το αγοράζεις. Τσέκαρε το Foxbox, ενα φεγγάρι πουλούσε Xiaomi με εγγυηση αντιπροσωπείας, αλλά ρώτα τους καλού κακού... 

Επεξ/σία από wolfskinn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Psyber είπε

το eshop εχει εγγύηση αντιπροσωπείας;

Απ' ότι ξέρω οχι. Δες το Foxbox όμως που σου είπα... Επίσημα αυτοί πουλάνε με εγγύηση αντιπροσωπείας. 

https://www.xiaomi-greece.gr/sales-points

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω σε redmi note 8 ή 9 θα παω μολις μπορεσω οικονομικα!! Μου κανει πολυ απ τα χαρακτηριστικά του!! Εχω το note 4x τρ κ ειμαι πολυ ικανοποιημένος.. Δεν μπορω να ξαναπάω σε κντ που φορτιζω καθε μερα.. Μακρια!! Το 4x οταν το πηρα το φορτιζα καθε 3η μερα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...