Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με freemail.gr


Thrassivoul0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ δεν παίρνω μέιλ στον υπολογιστή αλλά μπαίνω στο webmail και τα βλέπω εκεί. Στέλνω μηνύματα από παντού αλλά δεν λαμβάνω ούτε στο mail app του κινητού ούτε του λαπτοπ από αρχές Μαϊου....Επίσης οι μόνες σελίδες του freemail ανοίγουν είναι τα μηνήματα και το freemail.gr/help.html....Δεν βλέπω ούτε αρχική σελίδα ούτε την ενδιάμεση που γράψατε παραπάνω...Ας ελπίσουμε να επανέλθει αλλιώς θα πρέπει να αλλάξω mail όπου έχω γραφτεί με freemail...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@JokerGirl μπορείς να διαβάσεις από το webmail του freemail; Μπαίνεις;

Δεν καταλαβαίνω γιατί σε άλλους λειτουργεί και σε άλλους όχι... Έστειλα webmaster/postmaster/admin, αλλά δεν έχω απάντηση :(

 

@adminaros δεν ξέρω αν έχεις μέσα από το interface κάποιο τρόπο να επικοινωνήσεις με τον admin. Αν έχεις, θερμή παράκληση αν μπορούσες να του κάνεις forward ένα αίτημα για να δει τι γίνεται με τον account μου. Παίρνω μήνυμα "Το όνομα χρήστη ή ο κωδικός που γράψατε δεν είναι σωστός."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,

δεν έκανα απολυτως τιποτα.

Δηλαδη,

πριν (δεν θυμαμαι καλα) 30 μερες περιπου σταματησε να δουλευει, για καμια 10-15 μερες περιπου

Και μετα επανηλθε ΟΚ, χωρις να κανω κατι εγω.

To έχω με ρυθμιση POP σε κινητο και σε υπολογιστη (Thunderbird)

και επισης απο web , ολα καλα.

Δυστυχως δεν έχω κάποιο τροπο να επικοινωνησω μαζι τους. Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@carma Ναι μπαίνω κανονικά στο webmail. Ακόμη κι όταν απλά πληκτρολογώ www.freemail.gr για να με βγάλει θεωρητικά στην κεντρική σελίδα με βγάζει στο inbox μου....Μάλλον θα κάνω ένα νέο gmail για να το αντικαταστήσω γιατί το χρησιμοποιώ αρκετά... και δεν θα ήθελα να μείνω ξεκρέμαστη...

Επεξ/σία από JokerGirl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι ότι όσων ο λογαριασμος χακαρίστηκε δεν λειτουργεί πιά. Μπήκα σε ένα σάϊτ που δείχνει αν ένα email είναι χακαραρισμένο (δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο) και με βρήκε οτι χακαρίστηκα. Μάλλον έτσι είναι γιατί έπαιρνα συνέχεια σπαμ από παντού. Μάλλον ο χακερ άλλαξε τα συνθηματικά. Όοσι μπαίνουν μάλλον την είχαν γλυτωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλό μήνα! Κατάφερε κάποιος να μπει στο freemail του σήμερα; Δυστυχώς το χρησιμοποίησα για ένα πολύ σοβαρό ραντεβού και δε μπορώ να συνδεθώ για να δω τις λεπτομέρειες του mail .

Επεξ/σία από JackBauer87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...