Προς το περιεχόμενο

Αγορά PC από Digital Master


rasmio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αξίζει να αγοράσει κανείς από https://www.digital-master.gr/ ;
έχω διαβάσει και τα καλύτερα και... τα χειρότερα
έχετε προσωπικές εμπειρίες; διότι ειδικότερα για μεγάλα ποσά και ολόκληρα builts που τα χρήματα είναι 400+ χρειάζεται καλή συνεννόηση με το κατάστημα

δεν είμαι σίγουρος αν είναι το πλέον κατάλληλο subforum απλά επειδή προτείνεται συνέχεια σαν κατάστημα εδώ, θα ήθελα να μάθω γνώμες
την Δευτέρα καλώς εχόντων των πραγμάτων αγοράζω built με 700ε και το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα είναι να χτυπάω το κεφάλι μου..

ευχαριστώ πολύ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ειχα ανοιξει και εγω ενα θεμα να μαζεψω αποψεις οποτε κοιτα και εδω. Δεν εχω παραγγειλει ,σκοπευα να παρω ενα συστημα απο εκει και προσπαθουσα να συννενοηθω μεσω email.Επρεπενα στειλω 3 φορες και μου απανταγαν μετα απο 2 μερες. Επειδη δεν μου αρεσε αυτο και θελω να υπαρχει επικοινωνια, εχω σταματησει να προτεινω απο αυτο το μαγαζι. Αλλα ξαναλεω δεν εχω κανει παραγγελια να δω πως αντιμετωπιζουν τις παραγγελιες τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, xristakos95 είπε

 ειχα ανοιξει και εγω ενα θεμα να μαζεψω αποψεις οποτε κοιτα και εδω. Δεν εχω παραγγειλει ,σκοπευα να παρω ενα συστημα απο εκει και προσπαθουσα να συννενοηθω μεσω email.Επρεπενα στειλω 3 φορες και μου απανταγαν μετα απο 2 μερες. Επειδη δεν μου αρεσε αυτο και θελω να υπαρχει επικοινωνια, εχω σταματησει να προτεινω απο αυτο το μαγαζι. Αλλα ξαναλεω δεν εχω κανει παραγγελια να δω πως αντιμετωπιζουν τις παραγγελιες τους.

σε ευχαριστώ!
δείχνει πολλά ακόμα και αυτό, αν με ρωτάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει σύστημα και αναμένω να παραλαβω από βδομάδα,γενικά στέλνουν ιμειλ για την εξέλιξη παραγγελίας. Επίσης αν θες κάτι τους παίρνεις τηλέφωνο και βγάζεις άκρη.λογικο είναι να αργούν να σου απαντούν από ιμειλ. Τεσπά ειδωμεν από βδομάδα

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Horn είπε

Έχω παραγγείλει σύστημα και αναμένω να παραλαβω από βδομάδα,γενικά στέλνουν ιμειλ για την εξέλιξη παραγγελίας. Επίσης αν θες κάτι τους παίρνεις τηλέφωνο και βγάζεις άκρη.λογικο είναι να αργούν να σου απαντούν από ιμειλ. Τεσπά ειδωμεν από βδομάδα

Γιατι λογικο να αργουν ? Οτι απορια ειχα απο email στο visionstudio μου απαντουσαν μεσα σε μερικες ωρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, xristakos95 είπε

Γιατι λογικο να αργουν ? Οτι απορια ειχα απο email στο visionstudio μου απαντουσαν μεσα σε μερικες ωρες

συμφωνώ, το mail θα πρέπει να έχει αντίστοιχη ταχύτητα ανταπόκρισης με το τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, xristakos95 είπε

Γιατι λογικο να αργουν ? Οτι απορια ειχα απο email στο visionstudio μου απαντουσαν μεσα σε μερικες ωρες

Γιατι τα περισσοτερα eshop ετσι λειτουργουν,και απο vision studio η δικια μου εμπειρια με τα ιμειλ ειναι να απαντανε μετα απο 2-3 μερες η και να μην απαντανε καθολου.απλα παιρνω τηλεφωνο και ξεμπερδευω και λυνοντε ολες οι αποριες εκει

Επεξ/σία από Horn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...