Προς το περιεχόμενο

Apple MacBook Pro 2020


aghahowa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, 

Κοιτάω για αγορά MacBook προς Amazon.co.uk μεριά, μιας και η διαφορά στην τιμή είναι σημαντική. 

 

Απλά έχω μια ερώτηση σχετικά με την τροφοδοσία ρεύματος :

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό; Θέλω να πω, με κάποιον αντάπτορα για την μπρίζα κάνω την δουλειά μου, η χρειάζεται πχ άλλος φορτιστής; 

 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/5/2020 στις 11:09 ΜΜ, mtzs είπε

Στο amazon.co.uk παιζουν "καλες τιμες" στα νεα μοντελα. Εχει εκπτωσεις και μαλιστα σχετικα καλες.

Παραδειγμα το Ι5/16GB/1TB που έχει τιμη 2379 στο ισπανικο/γερμανικο, στο αγγλικο παιζει 1835£ ~ 2050€ + 15£ μεταφορικα. Καμια σχέση με τα 2700 που ζητανε εδω

Βλεπω πιο φτηνα και τα πιο μικρα entry models απο 85-105£

Τις έχω δει τις τιμές σε ισπανογερμανικό amazon απλά δεν γνωρίζω αν μπορείς να παραγγείλεις σε ένα από αυτά τα δύο sites μοντέλο με μονό (χωρίς δεύτερη γλώσσα στα πλήκτρα) qwerty αγγλικό (us ή uk έστω) πληκτρολόγιο.

Αν μπορεί να μας διαφωτίσει κάποιος πάνω σε αυτό το κομμάτι που είναι critical για την δουλειά την δικιά μου θα του ήμουν πραγματικά πολύ ευγνώμων!

Στις 9/6/2020 στις 8:39 ΜΜ, Kyros_G είπε

Καλησπέρα σας, 

Κοιτάω για αγορά MacBook προς Amazon.co.uk μεριά, μιας και η διαφορά στην τιμή είναι σημαντική. 

Απλά έχω μια ερώτηση σχετικά με την τροφοδοσία ρεύματος :

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό; Θέλω να πω, με κάποιον αντάπτορα για την μπρίζα κάνω την δουλειά μου, η χρειάζεται πχ άλλος φορτιστής; 

Ευχαριστώ 

Αυτό λύνεται πολύ εύκολα με τον κατάλληλο αντάπτορα πρίζας για πολλές χώρες που κοστίζει μερικά ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το macbook pro 13 απο αμαζον αγγλιας ειναι ακριβως αυτο που εχω στις φωτος. Ερχεται με UK plug μεσα στο κουτι (οπως στη φωτο) που σημαινει πως πρεπει να αγοραστει ξεχωριστος ανταπτορας οπως αυτος που μπαινει στο τροφοδοτικο  η τετοιος εξωτερικος

viber_image_2020-06-12_10-57-06.jpg

viber_image_2020-06-12_10-57-08.jpg

Επεξ/σία από mtzs
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...