Προς το περιεχόμενο

airpods1


katvam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια!
χρησιμοποιω εδω και 1-2 μερες τα airpods του φιλου μου προκειμενου να δω αν με βολευουν για να αγορασω δικα μου. αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ενω ακουω μουσικη αποσυνδεονται (το iphone μου και η θηκη φορτισης τους ειναι μεσα στην τσεπη μου οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να απουνδεονται λογω αποστασης). επισης, οταν ακουω καποιο ηχητικο μηνυμα στο messenger μετα απο 20 δευτερολεπτα περιπου παλι αποσυνδεονται, ενω οταν ακουωηχητικο στο what's up δεν υπαρχει τετοιο προβλημα.
ειναι φυσιολογικα αυτα; 
(ο φιλος μου τα αγορασε πριν λιγο καιρο και δεν τα χρησιμοποιει πολυ για να εχει γνωμη. το μονο που μου εχει πει ειναι οτι αποσυνδεονται συχνα)
επισης, τους εκανα επαναφορα μηπως και φτιαξει αλλα παλι μου κανει τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
On 12/05/2020 at 15:27, katvam said:

καλησπερα παιδια!
χρησιμοποιω εδω και 1-2 μερες τα airpods του φιλου μου προκειμενου να δω αν με βολευουν για να αγορασω δικα μου. αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ενω ακουω μουσικη αποσυνδεονται (το iphone μου και η θηκη φορτισης τους ειναι μεσα στην τσεπη μου οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να απουνδεονται λογω αποστασης). επισης, οταν ακουω καποιο ηχητικο μηνυμα στο messenger μετα απο 20 δευτερολεπτα περιπου παλι αποσυνδεονται, ενω οταν ακουωηχητικο στο what's up δεν υπαρχει τετοιο προβλημα.
ειναι φυσιολογικα αυτα; 
(ο φιλος μου τα αγορασε πριν λιγο καιρο και δεν τα χρησιμοποιει πολυ για να εχει γνωμη. το μονο που μου εχει πει ειναι οτι αποσυνδεονται συχνα)
επισης, τους εκανα επαναφορα μηπως και φτιαξει αλλα παλι μου κανει τα ιδια

Σε καμία περίπτωση δεν είναι φυσιολογικο αυτό. Ή τα ακουστικά έχουν πρόβλημα ή το τηλέφωνο! Με ποιο μοντέλο τηλέφωνου τα χρησιμοποιείς? Μήπως έχεις κάποια περίεργη θήκη στο τηλέφωνο που μπλοκάρει το bluetooth? Η θήκη φόρτισης των airpods δεν παίζει κανένα ρόλο όταν ακους μουσική, οπού κι αν βρίσκεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...