Προς το περιεχόμενο

Εξετάσεις Πιστοποίησης ΙΕΚ ΕΟΠΠΕΠ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Έχω τελειώσει και τα 4 εξάμηνα σε Δημόσιο ΙΕΚ, έκανα τη πρακτική μου, όλα κομπλέ. Έχω πάρει την ΒΕΚ. Οι φετινές εξετάσεις είναι θεωρητικά σε ένα μήνα. Επειδή δε θα προλάβω να διαβάσω - δώσω φέτος, είναι εφικτό να δώσω του χρόνου ή όποτε ξαναγίνουν οι εξετάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, velociraptoras είπε

Ναι. για τις εξετασεις εχει βγει ανακοινωση?

Χθες (14/05) έληξε η προθεσμία για τις υποβολές αιτήσεων. Μόνο αυτό γνωρίζω μέχρι στιγμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να δώσεις και στις επόμενες, μην αγχώνεσαι. απλά μην το αφήσεις πολύ καιρό γιατι μπορεί να καταργηθεί η ειδικότητα και μετα θα δυσκολευτείς περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Πότε βγαίνουν αποτελέσματα,έδωσα Απρίλιο,μάλλον από Σεπτέμβριο ε,σιγά μην τα βγάλουν καλοκαιριατικα,όλοι διακόπαρουν στον ΕΟΠΕΠ αυτή την περίοδο.

4-5 μήνες για να ανακοινώσουν τελικά αποτελέσματα είναι πολύ αργοπορημένη η διαδικασία,έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Στις 4/3/2024 στις 6:15 ΜΜ, Slither είπε

Ποτε περιμενουμε να διεξαχθουν εξετασεις Πιστοποιησης,ιουνιο-ιουλιο λογικα,περυσι θυμαστε ποτε ειχαν γινει?

Δεν υπάρχει σταθερή ημερομηνία. Εξαρτάται αποκλειστικά από τον ΕΟΠΠΕΠ.

Η Α΄φάση των τελευταίων εξετάσεων, πολλών ειδικοτήτων συγχρόνως, έγινε τον Απρίλιο του 2023 και η Α΄φάση των προτελευταίων εξετάσεων έγινε τον Νοέμβριο του 2021.

Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να παρακολουθείς τις ανακοινώσεις στο site του ΕΟΠΠΕΠ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...