Προς το περιεχόμενο

El Dragon


Boubis1411

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Την έχει δει κανείς; αξίζει; 

κοίτα φίλε καταρχάς μπράβο που τηρείς τα μέτρα υγιεινής απότι βλέπω στη φωτογραφία σου,κατά δεύτερον ναι αξίζει εαν θες να περάσεις την ώρα σου ευχάριστα και δεν εχεις απολύτως καμία καλύτερα  σειρά να δεις.Δεν θα την πρότεινα απευθείας γιατί δεν είναι και διαμάντι είναι για κανα binge watch οταν βαριέσαι πάρα πολύ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jerry banana είπε

κοίτα φίλε καταρχάς μπράβο που τηρείς τα μέτρα υγιεινής απότι βλέπω στη φωτογραφία σου,κατά δεύτερον ναι αξίζει εαν θες να περάσεις την ώρα σου ευχάριστα και δεν εχεις απολύτως καμία καλύτερα  σειρά να δεις.Δεν θα την πρότεινα απευθείας γιατί δεν είναι και διαμάντι είναι για κανα binge watch οταν βαριέσαι πάρα πολύ.

Παλιά βλέπαμε μερικά άτομα στο δρόμο με μάσκα και τους κοιτούσαμε περίεργα... Τώρα κοιτάμε περίεργα αυτούς χωρίς μάσκα... 

 

Κοίτα έχω δει το Ozark τελευταία... Το αγάπησα λόγο πρωταγωνιστή, τρομερός. 

Δεν θέλω να πάω σε Narcos κλπ τώρα ίσως τον χειμώνα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Παλιά βλέπαμε μερικά άτομα στο δρόμο με μάσκα και τους κοιτούσαμε περίεργα... Τώρα κοιτάμε περίεργα αυτούς χωρίς μάσκα... 

Κοίτα έχω δει το Ozark τελευταία... Το αγάπησα λόγο πρωταγωνιστή, τρομερός. 

Δεν θέλω να πάω σε Narcos κλπ τώρα ίσως τον χειμώνα... 

παντως για εμένα μην τη δεις υπάρχουν καλύτερες,εαν πάλι έχεις λίγο αγωνία δες μόνο το 1ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jerry banana είπε

παντως για εμένα μην τη δεις υπάρχουν καλύτερες,εαν πάλι έχεις λίγο αγωνία δες μόνο το 1ο.

Όταν λες το πρώτο; εσύ την έχεις δει; 

Ποιες άλλες προτείνεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Όταν λες το πρώτο; εσύ την έχεις δει; 

Ποιες άλλες προτείνεις; 

την έχω δεί φίλε μπούμπη.Γιαυτό θα σου πρότεινα να μην τη δείς γιατί προσωπικά θεώρησα πως σπατάλησα το χρόνο μου.Σου προτείνω να δεις lucifer,kingdom,elite,le cassa de papel,brooklyn nine nine,chernobyl,game of thrones,stranger things,mandalorian,the boys,dark,better call saul,breaking bad,peaky blinders,the witcher,the end of the fucking world,rick and morty,american horror story,mindhunter,hannibal,twin peaks,fargo,westworld,black mirror και άλλες αλλά θα σε μπουχτίσω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jerry banana είπε

την έχω δεί φίλε μπούμπη.Γιαυτό θα σου πρότεινα να μην τη δείς γιατί προσωπικά θεώρησα πως σπατάλησα το χρόνο μου.Σου προτείνω να δεις lucifer,kingdom,elite,le cassa de papel,brooklyn nine nine,chernobyl,game of thrones,stranger things,mandalorian,the boys,dark,better call saul,breaking bad,peaky blinders,the witcher,the end of the fucking world,rick and morty,american horror story,mindhunter,hannibal,twin peaks,fargo,westworld,black mirror και άλλες αλλά θα σε μπουχτίσω.

Εχω δει τα μισά απο αυτά και ψάχνω κάτι διαφορετικό... Ξεκίνησα με Lost που τοτε ήταν κορυφή!! 

.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Εχω δει τα μισά απο αυτά και ψάχνω κάτι διαφορετικό... Ξεκίνησα με Lost που τοτε ήταν κορυφή!! 

.. 

Απλώς στο συγκεκριμένο το τέλος λένε απογοήτευσε πολλούς.Τωρα τι να πω .Καλή συνέχεια φίλε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Απλώς στο συγκεκριμένο το τέλος λένε απογοήτευσε πολλούς.Τωρα τι να πω .Καλή συνέχεια φίλε :)

Το lost; το είδα όλο την εποχή που παίζονταν... Κορυφή αλλά ναι στο τέλος υπάρχει ένα θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Boubis1411 είπε

Το lost; το είδα όλο την εποχή που παίζονταν... Κορυφή αλλά ναι στο τέλος υπάρχει ένα θέμα. 

Η evangeline lily όλα τα λεφτά για μένα πολύ όμορφη.Επισης προσωπικά δεν είχα δει όλη τη σειρά είχα δει μέχρι έναν μαύρο καπνό το τέλος το έχω διαβάσει σε forums και ακούσει από φίλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα το EL Dragon... Δεύτερο επεισόδιο, καλό φαίνεται, στα γούστα μου, έχω ακόμα 10 μέρες ελευθερίας να δω ότι θέλω, μετά δουλειά. 

Εχει και ωραία μωράκια μέσα βλέπω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update : Λοιπόν η σειρά πολύ καλή δείτε άφοβα...

Αξίζει, έχει ξέπλυμα χρημάτων όπως το ΟΖΑΡΚ αλλά είναι διαφορετική ιστορία. 

Στο 7ο επεισόδιο είμαι, έχουμε μέλλον αλλά πιστεύω αξίζει, αν και έχει κάποια κουσούρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στον 2ο κύκλο και γίνεται όλο κ καλύτερο, μεγάλο ενδιαφέρον. 

Φυσικά υπάρχουν φάσεις που φαίνεται λίγο ερασιτεχνικό αλλά Οκ δεν με χαλάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...