Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Xbox One S - Δεν συνδέεται στο WiFi


giannis22k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του αδερφου μου η κονσολα  δεν συνδεται στο wifi.Εκανε επαναφορα ρυθμισεων δουλεψε αλλα μολις εκλεισε την κονσολα και την ανοιξε παλι δεν μπορεσε να συνδεθει.Δοκιμασε να δωσει και wifi απο κινητο αλλα ουτε εκεί συνδεεται.Εχει τυχει σε κανεναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Το επαναφέρω μετά από τόσον καιρό, γιατί μου έτυχε στο xbox ενός φίλου! Το έχει ένα χρόνο και κάτι και τώρα τελευταία ενώ βρίσκει τα δίκτυα, δεν μπορεί να συνδεθεί! Δοκίμασα με επαναφορά του xbox, και δούλεψε για λίγο. Μόλις έβαλα λογαριασμούς κλπ πάλι τα ίδια. Έδωσα wifi από κινητό, τίποτα. Το έφερα σπίτι μου, έπαιξε κανονικά (τυχαίο μάλλον). Το πήγα στο δικό του, δούλεψε για λίγες μέρες και μετά τίποτα πάλι!! Τι στο καλό γίνεται??? Βρήκες άκρη εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.Ηταν συνδυασμος τηλεορασης αναλυσης και καλωδιου hdmi.Δηλαδη με το δικο του hdmi επαιζε κανονικα στην συγκεκριμενη τηλεοραση(lg) ενω αν θυμαμαι με αλλο καλωδιο (γιατι ειχε χασει προσωρινα το γνησιο) επαιζε νομιζω το wifi μονο σε 1080p αναλυση.Επισης στο ιδιο wifi σε αλλη τηλ παλι επαιζε κανονικα το wifi αλλα σε τηλεοραση με native αναλυση 1080p.Ναι και με επαναφορα που του ειχα κανει επαιξε για λιγο.Αρα δοκιμασε για αρχη να ριξεις την αναλυση.Ισως καποιο update να φταει τελικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...