Προς το περιεχόμενο

{Free game} Sid Meier’s Civilization VI Epic store


ultimamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ναι, όντως έχει πρόβλημα κάποιες φορές το DX12, νομίζω έχει σχέση με το antivirus. την άλλη φορά έπαιζα με τις ώρες και όταν πήγα να το σώσω δε σωζόταν επειδή ο φάκελο που σώζει το DX12 δεν ήταν έμπιστος. Έπρεπε να τον βάλεις στη λίστα των εγκεκριμένων και δεν το ήξερα και το έσβησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, imvrios είπε

Είμαι μεγάλος fan της σειράς, έχω το παιχνίδι βάση και ότι expansion, dlc, pack κλπ κυκλοφορεί day one στο Steam.

Μπράβο όμως στην Epic, οι προσφορές της δεν έχουν προηγούμενο διαχρονικά.

 

17 ώρες πριν, nosf1234 είπε

Πρέπει να είναι η μοναδική σειρά παιχνιδιών, μαζί με diablo 2, που με οδηγούν να παίζω μέχρι τα ξημερώματα... 

Επίσης μεγάλος fan της σειράς. Το παίζω απο το 1992 που πρωτοκυκλοφόρησε όταν γεννήθηκε ο γιος μου.

Καιρός είναι για ένα ελληνικό forum.

17 ώρες πριν, leonidas1269 είπε

Το κατεβάζω..ελπίζω να κολλήσω...έχω καιρό να παίξω τέτοια παιχνίδια...κανένα λινκ με οδηγίες στα ελληνικά για αρχάριους υπάρχει? Η κάποιο φόρουμ για χρήσιμες συμβουλές για την αρχή του παιχνιδιού?

Είναι μεγάλο κόλλημα... Τουλάχιστον εμάς που μας αρέσουν τα turn-based και τα building empire παιχνίδια περιμένουμε πως και πως την επόμενη έκδοση ή το επόμενο expansion όπως πχ την Lady Six Sky που κυκλοφόρησε χθες.

Όσο για τις οδηγίες που ζητάς δεν έχω να σου προτείνω τίποτα καλύτερο από τα YouTube tutorials που υπάρχουν, αλλά και το διάβασμα που πρέπει να ρίξεις στο επίσημο forum ή στο https://civilization.fandom.com/wiki/Civilization_VI

για να μπορέσεις να καταλάβεις τα βασικά. Από κει και πέρα μετράει πολύ η εμπειρία που θα αποκτήσεις παίζοντας. Όπως λέει και ο nosf1234 μέχρι τα ξημερώματα.

Ρε πόσο γρήγορα περνά η ώρα....

 

Επεξ/σία από nhzt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nosf1234 είπε

Κάθε φορά λέω "αντε λίγο ακόμα" κ πριν το καταλάβω ακούω τα πουλιά το ξημέρωμα 😂

Καλά ειδικά τώρα έτσι όπως είμαστε ακόμα, αυτό ισχύει σχεδόν στα πάντα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, shot00 είπε

Για καποιο λογο δε με αφηνει να το τρεξω σε dx12. Εχει δοκιμασει κανεις?

RX 5700 XT+NITRO ----> 20.4.2

και εγω το ιδιο προβλημα με την ιδια καρτα και drivers. Σε dx11 παιζει μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...