Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφερεται κανεις να συνεργαστουμε να φτιαξουμε κατι;


ioannis112

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κανείς εδώ που να μαθαίνει και να ασχολείται με τον προγραμματισμό και να τον ενδιαφέρει  να φτιάξουμε για εξάσκηση κάτι;Ξεκινάω σπουδές πληροφορικής τον Οκτώβριο και θα ήθελα να βελτιωθώ όσο μπορώ μέχρι τότε. Δεν έχω συγκεκριμένη ιδέα αλλά όλο και κάτι θα βρούμε. Αν ενδιαφέρει κάποιον πμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ποστάρεις το επίπεδό σου ή δεν ποστάρεις κάτι που έφτιαξες εσύ, δε θα βρεις κάποιον.

Βασικά αν ψάχνεις για να γίνεις καλύτερος, ρίξ' το στη μελέτη μόνος σου. Με τον τρόπο που αναφέρεις, δε θα μάθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα !

Συμφωνώ κι εγώ ότι θα πρέπει να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος. Τι ακριβώς είναι αυτό που θέλεις να φτιάξεις και σε ποια γλώσσα προγραμματισμού ;

Ο Άσπρος Γάτος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2020 στις 9:41 ΠΜ, ioannis112 είπε

Υπάρχει κανείς εδώ που να μαθαίνει και να ασχολείται με τον προγραμματισμό και να τον ενδιαφέρει  να φτιάξουμε για εξάσκηση κάτι;Ξεκινάω σπουδές πληροφορικής τον Οκτώβριο και θα ήθελα να βελτιωθώ όσο μπορώ μέχρι τότε. Δεν έχω συγκεκριμένη ιδέα αλλά όλο και κάτι θα βρούμε. Αν ενδιαφέρει κάποιον πμ.

μια λυση ειναι να βρεις καποιο open source  στο github  εστω και αν ειναι πιο μικρο προτζεκτ και να ασχοληθεις εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...