Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για φτηνό mobile internet Cosmote ;


seventh_son

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Δεν ήξερα πού αλλού να ανοίξω το τοπικ και για αυτό το άνοιξα εδώ. Το θέμα είναι το εξής :

Κάθε καλοκαίρι πάω στο χωριό μου όπου ίντερνετ καλό έχει μόνο η Cosmote. Αρα το κινητό μου (Vodafone) δε μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν hotspot. Αυτό που χρειάζομαι λοιπόν είναι Cosmote για κανα δίμηνο max με την καλύτερη προσφορά πακέτου για mobile internet . Έχω δει αυτό

https://www.germanos.gr/product/cosmote-mobile-internet-me-karta-sim-only-pack/20373370/

που στοιχίζει 20 ευρώ και δίνει 8 GB για τρεις μηνες. Δε με ενδιαφέρει αν οτι πάρω δίνει και τηλεφωνικό νούμερο ή όχι. Μου είναι αδιάφορο μιας και όταν επιστρέφω Αθήνα έχω κινητό Vodafone και δε μπορώ να πάω Cosmote γιατί δε πιάνει στο σπίτι μου :)

Η ερώτηση είναι : Είναι όντως η καλύτερη πρόταση ; Ή υπάρχει κάτι καλύτερο σε καρτοκινητή Cosmote που θα μου στοιχίσει λιγότερο αθροιστικά για τα ίδια ή και περισσότερα πράματα ;

Πρακτικά με τα 8GB είμαι υπερ οκ, γιατί το χρησιμοποιώ για surfarisma και κανα instant messaging.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και την Frog (brand της Cosmote είναι). 5GB για 8,5Ε για 25 μέρες με μεταφορά υπολοίπου αν κάνεις ανανέωση πριν τη λήξη. Συν ότι είναι πολύ συνηθισμένο να μοιράζουν "δώρα" GB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μακρινο 2012, σχεδον μια δεκαετια πισω, κάναμε ενα συμβόλαιο φοιτιτικό με 5g 7 ευρω! Τώρα δινει 6g στα 7,50ε. Τοσα χρονια μετά ακόμα το κρατάω ενω δεν μου ειναι καν χρησιμο εκτός απο 2-3 μήνες το χρόνο. Φαντάσου τι δούλεμα πέφτει που οι τιμές ειναι ίδιες ή και πιο ψηλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...