Προς το περιεχόμενο

Πανελλήνιες 2020/Σχολές Πληροφορικής, Παιδαγωγικά..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, xavier είπε

τι εννοεις με  "ονομα"? θα προτιμουσε ο ενδιαφερομενος κατι απο Λαρισα και πανω και ψαχνεται τι να επιλεξει αν δεν του κατσει η  Θεσσαλονικη...

ΟΠΑ, ΕΚΠΑ, Κρήτης, ΑΠΘ. επαναλαμβάνω μόνο αν έχει στόχο αργότερα κάποιο κορυφαίο πανεπιστήμιο για μεταπτυχιακό. Αν απλά θέλει πληροφορική σχεδον σε όλες τις σχολές πληροφορικής τα ίδια διδάσκουν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 5/7/2020 στις 11:12 ΠΜ, Aggeluska είπε

για ποιον λογο βαζεις πιο πανω απο ΠΑΔΑ πληροφορικη το τμημα του χαροκοποιου και των ψηφιακων συστηματων του ΠΑΠΕΙ; και τα δυο ειναι μακραν χειροτερα για μενα. κοιταξες το προγραμμα σπουδων των προγραμματων αυτων και σ αρεσε; ή απλα ετσι επειδη το ΠΑΔΑ ηταν πριν λιγα χρονια ΤΕΙ σε πειραξε; τεσπα, κανε οτι νομιζεις αλλα αποφασισε αντικειμενικα, οχι βασει ποιο πανεπιστημιο εχει καλυτερο ονομα.

Όχι λόγω ονόματος καμία σχέση. Απλά ενδιάμεσα υπάρχουν και άλλες σχολές που με ενδιαφέρουν και δεν θα ήθελα να χάσω ένα καλό τμήμα για ένα τμήμα στο οποίο μπορεί να τα έβρισκα μπαστούνια.. Αλήθεια δεν έχω ιδέα αν πρέπει να το βάλω γενικά. Έβγαλα συνολικά 15250 μόρια και σίγουρα έχω χάσει τις πληροφορικες σε ΠΑΠΕΙ και ΟΠΑ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, peggyvthlk είπε

Όχι λόγω ονόματος καμία σχέση. Απλά ενδιάμεσα υπάρχουν και άλλες σχολές που με ενδιαφέρουν και δεν θα ήθελα να χάσω ένα καλό τμήμα για ένα τμήμα στο οποίο μπορεί να τα έβρισκα μπαστούνια.. Αλήθεια δεν έχω ιδέα αν πρέπει να το βάλω γενικά. Έβγαλα συνολικά 15250 μόρια και σίγουρα έχω χάσει τις πληροφορικες σε ΠΑΠΕΙ και ΟΠΑ.. 

Δήλωσε τες όμως γιατι φέτος οι βάσεις θα βγουν με τους φετινους βαθμους και όχι τους περσινους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, peggyvthlk είπε

Έβγαλα συνολικά 15250 μόρια και σίγουρα έχω χάσει τις πληροφορικες σε ΠΑΠΕΙ και ΟΠΑ.. 

Καλύτερα. Βγαίνεις και από το δίλημμα (που δεν υπάρχει καν). Βάλε Κρήτη πρώτη επιλογή αν την πιάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marios28 είπε

Καλύτερα. Βγαίνεις και από το δίλημμα (που δεν υπάρχει καν). Βάλε Κρήτη πρώτη επιλογή αν την πιάνεις.

Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να φύγω από Αθήνα:( Αλλιώς προφανώς και θα την εβαζα το τμήμα της Κρήτης είναι από τα καλύτερα στην Ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...