Προς το περιεχόμενο

Gaming τηλέφωνο Μέχρι 400 ευρώ


nick_gk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα κόσμε. Θέλω γνώμες για την καλύτερη vfm συσκευή , με σκοπο μονάχα το gaming , την αυτονομία μπαταρίας και ΙΣΩΣ τη συνδεσιμότητα ακουστικών. Υποψην οτι αγοράζω μεραχειρισμένα αλλα φυσικα κατι καξνούριο δε θα με χαλούσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα φιλε . το XIAOMI MI 9 με τον snapdragon 855 .βεβαια τωρα τελευταια ανεβηκε η τιμη του ηταν 350 και πηγε 400+ ευρω   ειναι gaming συσκευη.και μεταχειρισμενο μπορεις να το βρεις 300 ευρω.

ενα πολυ καλο gaming  κινητο ειναι το ZTE NUBIA RED MAGIC 3 .αν το βρεις ελλαδα αξιζει τα χρηματα του και πιστευω ειναι φοβερο για gaming.δες εδω να παθεις την πλακα σου https://eu.redmagic.gg/.προσοχη το τελωνειο ομως.

Επεξ/σία από stam26a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mi9 το ξεχνάει δεν κάνει για  gaming,  βασικό δεν έχει θύρα ακουστικών και η μπαταρία του είναι χώμα. Το  Nubia  είναι πολύ καλό δύσκολα το βρίσκεις στην Ελλάδα, μπορεί να δεί και το καινούριο Poco https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?from=autocomplete&keyphrase=poco+f2+pro

 Δεν ξέρουμε τι χρήμα θέλει να δώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, nick_gk είπε

Καλησπέρα κόσμε. Θέλω γνώμες για την καλύτερη vfm συσκευή , με σκοπο μονάχα το gaming , την αυτονομία μπαταρίας και ΙΣΩΣ τη συνδεσιμότητα ακουστικών. Υποψην οτι αγοράζω μεραχειρισμένα αλλα φυσικα κατι καξνούριο δε θα με χαλούσε. 

Realme x2 pro η καλύτερη επιλογή για αυτά που θες:

https://www.amazon.fr/Realme-Blanc-Lunaire-128Go-européenne/dp/B07Z5F99XX

Επεξ/σία από wolfskinn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδια και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σας. Η αλήθεια είναι οτι γυρω απο αυτα τα τηλέφωνα περασε αρκετες φορες το ματι μου, αφου αν απλα πατησεις gaming phones , ειναι απο τα πρώτα που θα δείς. Το προβλημα του mi9 t pro για εμενα δεν ειναι το 3,5 jack αλλά η μπαταρία. Οσο δελεαστικός και αν είναι ο 855, νομίζω πως κινητα με τον 845 ειναι εξίσου ικανοποιητικά. Ειμαι κατοχος του s9 plus και στο κοντινο μελλον ειχα σχεδια να το πουλήσω 300-350 και να βάλω και ενα 100 ρικο για αναβαθμιση. Οι συσκευη που είδα και δεν αναφέρθηκε είναι το op7 pro.. Είμαι μεταξύ εκείνου, και του realme x2 pro. Μιλάμε πάντα για τις μεγαλες τους εκδόσεις.. μετα απο αυτα τα δύο θα κοιτούσα τα xiaomi. Προς το παρρον επαναπαύομαι σε μια ανταλλαγή του s9 plus με το op6t 8/256. Νομίζω για τη χρήση πυ το θέλω ειναι μια χαρά, ωστόσο η μπαταρία ειναι κατι το οποιο με φοβίζει. Μετρια εκείνη του samsung αλλά σίγουρα δε χάνω κάτι να το δοκιμάσω μέχρι τη μελλοντική μου αγορά.. Εννοείται οτι το θέμα συνεχίζεται και περιμένω και άλλες αποψεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, nick_gk είπε

Καλημέρα παιδια και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σας. Η αλήθεια είναι οτι γυρω απο αυτα τα τηλέφωνα περασε αρκετες φορες το ματι μου, αφου αν απλα πατησεις gaming phones , ειναι απο τα πρώτα που θα δείς. Το προβλημα του mi9 t pro για εμενα δεν ειναι το 3,5 jack αλλά η μπαταρία. Οσο δελεαστικός και αν είναι ο 855, νομίζω πως κινητα με τον 845 ειναι εξίσου ικανοποιητικά. Ειμαι κατοχος του s9 plus και στο κοντινο μελλον ειχα σχεδια να το πουλήσω 300-350 και να βάλω και ενα 100 ρικο για αναβαθμιση. Οι συσκευη που είδα και δεν αναφέρθηκε είναι το op7 pro.. Είμαι μεταξύ εκείνου, και του realme x2 pro. Μιλάμε πάντα για τις μεγαλες τους εκδόσεις.. μετα απο αυτα τα δύο θα κοιτούσα τα xiaomi. Προς το παρρον επαναπαύομαι σε μια ανταλλαγή του s9 plus με το op6t 8/256. Νομίζω για τη χρήση πυ το θέλω ειναι μια χαρά, ωστόσο η μπαταρία ειναι κατι το οποιο με φοβίζει. Μετρια εκείνη του samsung αλλά σίγουρα δε χάνω κάτι να το δοκιμάσω μέχρι τη μελλοντική μου αγορά.. Εννοείται οτι το θέμα συνεχίζεται και περιμένω και άλλες αποψεις. 

To op7 pro στα 400 μονο μεταχειρισμενο. Καλυτερα να πας σε Realme καινουριο κατα τη γνωμη μου...

Επεξ/σία από wolfskinn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Lg g8s qthinQ με 6/128gb 855 sd και πλέον στα 370€ δεν είναι τούμπανο για gaming;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/5/2020 στις 10:21 ΠΜ, Solatorobo είπε

Lg g8s qthinQ με 6/128gb 855 sd και πλέον στα 370€ δεν είναι τούμπανο για gaming;

Μια χαρά θα παίξει παιχνίδια αλλά η μπαταρία του είναι για κλάματα, οπότε δεν κάνει για παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
11 λεπτά πριν, chios είπε

Μια χαρά θα παίξει παιχνίδια αλλά η μπαταρία του είναι για κλάματα, οπότε δεν κάνει για παιχνίδια.

Σωστό.Δεν το σκέφτηκα για τη μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα την ανταλλαγη και μπορω να πω πως ειμαι απολυτα ικανοποιημένος απο το oneplus 6 pro. Αλλη κατηγορια χρηματων βεβαια, αλλα μια χαρουλα ειναι για snapdragon 845.. Ναι φιλε @wolfskinn κατι τετοιο θα κοιταγα και εγω.. Τα realme πολυ ομορφα... Μακαρι να πηγαιναμε και σε κανα redmagic... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, chios είπε

Μια χαρά θα παίξει παιχνίδια αλλά η μπαταρία του είναι για κλάματα, οπότε δεν κάνει για παιχνίδια.

Καλά για κλάματα δεν την λές, 6 ώρες με 6:30 SOT σταθερά βγάζει, αλλά προτιμότερο θα ήταν να δει κανένα dedicated gaming phone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, kostas106gti είπε

Καλά για κλάματα δεν την λές, 6 ώρες με 6:30 SOT σταθερά βγάζει, αλλά προτιμότερο θα ήταν να δει κανένα dedicated gaming phone.

τόσες ώρες με game δεν υπάρχει περίπτωση να βγάζει, σε κανονική χρήση μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο gaming κινητο από το Xiaomi Black Shark (και τωρα πια το Black Shark 2) δεν νομιζω να υπαρχει.

Και μολις ειδα την τιμη στα 419 ευρω για το 2 (προσοχη ομως με τοσα που γινονται μονο με αντικαταβολη).

https://www.bestprice.gr/item/2155641979/xiaomi-black-shark-2-8gb-128gb.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...