Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ με ποντους στο box food κ whats up


di maria kun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά δίνει ή δεν δίνει πόντους για το box η ανανέωση σε what's up; Έβαλα τις προάλλες 10 ευρώ αλλά τίποτα. Επικοινώνησα με box και με παρέπεμψε στην cosmote, που γενικά το συστηματάκι της στη φόρμα επικοινωνίας δεν δουλεύει και δεν πάνε ποτέ τα μηνύματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες ειναι από 12 ευρώ και επάνω,  εγω τους παίρνω κανονικά από το πρώτο λοκνταουν που πρωτοεβαλα το μποξ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Eddy_Gordo είπε

Ρε παίδες ειναι από 12 ευρώ και επάνω,  εγω τους παίρνω κανονικά από το πρώτο λοκνταουν που πρωτοεβαλα το μποξ 

Ίσως είναι με 12+ ευρώ. Έχω γράψει σε ένα χαρτί τι προσφέρει το What's up στο 10ευρω για να το συγκρίνω τον άλλο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 11/11/2020 στις 7:47 ΜΜ, Eddy_Gordo είπε

Ρε παίδες ειναι από 12 ευρώ και επάνω,  εγω τους παίρνω κανονικά από το πρώτο λοκνταουν που πρωτοεβαλα το μποξ 

 

Ξέχασα να αναφέρω ότι κάνω ανανέωση με χρήση πιστωτικής/χρεωστικης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ας μιλήσω λοιπόν κι εγώ για το γνωστό πρόβλημα μη καταγραφής πόντων στο box έπειτα από ανανέωση χρόνου ομιλίας στο what's up.

Είναι λοιπόν η δεύτερη φορά που μου συμβαίνει,την πρώτη δεν ασχολήθηκα. Όπως καταλαβαίνετε ενώ η cosmote διαφημίζει ότι με ανανέωση χρόνου ομιλίας από 12ευρω κ άνω σου δίνουν 3.600 πόντους για χρήση τους ως εκπτωτικό στην εφαρμογή box, ουδέποτε λοιπόν ήρθαν αυτοί οι πόντοι.

Στο email που έστειλα στο box πήρα την ωραιότατη απάντηση: καλέστε στο 13888

Κάλεσα, φαντάζεστε βέβαια τί απάντηση πήρα γιατί κι εσείς στην Ελλάδα μένετε. Θα πρέπει να απευθυνθείτε στο support του box. Κάποτε λέγαμε ότι αυτά τα κάνει το δημόσιο στην Ελλάδα. Μα πώς αλλάζουν τα χρόνια όχι όμως κι οι συνήθειες.

Πού είναι αυτό το έρμο κράτος δικαίου!

Διάβαζα όλες τις αναρτήσεις σας κι απορώ, είναι ή δεν είναι αθέμιτος ανταγωνισμός; Εξαπατούν μήπως καταναλωτές; Πού είναι οι υπεύθυνοι; Γιατί αφήνουμε κι οργιάζει ένα τέτοιο σύστημα δεκαετιών που γεννήθηκε στο τότε δημόσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grizos38 είπε

Κάποτε λέγαμε ότι αυτά τα κάνει το δημόσιο στην Ελλάδα.

Και η cosmote τέως δημόσιο ήταν. Πάντως σου δίνει έναν κωδικό και πας και τον καταχωρείς στο box. Τότε μπαίνουν οι πόντοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Το κουπόνι για το box δεν έρχεται πάντα σαν μήνυμα. Υπάρχει στην εφαρμογή του what's up στο reload it και πάνω δεξιά που υπάρχει το ιστορικό. Όλα τα ενεργοποιημενα κουπόνια βρίσκονται εκεί. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

τα ίδια θέματα είχα και εγώ, ερχόταν το μήνυμα άλλα όχι ο κωδικός από το κουπόνι !
Πήγα όμως στο ιστορικό όπως είπε παραπάνω ο JohnMagg και τα βρήκα εκεί τα κουπονακια. Ευχαριστώ για την πληροφορία 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά σόρρυ αν το ξεθάβω εν μέρει, αλλά για να μην ανοίγω νέο θέμα:

Άνοιξα ένα κουπόνι από το whatsup το οποίο απλά είδα τον κωδικό box και δεν το χρησιμοποίησα τελικά. Πώς μπορώ να ξαναδώ τον κωδικό;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Lanike71 είπε

Παιδιά σόρρυ αν το ξεθάβω εν μέρει, αλλά για να μην ανοίγω νέο θέμα:

Άνοιξα ένα κουπόνι από το whatsup το οποίο απλά είδα τον κωδικό box και δεν το χρησιμοποίησα τελικά. Πώς μπορώ να ξαναδώ τον κωδικό;

Ευχαριστώ.

Πας στην εφαρμογή και πατάς εκεί που σου δείχνει το reloaded it. Πατάς επάνω και πατάς πάνω δεξιά που σου εχει κατι σαν ρολόι, εκει στα εχει ολα, ίσως χρειαστεί να επιλέξεις εκει που λέει  κουπόνια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημέρα παιδιά 1 - 5 λήγουν τα κουπόνια box 5 στο σύνολο αλλά δεν μπορεί να γίνει εξαργύρωση κουπονιων

Είναι ανεπιτυχής μου γράφει, όμως ενώ επισημαίνει ότι λήγουν την πρώτη του μαϊου, πιο κάτω μου έχει δεύτερη επισήμανση ότι 26 Μαίου θα μπορώ να κάνω εξαργύρωση του κουπονιού!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, nikola81 είπε

Καλημέρα παιδιά 1 - 5 λήγουν τα κουπόνια box 5 στο σύνολο αλλά δεν μπορεί να γίνει εξαργύρωση κουπονιων

Είναι ανεπιτυχής μου γράφει, όμως ενώ επισημαίνει ότι λήγουν την πρώτη του μαϊου, πιο κάτω μου έχει δεύτερη επισήμανση ότι 26 Μαίου θα μπορώ να κάνω εξαργύρωση του κουπονιού!.

Έχεις πιάσει το όριο της εξαργύρωσης . Και εγώ είχα μαζεψει κάμποσα και είπα να τα δώσω στην ενότητα μπλα μπλα χαρίζω και μετα απο κάποια που έδωσα, μου έλεγε για επόμενο μήνα. 

Ανανέωσε αν θες για να μην σου λήξουν και κανε χρήση τους μετα την ημερομηνία που σου έγραφε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Eddy_Gordo είπε

Έχεις πιάσει το όριο της εξαργύρωσης . Και εγώ είχα μαζεψει κάμποσα και είπα να τα δώσω στην ενότητα μπλα μπλα χαρίζω και μετα απο κάποια που έδωσα, μου έλεγε για επόμενο μήνα. 

Ανανέωσε αν θες για να μην σου λήξουν και κανε χρήση τους μετα την ημερομηνία που σου έγραφε 

Ευχαριστώ, δεν γνώριζα περαιτέρω τους κανονισμούς στο what's up!!!! είσαι πρώτος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...