Προς το περιεχόμενο

Αγορα Monitor


akatikitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, niko13 είπε

Τι καρτα γραφικων εχεις κ τι παιχνιδια παιζεις? Θες να βλεπεις σειρες? Δωσε περισσοτερες info.. 

θέλω να βλέπω ταινίες και σειρές ... Από παιχνίδια φιφα assassin's creed batman cod αυτά για την ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε μηπως θα σε ενδιεφερε ενα monitor που εχω για πωληση αυτην την στιγμη και με βαση αυτα που εγραψες νομιζω οτι ειναι καλη ευκαιρια....

ειναι ενα

AOC G2460PF 144hz με ένα 1ms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/6/2020 στις 1:23 ΜΜ, k_dinos είπε

Σκεφτομουν για ενα απο αυτα τα 2 https://www.skroutz.gr/s/17718106/AOC-CQ32G1.html?

https://www.skroutz.gr/s/14907400/LG-34WK650-W.html?from=account_favorites 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, akatikitos είπε

Πέρα από την πλάκα, πρέπει να μας πεις τι ποσό διαθέτεις και για τι χρήση το θες.

Αυτά τα 2 που παραθέτεις είναι εντελώς διαφορετικές κατηγορίες
 

Curved το ένα, ultrawide το άλλο, διαφορετική ανάλυση εντελώς διαφορετικό ppi, HDR το ένα 144hz το άλλο.

το μόνο κοινό που έχουν είναι ότι έχουν υποδοχή HDMI (!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, k_dinos είπε

Πέρα από την πλάκα, πρέπει να μας πεις τι ποσό διαθέτεις και για τι χρήση το θες.

Αυτά τα 2 που παραθέτεις είναι εντελώς διαφορετικές κατηγορίες
 

Curved το ένα, ultrawide το άλλο, διαφορετική ανάλυση εντελώς διαφορετικό ppi, HDR το ένα 144hz το άλλο.

το μόνο κοινό που έχουν είναι ότι έχουν υποδοχή HDMI (!)

Μέχρι 350 ευρώ... Χρήση κάνα παιχνιδι πχ αυτή την περίοδο παίζω φιφα assassin's creed... Ταινίες και σειρές θέλω επίσης να βλέπω... Αυτά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, akatikitos είπε

Μέχρι 350 ευρώ... Χρήση κάνα παιχνιδι πχ αυτή την περίοδο παίζω φιφα assassin's creed... Ταινίες και σειρές θέλω επίσης να βλέπω... Αυτά... 

Την Ultrawide τότε. Έχω το αντίχοιχο μοντέλο στις 29 ίντσες (LG 29WK600-W) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Βέβαια με αυτη ανάλυση σε αυτές τις ίντσες έχεις χαμηλό ppi,  το ίδιο με μια 27ρα 1080. Αν είσαι οκ με αυτό, χτύπα την

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...