Προς το περιεχόμενο

Lucifer Υπότιτλοι στο Netflix;


Giwrg Mavridis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, προσπαθώ πολλές ώρες να βρω έναν τρόπο να βάλω ελληνικούς υπότιτλους στην σειρά και δεν τα έχω καταφέρω ικανοποιητικά! Εάν έχετε κάτι να μου προτείνετε θα με βοηθούσατε πολύ! Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν καταλαβαινω το προβλημα σου, εχει κανονικα ελληνικους υποτιτλους. Μηπως δεν εχεις ελληνικη συνδρομη;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2020 στις 1:39 ΜΜ, Giwrg Mavridis είπε

Καλησπέρα, προσπαθώ πολλές ώρες να βρω έναν τρόπο να βάλω ελληνικούς υπότιτλους στην σειρά και δεν τα έχω καταφέρω ικανοποιητικά! Εάν έχετε κάτι να μου προτείνετε θα με βοηθούσατε πολύ! Ευχαριστώ!

Σε αυτές τις περιπτώσεις πας με τι υπότιτλους έχεις βρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2020 στις 4:41 ΜΜ, Dharma108 είπε

Δεν καταλαβαινω το προβλημα σου, εχει κανονικα ελληνικους υποτιτλους. Μηπως δεν εχεις ελληνικη συνδρομη;

Ελληνική συνδρομή εννοείς; Από ότι γνωρίζω οι υπότιτλοι είναι ίδιοι παντού στην Ευρώπη. 
Επίσης δεν είναι αυτό το πρόβλημα σίγουρα αφού υπότιτλους μου εμφανίζει μόνο στην τέταρτη σεζόν. Δηλαδή μόνο η 1η,2η και 3η σεζόν δεν φαίνεται να έχουν σε εμένα...

Στις 19/6/2020 στις 1:42 ΜΜ, AtiX είπε

Σε αυτές τις περιπτώσεις πας με τι υπότιτλους έχεις βρεις...

Βρήκα κάποιους τους οποίους κατέβασα από ελληνικά site αλλά δεν βρήκα τρόπο να τους προσθέσω στο netflix... Περίεργα πράγματα...

Έχω διαβάσει και άλλα παράπονα για την συγκεκριμένη σειρά και σε άλλες γλώσσες, δηλαδή την αγόρασε στην 4η σεζόν το Netflix και έκανε μεταγλώττιση μόνο αυτήν την σεζόν... απαράδεκτο απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...